Kriptopara

ONE Coin Yorum 2021 - Harmony Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  One Coin yatırımcıları 8 Temmuzda meydana gelen %0.05 oranındaki fiyat düşüşünü takip ederken, bir yandan da One Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini araştırıyorlar. One Coin yatırımında yeni pozisyonlarını almadan önce analistlerin görüşlerini ve olası fiyat tahminlerini bilmek istiyorlar. Bu yazımızda yatırımcılara fikir sunabilecek, ONE Coin yorumlarına ve analistlerin fiyat tahminlerine yer vereceğiz.

  ONE Coin Yorum

  ONE Coin geleceği hakkında 2021 ve 2022 yılına yönelik yorum yapan analistler genellikle anonim analistler oldular. Yorumlarını ise fiyat tahminlerini ve grafik analizlerini verirken gerçekleştirdiler. Analistlerin yorumlarına göre One Coin 2021 senesinde değer kazanımı yönünde ilerleyebilir ve 2022’de daha iyi performanstaki fiyatları tabloya alabilir. 2022’deki hedefler hakkında yorum yapan analistler bu dönemde 1 dolar üzeri fiyatlanmaları beklediklerini açıkladılar.

  Güncel durumda 1 ONE fiyatı %harmony+try% TL. Döviz cinsinden ise %harmony+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Harmony 24 saatte %harmony+yuzde%.

  Harmony (ONE) Coin Grafik Analiz

  ONE Coin hakkında grafik analizi ve yorumunu yapan analistler anonim analistler oldular. Cmonsc takma adlı anonim analist One Coin’in grafiğini 29 Hazirandan itibaren incelemeye başlayarak yorumladı. Analiste göre grafikte flama mevcut ve alt bölgedeki destek noktası 0.052 dolarlık fiyat düzeyi. Eğer bu fiyat altına bir iniş Temmuz başında oluşursa One Coin’in 0.050 dolara kadar düşebileceğini belirtti.

  Analist, 0.062 dolarlık fiyatın ise önemli bir destek noktası olduğunun altını çizdi. 0.062 dolarlık destek üzerinde seyreden fiyatların grafikte oluşması halinde 15 Temmuz ardından 0.085 dolarlık direncin kırılabileceğini ve Temmuz sonunda 0.8076 dolarlık fiyatın oluşabileceğini düşünüyor.

  Grafiği 23 Hazirandan itibaren yorumlayan bir analist daha bulunuyor. Kriptoneum isimli anonim analist One Coin grafiğinde Haziran sonunda düşüşün hakim olduğunu belirtti. Fibonacci seviyesinin 0.048 dolar düzeyinde olduğunu açıklayan analist, ilk destek hattından güç alınarak artışa yüz çevrilebileceğini belirtti. Analiste göre Temmuz ayında ilk önemli direnç seviyesi 0.087 dolar seviyesi olacak ve bu dirence ulaşan hedef fiyat Temmuz sonunda gelebilir.

  ONE Coin Fiyat Tahminleri

  One Coin hakkında fiyat tahmini yapan pek çok analist bulunuyor. Yazımızın bu bölümünde Harmony Coin hakkındaki en güncel tahminleri bir araya getirdik. İşte analistlerin açıkladıkları One Coin fiyat tahminleri:

  Cmonsc ONE Coin Fiyat Tahmini

  Cmonsc isimli anonim analiste göre ONE Coin, 2021 yılı Temmuz sonunda 0.8076 dolardan fiyatlanabilir. Analist, 2021 Ağustos ayı içinde de değer kazanımlarının öne olabileceği ONE Coin’in Ekim’de değer kaybı ile 0.070 dolara tekrar iniş yapabileceğini düşünüyor. 2022 senesine girerken yani 2021 sonunda görebileceğimiz ONE Coin fiyatının ise 0.95 dolar olabileceğini tahmin ediyor.

  Kriptonerum Harmony Fiyat Tahmini

  Kriptonerum adlı anonim analist, 2021 Temmuz sonunda ONE Coin’in 0.087 dolar seviyesinde fiyatlanabileceğini ifade etti. 2021 Kasım ayında ise 0.075 dolar ile 0.080 dolar arasında dalgalanabilecek fiyatı işaret ederek, değer kaybı yönünde tahmin sundu. 2022 yılı Şubat ayı için beklentisi ise 1.15 dolarlık fiyatın oluşması.

  Blacksails ONE Coin Tahmini

  Blacksails takma adlı anonim analist, Harmony Coin fiyat tahminini grafik üzerinden gerçekleştirdiği yorumlar ile birlikte veriyor. Analiste göre, One Coin 14 Haziran’da takoz formasyonu kırılımı ile ilk hedef fiyata temas gerçekleşti.

  Analist artık RSI’de pozitif uyumsuzluk olabileceğini ve Obv trend kırılımı gelebileceğini açıkladı. Analiste göre Temmuzda ise 0.057 dolarlık fiyat önemli bir destek. Bu alandan destek alan fiyatın 0.079 doları aşmak için ilerleyebileceğini ve 2021 Ağustos ayının ilk haftasında 0.083 dolarlık fiyatın oluşabileceğini açıkladı.

  Sonuç

  Harmony (ONE) Coin 2021 senesi Temmuz ayı içinde artış yapması beklenen kripto paralar arasına girdi. Diğer yandan 2022 yılına yönelik yapılan değer kazanımı tahmininden önce ise Kasım ayı için bir değer kaybı tahmini gündeme geliyor.

  Eğer 2022 yılı için yapılan 1 dolar üstü fiyat tahminlerine ulaşabilirse, orta vadeli ve uzun vadeli yatırımı tercih edenlere kar sunabilecek. Oldukça çalışkan bir ekibe sahip olan Harmony projesi özellikle sosyal medyada etkili reklam kampanyaları ile tanınıyor. Bu çabaların sonucunda ONE coin fiyatı da gelecekte etkili yerlere gelebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle