Kriptopara

NEO Ne Olur? Uzmanların Yorumları Ne? NEO Coin 100 Olur mu?

  NEO Coin’in dalgalı fiyatları yatırımcıları her detayı daha yakından araştırmaya yönlendiriyor. Bu yazımızda birçok yatırımcının aklını kurcalayan NEO ne olur, uzmanların yorumları nasıl, Neo 100 dolar olur mu, grafik yorumu ne yönde sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  NEO Ne Olur?

  Analistler NEO Coin geleceğinin 2023 senesinde patlama yaşayabileceğini, 2021 senesinin son aylarında kademeli artışlar ile dikkatleri üzerine çekebileceğini ifade ediyorlar. Özellikle NEO 3.0 güncellemesi ile ciddi bir hareket bekleniyor. Analistler NEO Coin için Ağustos’ta dalgalanmaların ve kısa vadeli düşüşlerin grafikte olabileceğini ardından yükseliş için bir hamle gelebileceğini belirttiler. NEO Coin’in fiyat erimesi yaşayan altcoinlere göre çok daha güçlü yapısı ile daha fazla alım talebini 2022’de karşılayabileceğini ifade ettiler. 

  NEO Coin 100 Olur mu?

  NEO Coin’in 100 dolarlık fiyata ulaşma ihtimalinin olduğu, ancak bunun 2023 senesinin ikinci yarısına girilirken görülebileceği açıklanıyor. CoınArbıtrage analist topluluğu, VFVorCrypto gibi anonim analistler 2022 senesi içinde 100 dolarlık beklenti içinde olmadıklarını belirtiyorlar. Ancak 2023’te NEO Coin’in genişletebileceği hacmi ve yatırımcı kitlesi etkisi ile 100 doları bulabileceğini savundular. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEO fiyatı %neo+try% TL. Döviz cinsinden ise %neo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEO fiyatı 24 saatte %neo+yuzde%.

  Uzmanların Yorumları Ne?

  NEO Coin hakkında yorum yapan uzmanlar, iyimser ifadeler kullanıyorlar. Uzmanlara göre NEO Coin, yepyeni bir dijital dünyanın da adımlarını atıyor. Çünkü NEO Coin projesi, dijitalleştirilmiş ödeme, dijital kimlikler üzerinden çalışan bir ekonomi modelini benimsiyor. Analistler, hızla gelişen ve karşı konulması zor olan dijital sistemlere geçişle, NEO Coin projesi arasında olan benzerliklerin gözden kaçırılamaz olduğunu açıklıyorlar. Özellikle ağlar için altyapı oluşturma çabası olan geliştiricilerin, dünya çapında topluluk yaratmak amacıyla NEO ağından yararlanabilme şanslarının olduğunu açıkladılar. 

  NEO Coin Grafik Analizi

  NEO Coin grafik analizini yorumlayan anonim analistler, yarasa hedefleri adı verdikleri noktaların grafikte oluştuğunu açıkladılar. Bu yarasa hedeflerine göre NEO Coin’in kısa vadeli düşüş ardından 49.40 dolara ardından 52 dolara çıkış yapabileceğini savunuyorlar. Anonim analistler grafikte, 50 dolar üzeri haftalık kapanışların sinyalini veren logaritmik trendlerin bulunduğunu ifade ettiler. Bu yüzden kısa vadeli düşüş ve dalgalanmalar halinde olası bir artış için yakın fiyat takibini gerekli görüyorlar.

  Anonim analistler Bitcoin’in tekrar 40 bin dolar altına inişi ile NEO Coin içinde kısa vadeli olarak kırmızı alanda işlem görme sürecine giriş yapıldığını açıkladılar. Bu periyodun uzun süremeyeceğini savunan analistler, 42.50 dolarlık alandan destek gelebileceğini ifade ettiler. Yükseliş önündeki direncin 47.20 dolara yakın olabileceğini savunuyorlar. 

  NEO Coin Fiyat Tahmini 2021

  NEO Coin için fiyat tahmini gerçekleştiren analist topluluk Kenbruen platformunun analistleri oldular. Analist topluluğa göre NEO Coin 2021 yılının Aralık ayında 23.98 dolar ile 30.69 dolar arasında fiyatlanabilir. Bu tahmine göre NEO Coin değer kaybı yönünde ilerleyebilir.

  VFVorCrypto takma adlı anonim analist NEO Coin için tam tersi yönde fiyat tahmini sunuyor. Anonim analiste göre NEO Coin 2021 sene sonunda 62.15 dolarlık seviyeye çıkış yapabilir ve çarpıcı artışı tablolarda görebiliriz. Anonim analist NEO Coin’in geleceğinden umutlu olduğunu açıkladı.

  NEO Coin Fiyat Tahmini 2022

  NEO Coin için 2022 senesine yönelik fiyat tahmini gündeme sunan BosVCrypto takma adlı analist değer kazanımı yönünde beklentisi olduğunu açıklıyor. Anonim analiste göre NEO Coin 2022’de 100 dolar seviyesine ulaşamayabilir. Ancak 2022 ikinci yarısında 72 dolar ile 84 dolar bandı arasında dalgalanmaların tabloda olabileceğini tahmin ediyor. 

  Sonuç

  NEO Coin analistlerin geleceğe ışık tutan bir kripto para projesi olarak gördükleri, fiyat artışı bekledikleri varlıklar arasından yer aldı. 2021’de olmasa da 2023’te 100 doları görebileceği savunuluyor. Eğer tahmini fiyatları görebilirse, yatırımcılar için çok daha yüksek avantajları kazandırabilir.

  Son dönemde NEO 3.0 güncellemesi ile topluluk içerisinde büyük bir heyecan oluşturdu. Yeni güncellemenin ardından fiyat artışlarının sürebileceği ifade ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle