Kriptopara

PERP Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin Fiyat Tahmini Ne?

  Analistler gelecekte artış potansiyeli olan kripto para birimlerini portföylerine ekleme çabası içindeler. Bu yüzden altcoinler üzerinden kapsamlı araştırmalar yapıyorlar. Son dönemlerde PERP Coin yatırımcılar tarafından ilgi görmeye başladı. Bu yazımızda yatırımcıların da yanıt aradıkları PERP Coin geleceği ne olur, analistlerin fiyat tahminleri neler, grafik analiz yorumu nasıl sorularına cevapları bulmayı çalışacağız.

  PERP Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistlerin yorumlarına göre PERP Coin geleceğinde fiyat artışları yaşanabilir. Uzman analistler PERP Coin’in en parlak senesinin 2023 yılı olabileceğini iddia ediyorlar. Onlara göre 2023’te PERP Coin popüler bir hale gelebilir ve 45 dolar dolar üzerini görerek herkesi şaşkına çevirebilir. 2021 senesinde de benzer senaryoların yaşanabileceğini ve sene sonunda tüm zamanların rekorunun tekrar kırılabileceği açıklandı.

  Son gelen verilere göre 1 PERP fiyatı %perpetual-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %perpetual-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, PERP 24 saatte %perpetual-protocol+yuzde%.

  PERP Coin Grafik Analizi

  PERP Coin grafik analizini yorumlayan anonim analistler, Temmuz başında üçgen formasyonunu incelediklerini ardından grafiğin yön değiştirdiğini açıkladılar. PERP Coin grafiğinde Temmuz ortasında ikili dibin geldiğini ve boyun seviyesinden momentumun kırıldığı açıklandı. Anonim analistler bu hamle ardından yukarı yönlü hareketin başladığını ve 31 Temmuz’a geldiğimizde %15 üzeri fiyat artışının böylece oluştuğunu belirttiler.

  Anonim analistler PERP Coin’in yeşil alanda işlem gördüğünü ve grafikte yükseliş trendinin hakim olduğunu belirttiler. Protokolün, Temmuz başında benzer modelde pumplanmaya çok yaklaştığını açıklayan anonim analistler, şimdilerde bir rekorun oluşabileceğinden söz ediyorlar. Anonim analistlere göre rekorun oluşabilmesi için ilk olarak 16.20 dolarlık seviyedeki direncin aşılması gerekiyor. Ardından yeni direncin tüm zamanları rekoru olan 16.22 dolarlık alanın olabileceğini ifade ettiler. 

  Analistlerin PERP Coin Fiyat Tahminleri

  Birçok analist PERP Coin için ileriye yönelik fiyat tahminlerini gündeme taşıdılar. Bu yazımızda PERP Coin için yapılan ve dikkat çeken fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin PERP Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbıtrage PERP Coin Fiyat Tahmini

  CoinArbıtrage analistlerinin açıkladıkları PERP Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar şunlardır:

  • Analistler PERP Coin’in 2021 sonunda 13.28 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini açıklayarak, değer kaybı yönünde tahmin yaptılar.
  • Analist topluluğa göre PERP Coin 2022 sene sonunda 27.93 dolarlık fiyattan işlem görebilir. Bu tahmin ile değer kazanımın olasılığını işaret ettiler.
  • Analistler 2023 yılı biterken PERP Coin’in 45.19 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini savunuyorlar.
  • 2024 senesi için PERP Coin fiyat tahmini veren analistler, 73.12 dolarlık şaşırtıcı fiyatı işaret ettiler.

  Bu tahminlere göre analistler ağırlıklı olarak değer kazanımı yönünde ilerleme olabileceğini düşünüyorlar. 

  EkoCrypto PERP Fiyat Tahmini

  EkoCrypto takma isimli anonim analistin PERP Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar:

  • Anonim analist PERP Coin’in 2021 sene sonunda 16 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin etmişti.
  • Analiste göre 2022 yılında PERP Coin fiyatı 23.42 dolar seviyesine kadar çıkış yapabilir.
  • 2023 sonunda çok daha yüksek fiyatların görülebileceğini iddia eden anonim analist, PERP Coin fiyat tahminini 55 dolar olarak verdi. 
  • 2024 sene sonunda PERP Coin fiyatının 70 dolar seviyesinde olabileceğini savunuyor. 

  NaikoCrypto PERP Coin Tahmini

  NaikoCrypto takma adlı anonim analistin PERP Coin fiyat tahminleri şunlar:

  • Analiste göre PERP Coin 2021 senesi biterken 16.50 dolar seviyesinden işlem görebilir. Bu kapsamda değer kazanımının olabileceğini ifade etti.
  • Anonim analist 2022 sonunda Perp Coin’i 25 dolar üzerine çıkış yapabileceğini düşünüyor.
  • 2023 senesine yönelik fiyat tahminini sunan anonim analist, PERP Coin’in 50 dolar ile 55 dolar bandı arasından fiyatlanabileceğini ifade etti.
  • Anonim analiste göre PERP Coin 2024 sene sonunda 70.42 dolar seviyesini görebilir. 

  Tahminler incelendiğinde analistin değer kazanımı hakkında umutlu olduğu görülüyor. 

  Sonuç

  PERP Coin analistlerin fiyat artışı bekledikleri kripto paralar arasında yer aldı. Analistlerin büyük bir kısmı PERP Coin’in sene sonunda 17 dolar yakınına ulaşabileceğini ve yeni rekorun tablaya gelebileceğini ifade ediyorlar. Henüz toplam 150 milyonluk arzının sadece 43 milyon kadarını piyasada dolaştıran PERP, gelecekte adından daha çok söz ettirebilir. DeFi sektörünün 2021 yılında genişlemesi bu coin’e de yarayacak gibi duruyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle