Kriptopara

MC Coin Geleceği Ne Olur? 3 Meric Circle Tahmini

  Merit Circle (MC) Coin geleceğine ilişkin uzman görüşleri kripto para yatırımcılarınca merak edilmektedir. ATH seviyesinin yakınlarında fiyatlanan token ile ilgili gelecek değerlendirmelerine ve 3 uzman ismin fiyat tahminine gelin hep birlikte göz atalım.

  MC Coin Geleceği Ne Olur?

  MC Coin play-to-earn (P2E) ekonomisini geliştirmek amacıyla hayata geçirilen merkeziyetsiz metaverse projeleri arasında yer alır. 4 Kasım 2021 yılında başlatılan projeye ait yerel token olan MC Coin; Gate.io, BKEX, Uniswap ve Balancer gibi kripto para borsalarında listelenmektedir.

  Şu anda bir başka metaverse projesi olan Axie Infinity’yi destekleyen token, kripto para uzmanlarının da beğendiği projeler arasında yer almaktadır. Meta evreninde yaşanacak gelişmeden en çok etkilenmesi beklenen token’ler arasında yer alan MC Coin, geleceğin potansiyel görülen sanal para birimleri arasında gösterilir.

  Uzmanlar bu doğrultuda olumlu beklentilerini fiyat tahminlerine yansıtarak her yıl fiyatların düzenli olarak artmasını beklediklerini ifade etmektedirler. Analistlere göre gelecek yıl iki haneli dolar değerine ulaşması beklenen proje, uzun vadede üç haneli dolar değerine ulaşma potansiyeline sahiptir.

  MC Coin Grafik Analizi

  Popüler metaverse coin’leri arasında yer alan MC Coin, anonim kripto para analistlerinin de radarına takıldı. Analistler Wrapped Ether cinsinden 1 saatlik grafik verilerini değerlendirirken, son dönemde yaşanan yükselişin tepe noktası ardından geri çekilmeye işaret ederek, geri çekilmenin yakından takip edilmesi gerektiği noktasında uyarıda bulundu.

  6 Kasım 2021 tarihindeki tepe noktası ile yükseliş trendi oluşturan MC Coin, grafik analistlerine göre bir miktar geri çekilse de yaşanan pozitif uyumsuzluğa dikkat edilmelidir. Analistler RSI ve fiyat yükselişi arasında uyumsuzluğa dikkat çekerek, yaşanan bu gelişmeyi yükselişin devam etmesi şeklinde yorumlamaktadırlar. ATH seviyesinin hemen altında fiyatlanan altcoin’de 7 Kasım 2021 ve 18 Kasım 2021 tarihindeki en yüksek seviyelere temas gerçekleştirerek oluşan trend çizgisi destek olarak takip edilecek olup, MACD ve RSI alım bölgesinde yer alarak analistlere göre yükseliş beklentisini desteklemektedir.

  Meric Circle Fiyat Tahminleri

  Merit Circle tahminlerini paylaşan kripto para sektörünün en çok takip edilen 3 ismi, geleceğe ilişkin önemli veriler aktardılar. Analistlere göre mevcut fiyatlar nispeten yıl sonu hedeflerine yakın seyretmektedir. Gelecek yılla birlikte artışın hızlanması bekledikleri MC Coin’de, gelecek birkaç yıl içinde 100 dolar üstü fiyatlamalar görülebilir.

  • Price Prediction Meric Circle (MC) Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri, MC Coin’de orta ve uzun vadede yükseliş beklentisi paylaşmaktadır. Analistler bu yılın en yüksek 7,77 dolar seviyesinden kapatılmasını bekledikleri altcoin’de gelecek yıl daha olumlu beklenti taşıyarak Merit Circle geleceğine güvendiklerini göstermektedirler. Analistlere göre MC Coin 2022 yılında 12,86 doları görebilir ve gelecek 7 yıl içinde fiyatını 100 doların üzerine atabilecek potansiyele sahiptir.

  • Digitalcoin Merit Circle (MC) Coin Tahmini

  Digitalcoin analistleri, MC Coin’de iyi bir potansiyel gören analistler arasında yer alır. Kuruluşa bağlı hizmet veren kripto para uzmanları 2021 yılında token’in 11,63 doları görebileceğini ifade etmektedirler. Analistler gelecek yıllara ilişkin paylaştıkları değerlendirmelerde 2022 yılı fiyat hedeflerini 15,16 dolar olarak belirlemiş ve 2023 yılı ile birlikte yükselişin yavaşlamasını ön görmüşlerdir.

  • Upto Brain Merit Circle (MC) Coin Tahmini

  Upto Brain analistleri Merit Circle (MC) Coin’de bu yıl nispeten temkinli yaklaşım gösterirken, gelecek yıllara ilişkin daha farklı değerlendirmelerde bulunmaktadırlar. Token’in bu yılki seviyesini makul olarak değerlendiren analistler, gelecek yıl fiyat hedeflerini 12,83 dolar olarak paylaşmaktadırlar.

  Sonuç

  Merit Circle (MC) Coin beğenilen metaverse token’leri arasında yer alır. ATH seviyesinin gerisinde fiyatlanan altcoin’in portföylerde yer alması gerektiği ifade edilirken, analistlere göre mevcut düzeltmenin takip edilerek geri çekilmelerin alım fırsatı olarak değerlendirilmesi tavsiye edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle