Kriptopara

MKR Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri 2021

  Analistler 2021 senesinde, gelecek vadeden pek çok kripto para birimine yönelik fiyat tahminlerini sundular. Onlardan birisi de MKR coin. Bu yazımızda, popüler altcoinlerden MKR Coin geleceği ile ilgili analist yorumlarını ve 2021 fiyat tahminlerini bir araya getirdik!

  MKR Coin Geleceği

  Analistler, MKR Coin’in geleceğinde değer kazanımının ve yatırımcı kitlesinde genişlemenin yer alabileceğini belirttiler. MKR Coin geleceğini parlak bulan analistler en yakın dönemde ise MKR Coin fiyat artışının oluşabileceğini açıkladılar. Analistler tahminlerinde MKR Coin’in 2021 senesi Mayıs ayını değerlenerek tamamlayabileceği konusunda ve 2021 sonu fiyat artışında uzlaşıyorlar. MKR Coin’in DeFi gelişiminden güç alarak daha popüler hale gelebileceğini açıklıyorlar.

  MKR Coin Fiyat Tahminleri

  Analistlerin MKR Coin fiyat tahminlerinde, 2021 senesi Mayıs ayı sonu için 3.550 dolar ile 3.560 dolar bandı arasında bir değer bulunuyor. Analistler MKR Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı ardından dikkat çekici fiyat artışını kayda geçirebileceğini ifade ediyorlar. Temmuz ardından MKR Coin fiyatının 3.570 dolar ile 3.590 dolar bandı arasında yer alabileceğini belirttiler. Bu kapsamda iki farklı noktaya yönelik yükseliş tahini yaptılar.

  Analistler Ne Düşünüyor?

  2021 senesinde fiyat artışına gitmesi beklenen MKR Coin hakkında pek çok tahmin yapıldı. Sizler için uzman analistlerin yaptıkları bu tahminleri bir araya getiriyoruz. İşte MKR Coin hakkındaki analist tahminleri:

  Aayush Jindal MKR Coin Fiyat Tahmini

  Aayush Jindal, MKR Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı sonunda değer kazanabileceğini ifade etti. İlgili ayda ise MKR Coin fiyatının 3.570 dolar ile 3.580 dolar seviyeleri arasında yer alabileceğini açıkladı. Tahmininde etkili bir artışı önde tuttu.

  WalletInvestor MKR Coin Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistleri, MKR Coin’in 2021 senesi Ağustos ayında 3.600 dolar düzeyine çıkabileceğini belirttiler. Diğer yandan 2021 sene sonunda ise MKR Coin fiyatının 3.650 dolar ile 3.670 dolar bandı arasında olabileceğini ifade ettiler. 2021 Haziran başı için ise değer kaybına yönelik tahmin yaptılar.

  Cactus MKR Coin Fiyat Tahmini

  Cactus, MKR Coin’in 2021 yılı Haziran ayı başında değer kaybedebileceğini düşünüyor. Fiyatın ise 3.400 dolar düzeyine kadar çekilebileceğini açıkladı. 2021 yılı Temmuz ayı içinde ise MKR Coin fiyatının 3.450 dolar ile 3.470 dolar bandı arasına yükselebileceğini belirtti.

  Credible Crypto MKR Coin Fiyat Tahmini

  Credible Crypto MKR Coin için 2021 sene sonunda 3.600 dolarlık fiyat tahmini yaptı. Analist aynı zamanda Temmuz sonunda MKR Coin fiyatının 3.450 dolar ile 3.470 dolar bandı arasında hareket edebileceğini açıkladı. Bant arası dalgalanma anlarında ise avantajlı fiyattan alın fırsatlarının oluşabileceğini belirtti.

  Analistler Neden Fiyat Artışı Üzerinde Duruyor?

  Analistler MKR Coin için artışa yönelik bir tahmin sunmayı uygun bulduklarını çünkü 2021 senesinde merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan kripto paraların gelişme ihtimallerinin olduğunu açıkladılar. DeFi kapsamında merkeziyetsiz finansal işlemlerin artık yatırımcılarca çok tercih edildiğini, bunlara katılım için ise coin alımlarının gerekli olduğunu belirttiler. Alım talepleri ise kripto para fiyatındaki artışı destekleyen en önemli faktörlerden biri olarak biliniyor. Analistler özellikle MKR Coin’i kredi almak isteyenlere borç vererek, faiz kazancı elde etmek isteyenlerin cüzdanlarına MKR Coin alabileceklerini açıklıyorlar.

  Sonuç

  Analistlere göre, MKR Coin merkeziyetsiz finansal işlemlerde tercih edilirlik oranını yükselterek, hem yatırımcı kitlesini hem de fiyat hacmini genişletebilecek kripto para birimleri arasında yer alıyor. Özellikle de DAI stabilcoin’i ile olan ilişkisi onu değerli kılıyor. Gelecekte insanlar Tether gibi merkezi stabilcoin’ler yerine DAI gibi merkezsiz olarak 1 dolara sabit tutulan kripto paraları tercih edecek. Dolayısıyla onu sabit tutan MKR coin’de değerlenecek. Analistlerin tahmin ettikleri fiyat değerlerini tabloya alabilen bir MKR Coin’i görebilirsek, 2021 senesi tamamlanmadan yatırımcılar için kar elde etme şanslarının yükseldiğinden de söz edebileceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle