Kriptopara

Paribu Listeledi Reef Coin %30 Yükseldi! Geleceği Ne Olur?

  Paribu’da işleme girmesi ardından etkili bir değer kazanımı yaşayan Reef Coin, analistlerin de yakın takibine girdi. Pek çok isim onun geleceği hakkında tahminlerde bulundu. Bu yazımızda sizlere Reef Coin’in kısa vadede yaptığı yükseliş hakkında bilgileri sunacak, Reef Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini analist tahminlerini baz alarak açıklamaya çalışacağız. 

  Paribu Listeledi Reef Coin %30 Yükseldi!

  11 Mayıs 2021 tarihinde Paribu’da listelenen Reef Coin kısa süre içinde değer kazanımı ile yatırımcı dikkatini çekmeyi başardı. 12 Mayıs tarihine gelindiğinde hızlı bir yükseliş yaparak %30 oranında değer kazanımını gerçekleştirdi. Listelenmesine en yakın dönemde kayda geçirdiği bu fiyat artışı ardından, kripto gündeminde bomba gibi girdi. 

  11 Mayıs’ta Türk borsası Paribu’da listelenen ve yatırımcıların alım talebi yoğunluğuna sahne olan Reef Coin, 24 saatlik hareketi ile kar sundu. 12 Mayıs’ta güne 0,03726 dolar seviyesinden başlayıp, gün içinde en yüksek 0.053173 dolar seviyesine çıktı. Güncel fiyatına bakıldığında ise %reef-finance+usd% dolarlık fiyattan işlem görüyor. 

  Reef Coin Geleceği Ne Olur?

  Reef Coin geleceği hakkında yorum yapan analistler, onun orta vadede değer kazanımı yaşayabileceğini açıklıyorlar. Diğer yandan Reef Coin’in 2021 Mayıs ayı sonunu değer kaybı ile kapatabileceğini düşünüyorlar. Uzman ve anonim analistlere göre Reef Coin 2021 senesi ikinci yarısında parlak bir tabloyu sunabilir.

  Özellikle DeFi sektörünün parlaması ile birlikte adı duyulan Reef coin geleceği de DeFi sektörüne bağlı. Her geçen gün büyüyen sektör içerisinde önemli bir yere geleceği düşünülüyor. Bu açıdan Reef coin geleceği parlak diyebiliriz. 

  Reef Geleceğine Yönelik Artış Tahmini Etkileyen Faktörler

  Analistler Reef Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı sonunda etkili bir değer kazanımını yapabileceğini açıklıyorlar. Bu kanıya nereden vardıklarını ifade ederken ise birçok faktör sıralıyorlar. Bu faktörler:

  • Analistlere göre Reef Coin De-Fi çerçevesinde oluşturulan Polkadot protokolünde çalışabildiği için gelecekte değer kazanımına gidebilir. Çünkü bu yolla farklı merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alabiliyor. Analistler coin kredisi vererek faiz kazancı elde etmek isteyenlerin ve staking ile pasif kazanç sağlamak isteyenlerin Reef Coin alımına yönelebileceklerini düşünüyorlar. Talep artışı beklentilerinin ise fiyatı besleyebileceğini belirttiler.
  • Analistler Reef Coin’in ticari yatırımcı kitlesine çok güzel bir şekilde hitap ettiğini belirtiyorlar. Hız, düşük masraf, sınır ötesine gönderim avantajlarının yanında likidite akışını sağlamakta sunduğu basit, pratik sistemin ilgi çekebileceğini ifade ettiler. Bu kapsamda yine 2021 senesi ikinci yarısı için alım taleplerinde artışın oluşabileceğini açıklıyorlar. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Birçok analistin 2021 senesi Temmuz ayı bitiminde dikkat çekici değer kazanımı bekledikleri Reef Coin ile ilgili analist görüşlerini sizler için bir araya getirdik. İşte Reef Coin ile ilgili yapılmış yorum ve tahminler:

  WalletInvestor Reef Coin Gelecek Tahmini

  WalletInvestor analistleri Reef Coin’in 2021 senesi Haziran ayı sonunda değer kazanabileceğini açıklıyorlar. Bu noktada Reef Coin’in 0.045 dolar ile 0.050 dolar bandında fiyatlanabileceğini belirttiler. 2021 sene sonunu ise değer kazanımı ile kapatabileceğini düşünüyorlar. 

  The Sıgnalyst Yorumu

  The Signalyst analistleri Reef Coin yükseliş tahminlerinden Temmuz ay sonunu işaret ediyorlar. Bu dönemde Reef Coin’in 0.045 dolar ile 0.050 dolar bansı arasında fiyatlanabileceğini ifade ettiler.

  Cactus Tahmini

  Cactus Reef Coin’in 2021 ikinci yarısı içinden fiyat artışına gidebileceğini, Haziran ayı başında ise değer kaybını tabloya alabileceğini açıklıyor. Cactus, Reef Coin’in 2021 Ağustos ayı içinde 0.050 dolar ile 0.055 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini tahmin ediyor.

  Aayush Jindal Ne Diyor?

  Aayush Jindal, Reef Coin geleceği hakkında yorum yaparken, 2021 sene sonunu işaret etti. Sene sonunda Rees Coin fiyatının yükselebileceğini ve fiyatın 0.055 dolar düzeyine hareket edebileceğini savundu.

  Sonuç

  Bu yazıda Reef Coin’in Paribu’da listelendikten kısa bir süre sonra nasıl %30 oranında değer kazandığını vurgu yaptık. Diğer yandan analistlerin 2021 ikinci yarısına dair Reef Coin artış beklentilerini sizlerle paylaştık. Eğer Reef Coin bahsedilen avantajları ile söz edilen alım taleplerini karşılayabilirse, yatırımcıları için kar sunacağa benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle