Kriptopara

PIT Geleceği 2021 - Pitbull Token Alınır mı?

  Dogecoin ile başlayan furyadan sonra parlayan Pitbull (PIT) Token’in 2021 senesindeki durumu hakkında birçok analist görüş bildirdi. PIT Token’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini ifade eden analist yorumları neler? Bu yazımızda PIT Token’in gelecekte çizebileceği imaj ve 2021 senesinde alınıp alınamayacağı konularında bilgileri analistlerin görüşlerini baz alarak sunmaya çalışacağız. 

  PIT Token Geleceği 2021

  Analistler, PIT Token’in gelecekte yatırımcılar tarafından tercih edilen bir kripto para birimi olabileceğine inanıyorlar. Ancak bunun için zaman gerektiğinin de altını çizmekten geri kalmıyorlar. Analistlere göre PIT Token 2021 senesinde kendini tanıtma evresinin içinde yer alabilir. 

  Analistler Dogecoin ile başlayan ve SHIB ile devam eden köpek temalı kripto para çılgınlığını bir parçasının da PIT Token olduğuna dikkat çektiler. Bu temadaki altcoinlerin kısa süre içinde hızlı değer kazanımı yapabildiklerine işaret ettiler. Ancak 2021 senesinin köpek temalı kripto para birimlerinde Dogelon Mars (ELON)’un SHIB ardından en çok ilgi gören kripto para olduğunu ve PIT Token’in ondan bir adım geride kaldığını belirtiyorlar. Bu açıdan PIT Token’in gelecekte değer kazanımını kayda geçirebileceğini, ancak proje kapsamında Elon Musk’ında yer aldığı ELON Token kadar yüksek ivmeli bir başarıya ulaşamayabileceğini düşünüyorlar.

  Pitbull Token Alınır mı?

  Analistlere göre, PIT Token 2021 senesi Mayıs ayı içinde ve Haziran ayı başında alım için değerlendirilebilecek kripto paralar arasında yer alıyor. Çünkü 2021 senesi ilk yarısı için analistlerin tahminleri PIT Token değer kaybı ihtimalini işaret ediyorlar. Analistler 2021 senesi Ağustos ayı ardından Pitbull Token’in tipik bir köpek sezonu kripto para birimi hızlı bir yükseliş ivmesi içine giriş yapabileceğini ifade ediyorlar. 

  Analistler 12 Mayıs 2021 tarihi ele alındığında PIT Token fiyatının henüz 0.00000001 dolar düzeyinde olduğunu ve bu fiyat hacmi üzerinden geleceğe yönelik fiyat tahminlerinin yapılmasının sağlıksız olacağını açıklıyorlar. Bir aylık dönemde hareketleri izlenecek olan kripto para için bu işlem ardından geleceğe yönelik fiyat tahminlerinin yapılabileceğini aktardılar. 

  PIT Geleceğini Şekillendirecek Faktörler Neler?

  Analistlere göre PIT Token geleceğinin olumlu bir noktaya doğru ilerlemesini sağlayabilecek birçok farklı faktör bulunuyor. Bunlardan ilki farklı meslek gruplarından insanların birleştiği Pitbull topluluğu tarafından geliştirilmiş olması. PIT Token sadece birkaç geliştiricinin emeğini içeren bir kripto para birimi değil, yazılımcılar, yazarlar, grafik tasarımcılar ve daha çok kişi onun yaratılmasına katkıda bulundu. Bu yüzden PIT Token tamamen onu geliştiren topluluğa hisse veren bir kripto para birimi oldu. 

  Analistler hisse sahipliğinin kullanıcılara, geliştirici topluluktaki her bir bireye ait olduğunu, bu yüzden topluluğun kendine değer katmak için PIT Token fiyatlarını destekleme noktasında her yolu deneyebileceğini açıklıyorlar. Analistler, sosyal bir deney haline dönüşen bu konseptin aynı zamanda PIT Token’in geleceğe güçlü adımlar ile ilerlemesini sağlayabilecek faktör olduğunu ifade ettiler. 

  Analistler PIT Token geleceğinin şekillenmesinde rol alan diğer bir faktörün ise borsalarda listelenme süreci olduğunu belirtiyorlar. Şuanda TokenTiger, PancakeSwap, Indodex borsalarında işlemde olan PIT Token işlem hacmi geniş diğer borsalarda bulunmuyor. Binance Inovasyon alanında topluluk kararı ile geliştirilen kripto para birimi eğer işlem hacmi geniş borsalarda da yer alabilirse, daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Analistler erişilebilirlik ölçütünün arttırılması gerektiğini vurguluyorlar. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Gündeme bomba gibi düşmesi ile birlikte Pitbull projesi ve PIT coin ile ilgili birçok analiz gelecek yorumlarını paylaştı. Bu analizler içerisinde en önemli olanlarını sizin için bir araya getirdik. Gelin birde analistler PIT coin geleceği hakkında ne tür yorumlar yapmışlar birlikte bakalım:

  The Signalyst Pitbull Token Geleceğini Yorumladı

  The SignaLyst PIT Token yankın geleceğinde değer kaybı yaşanacağı yönünde bir yorum gerçekleştirdi. Piyasaya giriş ardından ilk birkaç gün içinde etkili fiyat artışına yüzünü çeviren PIT Token’in Mayıs ortasına geldiğimizde BTC ve ETH düşüşleri ile birlikte değer kaybetmeye başladığını açıkladı. Buna dayanarak analistler, PIT Token’in ilk yarıyı değer kaybıyla kapatabileceğini düşünüyorlar.

  Cactus PIT Token Geleceğini Yorumladı

  Cactus, PIT Token’in 2021 senesi Ağustos ve Eylül aylarında fiyat artışları ile adından söz ettirebileceğini düşünüyor. 2021 Mayıs ayında gözlerin ELON Musk’ında adının geçtiği ELON Token projesinde olduğunu, gözlerin hemen ardından PIT Token’e çevrileceğini açıklıyor. Bu tahminde bulunan analist, PIT Token için orta vade ardından fiyat yükselişi beklentisi içinde.

  WalletInvestor PIT Geleceğini Hakkında Ne Düşünüyor?

  WalletInvestor analistleri, PIT Token’in gelecekte fiyat erimesi yaşamayabileceğini açıklıyorlar. 2021 sene sonunda fiyat hacmini genişletebileceğini 2022 senesinde ise DOGE gibi adından söz ettiren bir kripto para birimi olabileceğini düşünüyorlar. 

  Credible Crypto Ne Diyor?

  Credible Crypto, PIT Token’in kısa vadede değer kaybı yaşayabileceğini açıklıyor. 2021 senesi Mayıs ayı içinde oynak fiyatları tabloya alabilecek PIT Token’in 2021 Eylül ayında değer kazanımı ile dikkat çekebileceğini tahmin ediyor.

  Sonuç

  Köpek sezonu olarak adlandırılan dönemde ortaya çıkan PIT Token’in 2021 senesinde yatırımcıların dikkatini çekmiş bir kripto para birimi. Analistler köpek konseptindeki kripto paraların eninde sonunda değer kazanımına gidebildiklerini belirtiyorlar. Çünkü yatırımcı toplulukların bu kripto paralara yatırım yapmasının altında zengin olma hayalleri yatıyor. Analistlerin de dedikleri gibi Pitbull topluluğunun PIT Token fiyatını yükseltmek için yapabilecekleri market çalışmaları ile PIT Token 2021’de değer kazanabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle