Kriptopara

NEO Coin Geleceği Ne Olur? 2021 Yorum ve Tahminler

  Çin’in Ethereum’u olarak topluluk içerisinde anılan NEO coin oldukça popüler bir kripto para birimi. Akıllı kontratlar ile çalışabilen NEO Coin, 2021 senesine damga vurması düşünülen altcoinler arasında yer alıyor.

  Analistlerce NEO Coin Geleceği

  Ethereum’un en büyük rakibi olması sebebiyle geleceği parlak görülen NEO Coin hakkında analistlerin ve analist topluluklarının yaptığı yorumları detaylı şekilde yazımızda sunacağız. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEO fiyatı %neo+try% TL. Döviz cinsinden ise %neo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Neo fiyatı 24 saatte %neo+yuzde%.

  Walletinvestor’dan NEO Coin Yorumu

  Walletinvestor platformunun analistleri NEO Coin için 2021 yılı içerisinde 42 dolarlık fiyat tahmin gerçekleştirdi. NEO Coin’in başarılı altcoin birimleri içinde yer alacağını düşündüklerini paylaştılar. 

  NEO Coin’in bir işlemde 3. kişinin işleme dahil olmasını önleyen akıllı kontratlar ile çalışabilir düzeye geldiğini belirttiler. Bu kapsamda NEO Coin’in gelecekte 2021 yılından daha hareketli anlara şahit olacağını vurguluyorlar.

  Smaettereum’dan NEO Coin Yorumu

  Smarttereum platformu analistleri NEO Coin’in 2021 yılının ikinci yarısında 355 dolarlık rekor fiyatı göreceğini belirttiler. Analistler NEO Coin cephesinde artan yatırımcı ilgisinin olduğunu açıklıyorlar. NEO ağında Ethereum ağına göre teknik fırsatların önde olması sebebiyle NEO Coin’in artışa geçebileceği belirtildi. 

  Sadece dijital para kullanımına odaklanamayan ve hisseleri de dijital hale getirebilen NEO Coin’in geleceğinin, teknolojisine bağlı olarak parlak olduğu ifade ediliyor. NEO Coin’in kısa süre içinde rekor fiyata yükselmesi Smarttereum platformu analistlerince bekleniyor.

  Mark Cahney’in NEO Coin Gelecek Yorumu 2021

  Social Finance kurucusu olan Mark Carney, NEO’nun 5 sene içinde BTC yerine geçebileceğini belirtti. Bu çarpıcı öngörü ise yatırımcıların yakın takibinde yer alıyor. Bu öngörüsü için bir de kaynak gösteriyor. NEO protokolünün Blockchain’i inovatif şekilde kullanabildiğini buna bağlı olarak geleceğin BTC’sinin NEO Coin olacağını açıkladı.

  Melek yatırımcılardan ve analistlerden biri olan Mark Carney, NEO Coin’in akıllı bir ekonomiyi var etmek için yola çıktığını vurguladı. Kimlikleri, hisseleri ve akıllı sözleşmeleri dijital dünyada ve gerçek dünyada aynı bilgiler ile kullanmayı sağlayan NEO Coin’in muhteşem bir performans sergileyeceğini ifade etti.

  Long Forecast Tarafından NEO Coin Geleceği Hakkında Yorum

  Long Forecast platformunun analistleri NEO Coin’in 2021 Mayıs ayında 184 dolar ile 328 dolar arasında şekilleneceğini açıkladılar. Bu tahmine göre NEO Coin bu sene yükselişe geçecek. Platform NEO için oldukça parlak bir imaj çizerek, avantajlı alım için Mart ayı fiyatının uygun olduğunu belirtiyor.

  Analistler, bugün 100 dolarlık bir NEO Coin yatırımı yapılması halinde 2021 yıl sonunda 600 dolarlık kar elde edilebileceğini açıklıyorlar. NEO Coin’in gelecekte ETH kripto para biriminin yerine geçeceği ifade edildi.

  Cryptoupdates Analistleri NEO Coin’i Yorumladılar

  Cryptoupdates analistleri NEO Coin için 2021 yılı sonunda rekor bir fiyat tahmini yapıyorlar. NEO’nun 900 dolar seviyesine en yakın noktaya fırlayacağını belirttiler. Bu çarpıcı tahmin yatırımcının dikkatini çekiyor. Analistler bu tahmine şaşırılmaması gerektiğini ve altında önemli kaynakların yattığını belirttiler.

  Crypto Updates analistleri 2021 senesinde NEO Coin’in Çin ve Asya kripto para piyasalarını ele geçireceğini ifade ettiler. Buna bağlı olarak 900 dolar rekor rakam beklentisi içinde olduklarını açıklıyorlar. 

  2021 NEO Coin İçin Parlak Geçebilir

  Çin’in Ethereum’u olarak bilinen NEO Coin‘in 2021 yılı içinde değerleneceği öngörülüyor. Bu seneye damgasını vurarak ulaşabileceği en yüksek fiyat tahmini ise 900 dolar seviyesinde şekillendi. Ethereum ağından daha düşük işlem ücretlerini sunması ve tüm detayları dijital hale getirilmesi onun geleceğini güçlendiriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle