Kriptopara

OGN Coin Geleceği 2021, 2022 – 4 Uzmanın Fiyat Tahmini

  Düşüş trendini sonlandıran OGN Coin, kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. OGN Coin geleceğine ilişkin uzmanlarca paylaşılan 4 fiyat tahminini gelin hep birlikte inceleyelim.

  OGN Coin Geleceği 2021, 2022

  OGN Coin geleceğine ilişkin yapılan değerlendirmelerde, devam eden düşüş trendinin artık son bulduğu öne çıkmaktadır. Yatırım yapmak için doğru altcoin’ler arasında gösterilen OGN Coin, analistlere göre yükseliş trendine giriş yapmaktadır. Yıl bitmeden %20 ila %50 arasında kar beklenen altcoin için orta vadede cazip fırsatlar beklenmektedir. 2022 yılına ilişkin beklentiler ise 2 dolar üzerinde hedef fiyatlarla ifade edilmektedir.

  Origin Protocol Grafik Analizi

  OGN Coin teknik analizini yapan anonim kripto para analistleri, altcon’in grafiği iki farklı seçenekte değerlendirmektedir. İlk olarak büyük resme odaklanan analistler, 4 saat periyotlu grafikte Nisan 2021 başlarından görülen ve ATH seviyesinden başlayan düşen trendin 28 Ekim itibari ile kırıldığını ve kırılımın teyidinin ise yine aynı tarihte alındığını ifade etmektedirler. Orta vadede yükseliş işareti olarak değerlendirilen bu durum ardından 1 saat periyotlu grafikte kısa vadeli görünüşü yorumlayan uzmanlar, ufak bir düzeltme beklentisini paylaşmaktadırlar. Düzeltme için Fibonacci seviyelerinin izlenmesi gerektiği ifade edilirken, RSI ve MACD göstergelerinin yön tayini noktasında kullanılması gerektiğini ifade etmekteler.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 OGN fiyatı %origin-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %origin-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, OGN Coin Coin 24 saatte %origin-protocol+yuzde%.

  4 Uzmanın OGN Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği fiyat tahminlerini paylaşan 4 uzman analist, farklı yaklaşımlar sergiledikleri OGN Coin için yükseliş görüşü beyan etmektedirler. 2021 yılının minimum %20 civarında karla tamamlanması ön görülürken, gelecek yıla ilişkin beklentiler yüksek tutulmaktadır. Uzmanlara göre OGN Coin yatırım için iyi bir altcoin’dir ve 1 yıllık süreçte fiyatlar %100 ila %200 arasında artma potansiyeline sahiptir.

  Wallet Investor Origin Protocol Fiyat Tahmini

  İyi getirisi olan kripto para birimi arayan yatırımcılara yönelik fiyat tahminleri paylaşan Wallet Investor, OGN Coin’i iyi getiri potansiyeli taşıyan altcoin’ler arasında değerlendirmektedir. Gelecek yıllık süreçlerde fiyatların düzenli olarak artmasını beklediklerini ifade eden Wallet Investor analistleri, Kasım ayı bitmeden 1,219 dolar seviyelerinin aşılabileceğini ifade etmektedirler. Analistlere göre orta vadede fiyatlar 4,139 dolara ulaşabilir.

  Coin Quora OGN Fiyat Tahmini

  Coin Quora OGN Coin’e özel paylaştığı teknik analizle, fiyat hedeflerini yukarı yönlü revize etmektedir. Analistler altcoin’de olası boğa hedefinin bu yıl bitmeden 2,41 dolarlık seviyeye sürebileceğini ifade ederken; bu senaryo için ilk olarak 1,408 ve 1,857 dolar seviyelerinin geride bırakılması gerektiğini belirtmektedirler. Bu seviyelerdeki dirençleri aşan bir yükseliş trendinin ise 2022 yılın OGN Coin fiyatını 6,5 dolarlık fiyat seviyesine çıkartabileceği ifade edilmektedir.

  Price Prediction OGN Coin Tahmini

  OGN Coin için nispeten temkinli yaklaşım sergileyen Price Prediction analistleri, her ne kadar temkinli olsalar da yükseliş yönünde fiyat tahmini paylaşmaktadırlar. Analistlere göre OGN Coin, 2021 yılını 1,27 dolar seviyelerinde kapatabilir. Gelecek yıl için de fiyatlarda yükseliş öngören analistler, 2022 yılının 1,73 dolar ile 2,10 dolar arasında kapatabileceğini düşünmektedirler.

  Gov Capital OGN Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistleri, OGN Coin’in yaklaşık 1 yıldır yükseliş eğilimini koruduğunu ifade etmektedirler. Analistler tahmin sistemlerinin sonuçlarına göre 1 yıl sonunda fiyatların 3,82 dolara yükselebileceğini öngörmektedir. 1 yılda %260’ı aşan bir kazanç potansiyeli beklenen altcoin için portföylerde yer alması gerektiği yönünde tavsiye paylaşılmaktadır.

  Sonuç Olarak

  Kripto para sektörünün en çok takip edilen 4 uzman ismi, OGN Coin fiyatlarının yükseliş eğiliminde olduğunu teyit etmektedir. Analistlerin yanında kendi analizini paylaşan anonim uzmanlar da düşen trendin kırıldığı noktasında fikir beyan etmektedirler. Kısa ve orta vadede iyi prim beklenen altcoin için yatırım yapılmaya uygun değerlendirmesi yapılmaktadır. Yeni satın alımlarda ise destek ve direnç noktalarının iyi takip edilmesi gerektiği ifade edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle