Kriptopara

One Coin Neden Yükseliyor? 1 Dolar Olur mu?

  Son dönemde adı sıkça dile getirilen projeler arasında Harmony (ONE) projesi de bulunuyor. One Coin hakkında merak edilen, 1 dolar olur mu, neden yükseliyor gibi soruları bu yazımızda analist görüşlerine göre cevaplamaya çalışacağız. 

  One Coin Neden Yükseliyor?

  Analistler, Harmony (ONE) coin’in yatırımcı ilgisini 2021 senesinde daha fazla çekmeye başladığını bu yüzden yükselişe gidebildiğini ifade etmektedirler. Analistler One Coin’in sunduğu avantajlara bağlı olarak yükselebileceğini düşünüyorlar. One Coin’in yatırımcı kimliklerinin gizliliğini sağlama konusunda oldukça başarılı olduğunu aynı zamanda sıfır bilgi kanıtını sunduğunu açıklıyorlar. 

  Bu iki niteliğe bağlı olarak One Coin’in alım taleplerini karşılayabileceğini ve değer kazanımına gidebileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan, One Coin’in Proof of Stake’i benimsediğini, bunun 2021’ de büyük bir avantaj olduğunu belirttiler. Artık kurumsal şirketlerin madenciliği klasik tipte yapılmayan, az enerji tüketen kripto paraları almak istediklerini açıklayan analistler One Coin’in bu kripto paralar gurubuna dahil olduğu için fiyat artışına gidebileceğini düşünüyorlar. 

  One Coin 1 Dolar Olur mu?

  Analistlere göre One Coin 1 dolarlık hedef fiyatı yakalayabilir. Ancak 2021 senesinin bu hedef için uygun bir yıl olmadığını düşünüyorlar. 2021 ilk yarısında böyle bir şansın olamayacağını çünkü piyasa genelinde bir çöküşün olduğunu belirttiler. 2021 senesi ikinci yarısının ise altcoin’ler için toparlanma ve ilk fiyat artışlarını gerçekleştirmeye yönelik atakları yapma dönemi olacağını açıklıyorlar. Bu kapsamda One Coin’in 2021 sene sonunda 0.30 dolar ile 0.35 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar.

  Ne Zamana 1 Dolar Olur?

  Analistler, One Coin’in 2022 senesi ikinci yarısından 1 dolarlık fiyatı tabloya getirebileceğine inanıyorlar. Bundan önceki süreyi ise 1 dolarlık hedef için erken görüyorlar. Analistlere göre One Coin 2021 ilk yarısını değer kaybı ile kapatabilir. 2021 senesi Ağustos ayında ise 0.20 dolar ile 0.25 dolar bandında fiyatlanabilir. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Bir çok analistin 2021 senesinde değer kazanımı beklediği One Coin ile ilgili analist görüşlerini sizler için bir araya getirdik. İşte 1 dolarlık fiyat hedefine ilişkin detayları konu alan One Coin tahminleri:

  Credible Crypto Ne Dedi?

  Credible Cryptı One Coin’in 2021 senesi Ağustos ayında 1 dolarlık fiyatı grafiğe getirebileceğine inanıyor. 2021 sene sonunda One Coin’in 0.30 dolar ile 0.35 dolar arasında fiyatlanabileceğini ardından 2022’de daha iyi bir tabloyu çizebileceğini açıkladı.

  Tom Lee’nin One Coin Tahmini

  Tom Lee, One Coin’in 2021 sene sonunda 1 dolar olabileceğini ifade etti. 2021 ilk yarısını 0.10 dolar düzeyine gerileyerek kapatabilecek altcoin’in sene sonunda ise 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasına yükselebileceğini düşünüyor. İlk yarıdaki değer kaybı tahmini, ikinci yarı için değer kazanımı beklentisine çeviriyor.

  Aayush Jindal One Coin Yorumu

  Aayush Jindal, One Coin’in 2022 senesi Eylül ayına en yakın dönemde 1 dolar fiyata yükselebileceğini belirtti. 2021 sene sonunda da One Coin değer kazanımı yönünde tahmin yaptı. Yıl sonunda One Coin’in 0.30 ile 0.35 dolar bansı arasında fiyatlanabileceğini savunuyor.

  Crypto Crow One Coin 1 Dolar Tahmini

  Crypto Crown, One Coin’in 2022 ilk yarı sonunda 1 dolar olabileceğini söyleyerek, en iyimser tahmini yapan kişi oldu. Ona göre One Coin 2021 sene sonunda 0.30 dolar ile 0.35 dolar bandında fiyatlanabilir. Bu ise 2022 ilk yarı artışı için iyi bir zemin oluşturabilir. 

  Sonuç

  Harmony (ONE), analistlerin gelecekte değer kazanımı bekledikleri kripto para birimleri arasında yer alıyor. Binance borsasından ilk çıkışını yapan coin geniş bir yatırımcı kitlesine sahip.  Gizlilik, hız, düşük masraf, pasif kazanç avantajlarını sunan bu altcoin’in yüksek ilgi görebileceği belirtiliyor. Altcoin eğer tahmini fiyatları tabloya alırsa, 2022’de yatırımcılara rekor fiyatı sunabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle