Kriptopara

Neo Coin Yorum: Yükselir Mi?

  Akıllı sözleşmeler ile işlem yapmayı mümkün kılan Neo Coin 2021 yılı ilk yarısının sonunda değerlenebileceği düşünülen altcoinler arasındadır. Çin’in Ethereum’u olarak anılan Neo ile ilgili Credible Crypto, Kaleo, Aayush Jindal ve diğer analistler onun 2021 sene sonunda dikkat çekecek ikinci fiyat yükselişini yapabileceğini ifade ediyorlar. Neo Coin yükseliş beklentisini ifade eden analist fikirlerini, yükselişe sebep olabilecek faktörleri bu yazımızda sizlere sunacağız.

  Analistler Yükselme Olasılığı Hakkında Ne Düşünüyorlar?

  Analistlerin ortak paydada buluştukları konu, Neo Coin’in 2021 ilk yarısı sonunda fiyatını yükseltebileceğidir. Analistler 2021 ilk periyot sonunda Neo Coin fiyatının 120.01 dolar ile 128.05 dolar arasında olabileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonunda ise Neo Coin fiyatının 125.08 ile 130.01 dolar bandında olabileceğini açıklıyorlar. Bu analiz sonuçlarını verirken birçok farklı faktörü ele aldıklarını belirtiyorlar. 

  Neden Yükselebilir?

  Analistler Neo Coin için yükseli beklentisi içinde olduklarını aktarıyorlar. Bu beklentiye sebep olan faktörlerin ise sadece grafik analiz sonuçlarından ibaret olmadığını belirtiyorlar. Analistlere göre Neo Coin’in gelecekte artışa gitmesini sağlayabilecek ve temel, teknik analiz kapsamında işlenen birçok faktör sunulabiliyor. Bunları ise şu şekildedir:

  • Neo Coin ile kodlama dilinde avantaj kazanma,
  • Neo Coin’in başarılı ortaklıkları,
  • Neo Coin ile e-tıbbi kayıt oluşturma,

  Bu faktörlerin gelecekte Noe Coin fiyat artışını besleyebilecekleri açıklanıyor. Analistlerin değindiği bu faktörleri alt başlıklarımızdan geniş bir çerçevede öğrenebilirsiniz. 

  Yükseliş Beklentisinde Kodlama Dili Avantajının Etkisi

  Analistlerin açıklamalarına göre Neo Coin birçok dilde kodlama yapılabilmesine imkan sağlayan bir altcoindir. Bu demek oluyor ki Ethereum gibi akıllı kontraklara ve ICO’lara olanak sağlayan platformların Neo Coin’e ihtiyaçları var. Çünkü her kodlama dilinde işleme giren Neo Coin, platformlara kendilerini bir üst seviyeye taşıma şansını veriyor. Aynı avantajı yazılımcılar ve altcoin geliştiriciler için sunuyor. 

  Altcoin üretmek isteyen kişi, Neo Coin’e sahipse yeni bir yazılım dilini öğrenmeye ihtiyaç duymuyor. Buna bağlı olarak analistler, Neo Coin’in gelecekte değer kazanımını besleyebilecek alım taleplerini karşılayabileceğini açıklıyorlar. Altcoin’in çarpıcı bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorlar. 

  Yükseliş Beklentisinde Ortaklıkların Yeri

  Analistler Neo Coin adının geçtiği birden fazla başarılı projenin olduğunu belirtiyorlar. Tüm bu başarılı projelerin ise gelecekteki olası fiyat artışlarına destek çıkabileceklerini ifade ediyorlar. Analistler, Neo Coin’in Agrello, Bancor ve Coindash ile ortak kurduğunun altını çiziyorlar. Bu durumun Ne Coin’e olan güveni yükselttiğini belirttiler. 

  Diğer yandan Neo Coin için ana firma olan Onchain’in Alibaba ile iş birliğinin göz ardı edilemez seviyede olduğunu ifade ediyorlar. Analistler bilindiği gibi Alibaba’nın Çin’in ve global sistemin en büyük E-ticaret sitelerinden biri olduğunu söylüyorlar. Bu alanda ödeme aracı olarak tercih edilebilen Noe Coin’in geniş bir kitleye ulaşmasının kaçınılmaz olduğunu aktaran analistler, değer kazanımlarının kayda geçebileceğini vurguluyorlar.

  Neo Coin Yükselişinde E-Tibbi Kayıtların Rolü

  Neo Coin sınırları yıkarak E-tibbi kayıtların tutulabildiği bir sistemi var ediyor. Analistler ise bu konuya dikkat çekiyorlar. Onchain, Fadada ile birlikte bir konsorsiyumdan yararlanarak (The Legal Chain) yepyeni bir Blockchain’i yarattı. Analistler bu yeni Blockchain’de kurumların Neo Coin ödemesi ile e-tıbbi kayıtlarını yüksek güvelikte tuttukları bir alan yaratabildiklerini aktarıyorlar.

  Diğer yandan bu alanda delil depolama adı verilen işlemden yararlanılabiliyor, akıllı kontraklar devreye sokulabiliyor. Analistler genişleyen ekosisteme sahip olan ve yaratıcı fikirleri öne alan coin imajının, Neo Coin alım taleplerini besleyebileceğini açıklıyorlar. Fiyat artışları için uygun bir zeminin oluşabileceğini vurguluyorlar. 

  Sonuç: NEO'yu Parlak Bir Gelecek Bekliyor Olabilir

  Neo Coin 2021 sene sonunda 125 ile 130 dolar bandı arasında olabileceği açıklanan bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Onun adı anıldığında ise hemen başarılı işlere imza attığı dönemlerden bahsediliyor. Analistlerin yenilikçi yanları ile değer kazanımına gidebileceğini vurguladıkları Neo Coin’in nasıl bir yön izleyeceğini ilerleyen süreçte hep beraber öğreneceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle