Kriptopara

Mina Coin Pumplayacak mı? 2022 Yorum ve Fiyat Tahminleri

  Yenilikçi yapısı ve kripto sektöründe dikkat çeken teknolojik yanları ile yer alan Mina Coin bugünlerde borsalarda listeleniyor. Mina yatırımı yapmak isteyenler analistlerin yorumlarını ve fiyat tahminlerini merak ediyorlar. Bu yazımızda gündem maddeleri arasında da olan Mina Coin pumplayacak mı, analistlerin ona yönelik fiyat tahminleri neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Mina Coin Pumplayacak mı?

  Analistler, Mina Coin’in orta vade ardından pumplayabileceğini düşünüyorlar. Ancak değer kazanımının 2021 ilk yarısı içinde oluşmasını beklemediklerini dile getirdiler. Analistlerin ortak görüşlerine göre Mina Coin 2021 ikinci yarısında ve 2022 senesi içinde değerlenebilir.

  Uzman analistler Mina Coin’in 2022 Ocak ayında 10 dolar ile 20 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Ardından değer kaybı içinde olabileceğini açıkladılar. 2022 yılı Nisan ayında ise 15 dolar ile 25 dolar bandı arasında fiyatın tabloya gelebileceğini düşünüyorlar. 

  Mina Coin 2022 Yorum ve Fiyat Tahminleri

  Analistler, Mina Coin için 2022 senesine yönelik tahminlerini verirken sadece artış değil değer kaybı olasılığı yüksek olan noktalara da dikkat çektiler. Analistlere göre Mina Coin 2022 senesi Şubat ve Mart aylarında fiyat düşüşlerini öne alabilir. Bu noktada ise fiyatı Ocak ayı için tahmin edilen 10 dolarlık düzeyinden altında yer alabilir. 

  Şubat ve Mart aylarında 8 ile 9 dolar düzeyleri arasında hareket edebileceği öngörülen Mina Coin’in Nisan ve sonrasında 15 dolar düzeyine çıkış yapabileceği ifade ediliyor.

  Neden Pump Bekleniyor?

  Analistler Mina Coin’in kripto para sektörüne bir yeniliği kazandırdığını ifade ediyorlar. Mina Coin’i staking ile kilitlemeye gerek duymadan biriktirebilmek veya yeni coinleri kazanmak için kullanmak mümkün. 

  Analistler arz sınırı olmadan üretimi yapılan Mina Coin’in her hangi bir kilitleme olmadan, enflasyon orantılı kısmından kazanç sağlanması amacıyla hisselere yatırılabildiğini belirttiler. Bu yeni sistemi deneyimlemek isteyenlerin 2021 sonunda ve 2022 senesi içinde alım taleplerini yükseltebileceklerini düşünüyorlar. Diğer yandan Mina Coin devretme işlemleri üzerinde de faiz getirilerinin elde edilebildiğine dikkat çekiyorlar. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  2022 senesinde pumplaması beklenen Mina Coin hakkında uzman analistlerden birçok fiyat tahmini geldi. Yazımızın bu bölümünde en önemli olan uzman analist tahminlerini bir araya getiriyoruz. İşte Mina Coin ile ilgili uzman analistlere ait fiyat tahminleri:

  Alex Saunders Mina Coin Fiyat Tahmini

  Alex Saunders, Mina Coin’in 2022 senesi Ocak ayına değer kazanımı ile giriş yapabileceğini düşünüyor. Bu noktada Mina Coin fiyatının, 12 dolar ile 15 dolar bandından görülebileceğini aktardı. Analist 2022 Nisan ayında ise Mine Coin fiyatının, 12 dolar düzeyine hareket edebileceğini belirtti. Bu noktada ilk aşılabilecek direncin ise 8 dolar olduğunu açıkladı.

  Aayush Jindal:

  Aayush Jindal, Mina Coin için 2022 senesinde oldukça kritik fiyat seviyelerinin gündemde olabileceğini belirtti. Mina Coin’in 2022 Ocak ayında 13 dolar düzeyine ulaşabileceğini düşünüyor. 

  Analiste göre eğer bu gerçekleşirse Mina Coin Ocak sonuna kadar 13 dolar düzeyini kırmak için hareket edebilecek. Analist, Mart ortasında bir değer kaybının oluşabileceğini açıklıyor. Ancak Mayıs ayında ise fiyatın 10 dolar ile 13 dolar bandı arasına yükseliş yapabileceğini belirtti. 

  Coinliker Analistleri Mina Tahmini

  Coinliker analistleri, Mina Coin’in 2022 senesi sonunda 12 dolar ile 20 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. Bu yükseliş olasılığının öncesinde ise 2022 Nisan ayı ardından 12 dolar ile 15 dolar bandı arasında kritik seviyelerin kırılması gerektiğini düşünüyorlar. 

  Crypto Crow:

  Crypto Crown, Mina Coin’in 2021 sene başında 9 dolarlık fiyat düzeyinin üzerinde yer alabileceğini belirtti. Diğer yandan 2022 senesi ikinci yarısında ise fiyatın 15 dolar ile 16 dolar bandı arasına yükselebileceğini açıkladı. Mina Coin’in sene sonu öncesinde değer kaybı yapabileceğini ancak bir düzeltme ile tekrar yükselen kanala dönebileceğini belirtti. 

  Sonuç

  Yakın zamanda ICO’su yapılan ve borsaya giren proje, son günlerde topluluğun gündeminde. Mina Coin staking’den bağımsız bir şekilde, hisse ortaklığı ile kazanılabilen kripto para birimi olarak biliniyor. Analistler, Mina Coin’in 2022 senesine kadar bu yönü ile güç kazanabileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan analistlerin beklediği pumplama, 2022 içinde gerçekleşirse, Mina Coin fiyatında artış gözlemlenebilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle