Kriptopara

Mith Coin Geleceği Ne Olur? Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  Mith Coin yatırımcıları 15 Temmuz'da oluşan son düşüş ardından Mith Coin’in gelecek fiyat tahminlerini araştırmaya başladılar. Yeni bir pozisyon almak için araştırma yapan yatırımcılar Mith Coin geleceğinde ne olur, fiyat tahminleri neler sorularını soruyorlar. Bu yazımızda her iki soruya analistlerin ifadelerini baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  Mith Coin Geleceği Ne Olur?

  Mith Coin geleceği hakkında yorum yapan analist toplulukları gelecekte değer kazanımının ön panda olabileceğini belirttiler. Mith Coin’in hem yakın geleceğinde hem de uzak geleceğinde fiyat artışlarını beklediklerini açıkladılar. Analistler Mith Coin yatırımcılarının artık satış doyumuna ulaşmış olmalarını gerektiğini ve Ağustos için yeni artış senaryolarının gündeme gelebileceğini dile getiriyorlar.

  Alınan en güncel verilere göre 1 Mith fiyatı %mithril+try% TL. Döviz cinsinden ise %mithril+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Mith coin fiyatı 24 saatte %mithril+yuzde%.

  Mithril Coin Grafik Analizi

  Mithril Coin için grafik analiz yapan ve yorumlayan anonim analistler, Temmuz ayı grafiğinde çanak modeli beklentilerinin olduğunu açıkladılar. Anonim analistlere göre, TOBO formasyon oluşumu grafikte yer alıyor ve oluşum tamamlanmış durumda. Analistler bu yüzden 0.050 dolar seviyesinin altında formasyon iptal riskini gördüklerini belirtmişler. Diğer yandan 0.050 dolar seviyesi altının stop bırakmak için ideal alan olabileceğini aktardılar.

  Anonim analistlere göre yükselişe yönelik ilk direnç seviyesi 0.055 dolarlık fiyat alanı oldu. Anonim analistler bu direncin kırılması halinde kayda değer bir değer kazanımının tabloda olabileceğini belirttiler. Alt destek olan 0.030 dolar seviyesi altına düşüş oluşmaması gerektiğini açıklayarak, direncin kırılması halinde 0.058 dolara yükseliş beklediklerini belirttiler.

  Mith Coin Fiyat Tahminleri 2021

  Mithril Coin için 2021 senesine yönelik fiyat tahmini yapan analistler ve fiyat tahminleri şu şekilde sıralanıyor:

  • CoinArbitrage Platformu Analistleri Tahmini: Analist grup Mith Coin’in 2021 sene sonunda 0.48 dolar düzeyinde olabileceğini belirterek rekor bir tahmine imza attılar. Diğer yandan analist grup Mith Coin’in 2023 sene sonunda 1.27 dolardan fiyatlanabileceğini düşünüyor.
  • DataPrice Analistleri Tahmini: DataPrice analist topluluğu Mith Coin için daha gerçekçi bir tahmin vererek, Mith Coin’in 2021 sene sonunda 0.075 dolar düzeyinde olabileceğini açıkladılar. Analistler 2023 senesinde Mith Coin’in 1 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini ifade ediyorlar.

  Mith Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Mithril Coin için 2022 senesine yönelik fiyat tahmini yapan analistlerin görüşleri şu şekildedir:

  • CoinArbitrage Platformu Analistleri Tahmini: Analist topluluk 2022 senesi ikinci yarısında Mith Coin fiyatının 0.78 dolar seviyesinde yer alabileceğini belirttiler. Diğer yandan 2024 senesinde Mith Coin fiyatının 1.37 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyorlar.
  • DataPrice Analistleri Tahmini: Analist gruba göre Mith Coin 2022 senesi ikinci yarısında 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Bu analist topluluğun 2024 yılına yönelik Mith Coin fiyat tahminleri 1.50 dolar ile 2 dolar bandı arasında yer aldı.

  Sonuç Olarak

  Analistler Mith Coin’in 2021’de ve 2022’de fiyat artışını pek çok noktada kayda alabilmesini bekliyorlar. Analistler yatırımcıların satışta doyuma ulaşabileceklerini buna bağlı olarak Ağustosta değer kazanımlarının tabloda olabileceğini belirttiler.

  Analistlerin tahmin, fiyatları gerçekleşirse, Mithril Coin 2024 senesinde de etkili bir kazanç sunabilecek. İçerik üreticilerini teşvik için oluşturulan projenin pek çok rakibi olsa da, gelecek vaad eden bir blockchain projesi olmayı başarmış durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle