Kriptopara

Manchester City Coin Yorum: Geleceği Ne Olur? 2021, 2022

  Manchester City Coin değer fiyat artışı ardından yatırımcıların yakın takibine bir kez daha giren kripto paralar arasında yer aldı. Yatırımcıların araştırmalarını hızlandırırken en çok sordukları sorular ise CITY Token yorumları nasıl, fiyat tahminleri ne yönde gibi sorular oldu. Bu yazımızda, yatırımcılara da bilgi sunabilecek Manchester City Coin Yorum ve fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik.

  Manchester City Token Yorum 2021, 2022

  Analistler yorumlarında, Manchester City Token’ın Socias ile gerçekleştirdiği işbirliği ile popüler taraftar kripto paraları arasına giriş yaptığını savunuyorlar. Ethereum tabanlı olan CHZ yapısını kullanan CITY Coin altyapısının dikkat çekici olduğunu açıklıyorlar. Analistlere göre, CITY Coin 2021 senesinin sonunda bir değer kaybı ile karşılaşabilir. Ancak değer kaybından 2022 senesinde kurtulma ihtimali yüksek ve yeni rekorlara bu evre ardından koşabilir. 

  Analistler, Manchester City Coin’in Manchester kulübü ve taraftarları arasından yakın bir ilişkinin oluşmasını sağladığını ifade ettiler. Analistlere göre, taraftarların özellikle kulüple ilişkili sosyal konularda ağırlık olmak üzere pek çok alanda alınan kararlarda oy hakkına sahip olmaları, coin’in tercih edilirliğini yükseltici bir faktör. Diğer yandan CITY Coin ile katılım sağlanan ödül avlarından yeni coin kazanma şansı ise cezbedici bulunuyor. 

  Manchester City Coin Grafik Yorumu

  Manchester City Token grafiğini yorumlayan anonim analistler, yeşil alanda işlemin devam ettiğinden söz ediyorlar. Analistlere göre CITY Coin bir yol dönümünün eşiğinde ve kısa vadede değer kazanımını devam ettirebilme potansiyeli taşıyor. Anonim analistler, CITY Coin yükseliş trendindeki ilk direnç noktasını 29.50 dolar olarak açıkladılar. Analistlere göre, ilerleyen sürede bu direncin kırılması halinde 29.75 dolarlık alanın üzerine hareket gözlemlenebilir. Eğer direnç kırılımı görülemez ise 26.15 dolarlık seviyeye doğru düşüş trendinin etkili olabileceğini ifade ettiler. 

  City Token Geleceği 2021 ve 2022'de Ne Olur?

  Manchester City Coin’in yakın geleceği hakkında yorum yapan analistler değer kaybından söz ettiler. Analistler 2021 senesi Ağustos ayı sonuna doğru CITY Coin parlak senaryoları gündemde aldığını ancak sene sonunda değer kaybedebileceğini savunuyorlar. 

  Onlara göre 2021 sene sonunda fiyat düşüşü gündemde yer alabilir. Uzak gelecekten söz eden analistler, 2022 senesi ikinci yarısı için değer kazanımı beklentisi içindeler. 2022 yılının CITY Coin için daha iyi geçebileceğini düşünüyorlar.

  Manchester City Token Fiyat Tahminleri 2021

  Manchester City Fan Token için analistlerin gündeme taşıdıkları 2021 fiyat tahminleri şu yönde;

  • CoinArbitrage, 2021 sene sonunda Manchester City Coin’in 26.0767 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin ediyor. 
  • DenyWeyCrypto takma adlı anonim analist ise 2021 sene sonunda 26.01 dolarlık fiyatın Manchester City Coin için tabloda olabileceğini düşünüyor.
  • İwanCrypto takma isimli anonim analist 2021 tamamlandığında, Manchester City Coin’in 25.99 dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini savundu.

  Manchester City Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Manchester City Coin için analistlerce gündeme sunulan 2022 fiyat tahminleri şunlardır:

  • CoınArbıtrage, 2022 yılı ikinci yarısından Mancherster City Coin için değer kazanımının gündeme gelebileceğini ifade etti. Bu kapsamda 2022 ikinci yarısından Coin’in fiyatının 52.74 dolara çıkış yapabileceğini savundular.
  • DenyWeyCrypto, Manchester City Coin’in 2022 sene sonunda 53.10 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini düşünüyor.
  • İwanCrypto tarafından yapılan 2022 senesi Manchester City Coin fiyat tahmininde işaret edilen 55 dolarlık yıl sonu tahmini dikkat çekti.

  Sonuç

  Manchester City Fan Token hakkında yapılan analist yorumlarında 2021 sene sonu için pek parlak ifadeler yer almazken, 2022’ye yönelik değer kazanımından söz ediliyor. Diğer yandan 2021 sene sonu öncesinden ise fiyat artışının görülebileceği ve 30 dolarlık alana çıkışın grafiğe yansıyabileceği açıklanmış.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle