Kriptopara

MC Coin Geleceği, Fiyat Tahmini ve Merit Circle Yorumları

  MC Coin giderek değer kaybeden bir grafik çizerken, kripto para yatırımcıları bu geri çekilmelerin fırsat olabileceğini düşünmektedir. Merit Circle (MC) Coin yatırımı yapmak isteyen okurlarımız için projenin geleceği hakkında uzmanların yaptıkları değerlendirmelere ve paylaştıkları fiyat tahminlerine yazımızda yer verdik.

  Merit Circle (MC) Coin Nedir?

  MC Coin, play-to-earn (P’E) ekonomisini geliştirmeye odaklanmış merkezi olmayan bir özerk organizasyon olarak geliştirilen Merit Circle platformunun yerel token’idir. İlk olarak Axie 40 projesi kurucuları tarafından hazırlanan ve Flow Ventures tarafından geliştirilen MC Coin, meta veri tabanındaki değer tahakkukunu en üst seviyeye çıkarmak için kullanılan kripto para birimidir.

  Merit Circle Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Kazan-kazan endüstrisinde inovasyonu ön plana çıkartmak adına geliştirilen Merit Circle projesi ardında Axie 420 kurucuları yatmaktadır. Axie 420 kurucuları tarafından Merit Circle projesi kurulurken, geliştirilme sürecini Flow Ventures üstlenmiştir. Merit Circle projesi ve MC Coin hakkında daha detaylı bilgi almak için https://meritcircle.io adresinden projenin whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

  MC Coin Nasıl Kullanılır?

  MC Coin, metaverse oluşturmaya yardımcı olmak adına geliştirilen Merit Circle platformunda kullanılmaktadır. Şu anda Axie Infinity’yi destekleyen platform, işverenler ve geliştiriciler arasındaki ilişkilerin düzenlenme işlemlerinde MC Coin kullanımını desteklemektedir.

  MC Coin Güvenli mi?

  MC Coin ağının güvenliğini Quantstamp tarafından sağlanmaktadır. Kuruluş tüm yönleri ile analiz ettiği Merit Circle ağında 12 sorunlu konu bulmuş ve sorunların kısa sürede çözülmesi sağlanmıştır. Ek olarak platform standart taramalardan kaynaklanabilecek ek sorunların kontrol edilmesine izin verilen sistemi ile hata ödülü sahibidir.

  MC Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  MC Coin ilk kez 2021 yılının Kasım ayında piyasaya sürüldü. 5 Kasım tarihinde 2,80 dolarlık fiyatla piyasaya giren token, 6 Kasım’da 9,55 dolarlık ATH seviyesini görerek  2 Aralık 2021 tarihinde Binance’da listelendiği güne kadar bu seviyeyi korudu.

  MC Coin Yorumları

  Merit Circle, popüler metaverse oyunu olan Axie Infinity platformunu desteklemektedir. Star Atlas ve Illuvium ve Hash Rush’ı desteklemeyi planlayan platform, gelecek vaat eden bir DAO olarak ön plana çıkmaktadır. Desteklenen her platformun gelirleri Merit Circle’a akmakta ve genişleyen metaverse dünyası MC Coin’e ek kullanım alanı sunma potansiyeli taşımaktadır.

  Avantajları ve Dezavantajları

  Merit Circle genç yaşına rağmen milyonlarla ifade edilen sosyal medya takipçi sayısına sahiptir. Metaverse veri tabanında play-to-earn ekosisteminde önemli bir yer tutan proje, bu endüstri ile birlikte büyüme kapasitesine sahiptir. Halihazırda Binance ve Gate.io gibi önemli kripto para borsalarında listelenen proje, güvenilirlik yönünden beklentileri yerine getirmeyi başarmıştır.

  MC Coin önündeki en büyük dezavantaj, fiyatlarda görülen aşırı oynaklıktır. Yüksek volatilite nedeniyle token’e yatırımcılar riskli bir yatırım gözü ile bakabilirler.

  Merit Circle (MC) Coin Fiyat Tahmini

  Merit Circle geleceğine olumlu bakan uzmanlar, projenin yerel token’ine ilişkin fiyat tahminlerinde de benzer iyimserliği taşımaktadırlar. Price Prediction 2021 yıl sonu için 5,18 dolar değer biçtiği token’de beklentisini gelecek yıl 8,41 dolara taşımaktadır. Digitalcoin 2022 yılı MC Coin beklentisini 7,25 dolar olarak paylaşmıştır. Upto Brain 12,83 dolarlık 2022 yılı MC Coin fiyat hedefi ile projeye olan inancını gözler önüne sermiştir.

  MC Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Gate.io, Binance ve Mandala Exchange gibi MC Coin listelenen kripto para borsalarının web sitelerine ya da mobil uygulamalarına erişim sağlayın.
  • 2. Adım: KYC bilgilerini kullanarak seçtiğiniz borsada ücretsiz hesap açın.
  • 3. Adım: Açtığınız hesabın doğrulamasını tamamlayın ve para transfer edin.
  • 4. Adım: Kripto para alım ve satım ekranı üzerinden MC Coin satın alım emri gönderin.
  • 5. Adım: Gerçekleşen emir sonrası sahip olduğunuz MC Coin’i borsada ya da soğuk cüzdanda tutabilirsiniz.

  Sonuç

  Merit Circle (MC) Coin kazan-kazan endüstrisinden kar elde etmek isteyen yatırımcılara cazip fırsatlar sunmaktadır. Metaverse projelerinin gelişimi ile potansiyel kullanım alanını genişletmesi beklenen token’in geleceğinden uzmanlar umutludur. Bu potansiyelin zamanla fiyatlara yansıyacağı ve gelecek yıl 10 dolar hedefinin aşılacağı düşünülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle