Kriptopara

LUNA Coin Geleceği 2021 - LUNA 50 Dolar Olur mu? Tahminler Ne?

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Terra (LUNA) coin, son dönemde yüksek getiri sağlayabilecek projeler arasında gösterilmektedir. LUNA coin geleceği, LUNA 50 dolar olur mu gibi soruların yanıtlarını ve uzman analistlerin değerlendirmelerini yazımızdan takip edebilirsiniz. 

  LUNA Coin Geleceği 2021

  LUNA coin, kripto para piyasasında mayıs ayında görülen sert düzeltme hareketine kadar yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamasıyla dikkat çekmiştir. Bu yüzden her ne kadar satışlara maruz kalsa da LUNA coin fiyatının yeniden zirve yapmasını bekleyen yatırımcılar ve analistlerin sayısı bir hayli fazladır. 

  Tecrübeli analistler, LUNA Coin geleceği ile ilgili yaptıkları tahminlerde, fiyatının 8.75-9.50 dolar bölgesine doğru bir düzeltme yapabileceğini düşünmektedir. LUNA coin fiyatını bu bölgede veya hatta üzerinde tutmak, alıcıların ciddi gücünü ve niyetlerini işaret edecektir. Sonuç olarak, gelecekte, bir önceki ATH'nin kaydedildiği 22 dolar bölgesinde bir yüzde 150+ büyüme daha meydana gelebilme ihtimali bulunmaktadır.

  LUNA 50 Dolar Olur mu?

  Kripto para sektöründe bu sene madencilik etkinliğinden önce geldiği için, LUNA coin fiyatının kesinlikle minimum 22 dolarda performans göstermeye devam etmesi beklenmektedir. Deneyimli kripto para uzmanları LUNA coin yatırımlarında, bu destekten yukarı yönlü fiyat hareketi olmasını ve önümüzdeki haftalarda kesinlikle kazançlı bir yatırım haline geleceğini ifade etmektedir. 

  LUNA coin için 50 dolarlık fiyat beklentisi içinde olan yatırımcıların sayısı da bir hayli fazladır. Geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen LUNA coin, 2021 boyunca yükseliş eğilimini devam ettirecektir. Analistler, gelecekte olumlu haber akışı ile birlikte LUNA coin fiyatındaki yükselişin 2022'ye kadar sürmeye devam edeceğini belirtmektedir. 2021 ile 2022 yılları arasında bir LUNA coin fiyatındaki keskin dalgalanmalarla birlikte 30 dolardan sonrası için piyasanın ne yönde ilerleyeceği belirsizliğini korumaktadır. 

  LUNA Coin Fiyat Tahminleri

  Mayıs sonunda dikkat çeken devasa satıştan bu yana, LUNA coin değerinde büyük bir artış görmüş ve o zamandan bu yana en çok kazananlardan biri olmuştur. Analistlere göre, LUNA tüm zamanların en yüksek seviyesini test edecektir. Bu durumda LUNA coin son düzeltmeden bu yana yeni bir ATH yapan en eski büyük kriptolardan biri haline gelmektedir.

  LUNA coin fiyatında yükseliş performansına ev sahipliği yapması için endüstri senaryolarında, piyasa pozisyonlarında, ekonomik aşımlarda, politika yeniden yapılandırmasında veya başka herhangi bir nedende bazı önemli değişiklikler görülebilir. Kripto para uzmanlarına göre 50 dolar seviyesine çıkması muhtemel görülen LUNA coin için piyasadaki boğa rallisi başlatan gelişmelerin takip edilmesi gerekir. 

  Digital Coin Analistlerinden LUNA Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin ekibinin analizinde, LUNA kripto para biriminin fiyatı, bugünün fiyatından başlayıp 52.528891 dolar seviyesine kadar yükselecektir. Analistler yatırımcılar tarafından beklenen 50 dolar seviyesinin görülmesinden sonra büyük bir satış dalgasının gelebileceğini düşünmektedir.

  Bu durumda LUNA coin fiyatı 2022 yılına kadar 28.254059 dolara kadar geriledikten sonra 2023-2024'te azalmaya başlayacaktır. Bu tahmine göre, LUNA kısa vadede önemli yükselişler yaşayabilir. Yatırımcıların en iyi tercihte bulunabilmesi için kripto para piyasasındaki trend hareketlerini yakından takip etmeleri gerekmektedir. 

  Wallet Investor Analistlerinden LUNA Tahmini

  Deneyimli kripto para analistlerinden oluşan Wallet Investor tahmin platformu da LUNA coin fiyatını mercek altına almıştır. Buna göre LUNA coin fiyatı bir yıl içinde 29.65 dolardan 33.709 dolara yükselecektir. Dolayısıyla altcoinin gösterdiği bu performans, LUNA coini iyi bir yatırım tercihi yapmaktadır. 

  Eğer uzun vadeli bir kripto para yatırımcısı isenız analistlere göre şimdiden LUNA coin satın alıp beklemeye başlayabilirsiniz. Çünkü yapılan hesaplamalara göre LUNA coin yatırımında uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 13,69'dur. Uzmanlar, daha uzun vadeli LUNA coin tahmininde 2026 yılı sonu için tahmini fiyat 83.862 doları işaret etmektedir. 

  Trading Beasat Analistlerinden LUNA Fiyat Tahmini

  Terra (LUNA) coinin iyi bir yatırım olup olmadığını merak eden yatırımcılar Trading Beast analist ekibinin son raporuna göz atmaktadır. Terra LUNA coin fiyatında düşüş bekleyen analistler 2021 perspektifinde, LUNA coin fiyatının ilk olarak 2022'nin sonunda 23.845 dolara daha sonra da 22.090 dolara gerilemesini beklemektedir. 

  Terra (LUNA) Coin Grafik Analizi

  Önümüzdeki aylarda yükseliş momentumunun devam etmesini bekleyen analistler, LUNA coinin çok yakında prens keşif moduna geçeceğini söylemektedir. Bu kapsamda LUNA coin fiyatı için ilk hedef, 1.618 Fibonacci Uzantısına dayalı olarak 36 dolar seviyesidir. Bununla birlikte fiyatın destek çizgisi üzerinde hareket ettiği süre boyunca yükseliş trendinin korunacağı belirtilmektedir. 

  Tecrübeli kripto para uzmanlarına göre LUNA coin fiyatında 30 ila 40 dolar arasında dalgalanmalar, bir miktar direnç gösterebilmektedir. Fakat gelecek üç yılın bu kripto para birimi için altın çağını işaret edip etmeyeceği konusunda ve LUNA coinin fiyat tahmini hakkında kesin olarak söylenememektedir.

  Grafik yorumlarına göre, LUNA coin büyümesi, geçmişte büyük satışların olduğu likidite bölgesi tarafından durduruldu. Bu bölgeyi ilk kez kırmak mümkün olmadığı için analistler LUNA coin fiyatının bir düzeltmeye gitmesi ihtimali üzerinde durmaktadır. Bu düzeltme ile birlikte LUNA coinin yeni alıcılar kazanması ve daha fazla yukarı hareket için güç kazanması mantıklı görülmektedir. 

  Sonuç

  Altcoin piyasasında popülerlik kazanan Terra (LUNA) coin fiyatının geleceği hakkında çeşitli iddialar var. Analistler, LUNA fiyatının 50 dolar seviyesine yaklaşıp sert bir düzeltme görebileceğini ve daha sonra uzun vadeli yükseliş hedeflerini gerçekleştireceğini düşünmekte. Son dönemde yaşadığı etkili fiyat hareketi bu görüşü biraz daha destekler durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle