Kriptopara

KAVA Coin Yorum 2021 - KAVA Fiyat Tahminleri Ne?

  Kava Coin yatırımcıları ve DeFi sektörü ile ilgilenen yatırımcılar, KAVA Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini merak ediyorlar. Yatırımcılar araştırmalarını genişletirken, gündeme en çok gelen sorular ise KAVA Coin gelecek fiyat tahminleri neler, onun için yapılan yorumlar nasıl şeklinde sorular. Bu yazımızda her iki önemli soruya analistlerin düşüncelerini temel alarak yanıt bulmaya çalışacak ve grafik analiz yorumunu da sunacağız.

  KAVA Yorum 2021

  KAVA Coin hakkında yorum yapan analistler 10 Temmuz’da kayda geçen 4.31 dolar civarındaki fiyatın, 2021 Ağustosta aşılabileceğini belirtiyorlar. Analistler KAVA projesinin, Kava ağında önemli yönetişim varlığı olduğunu aynı zamanda rezerv olarak görev aldığını belirterek, önemine dikkat çektiler. Analistlerin yorumlarında genellikle fiyat tahminlerine ve grafikler üzerinden okudukları verilere ilişkin bilgilere yer veriyorlar.

  Analistler KAVA Coin Geleceğini Nasıl Görüyor?

  KAVA Coin geleceği hakkında yorum yapan analistler 2021 ve 2022 yılında KAVA Coin projesinin daha popüler bir hale gelebileceğini ve fiyat artışı yönünde ilerleyebileceğini açıklıyorlar. Analistler özellikle DeFi protokolüne ilgi duyan ve finansal işlemler yapmayı tercih edenlerin 2021’de KAVA Coin alım taleplerini yükseltebileceklerini düşünüyorlar.

  Pasif gelir sunma açısından verimli olan KAVA Coin’in 2021 sene sonunda etkili bir fiyat artışında olabileceğini ifade ettiler. Bunun öncesinde ise yakın gelecek olan Ağustos başındaki değerleme tahminlerine dikkat çekiyorlar.

  KAVA Coin Fiyatı Ne Durumda? 1 KAVA Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 KAVA fiyatı %kava+try% TL. Döviz cinsinden ise %kava+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, KAVA fiyatı 24 saatte %kava+yuzde%.

  KAVA Grafik Analiz Yorumu

  KAVA Coin için grafik analizi ardından yorumlama yapan analistler anonim analistlerden oluştular. Anonim analistler 5 Temmuz’dan itibaren grafiği inceleyerek ileriye yönelik tahminleri de verdiler. Analistlere göre grafikte, 3.06 dolarlık fiyatta Libra girişi bulunuyor. Diğer yandan 3.65 dolarlık fiyat ise harmonic giriş noktası olarak ifade ediliyor. Analistler, 5.44 dolarlık fiyat alanın Pattern tepe noktası olduğunu ve 5.66 dolarda ise Harmonic Pattern oluşumu bulunduğunu belirttiler.

  Anonim analistler düşen Kama modelinin 7.84 dolarlık düzeyde yer aldığını bu fiyatın ise 2021 sonu için bir hedef olabileceğini belirttiler. Düşen Kamanın tepe noktasını 8.11 dolar olarak gören analistler bu alana çıkışın zor olduğunu çünkü 7.27 dolar seviyesinde önemli bir direncin ilerleyen haftalarda devrede olabileceğini belirttiler.

  Analistlerden KAVA Coin Fiyat Tahminleri

  KAVA fiyat tahminlerini yapan analistler genelde çok takip edilen anonim analistlerden oluşuyorlar. Analistler KAVA Coin’in artışa gidebileceğini belirterek farklı fiyat tahminleri yaptılar. Yazımızın bu bölümünde KAVA Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerden KAVA Coin fiyat tahminleri:

  CryptoDeha KAVA Coin Fiyat Tahmini

  CryptoDeha isimli anonim analiste göre KAVA Coin, 2021 yılı içinde yeşil kanal hattında iyi bir duruş yakaladı ve değer kazanımı yönünde ilerleyişini devam ettirebilme olasılığı yüksek. Analist, Haziran’ın 29’unda verdiği fiyat tahmininde 2022’de Kava Coin’in 40 olacağını savundu.

  Paradam Trader KAVA Fiyat Tahmini

  Paradam Trader takma isimli anonim analist KAVA Coin’in bir üçgen kırılımı ile karşılaşmak üzere olduğunu 2 Temmuz’da açıklamış. Analiste göre, KAVA Coin 15 Temmuz’a kadar yeşil bölgeyi yeni değer kazanımı alanlarını retest edebilir. Günlük mum kapanışları ardından stop işleme daha uygun gördüğü KAVA Coin’in 2021 Ağustos ayında 4.96 dolar ile 5 dolar arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor.

  Sonuç Olarak

  KAVA Coin 2021 ve 2022 yılında değer kazanabileceği açıklanan kripto paralar arasında yer alıyor. Analistler onun en yakın gelecek olan Ağustos ayında 5 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyorlar. Anonim analistlerin grafik yorumlarındaki hedef fiyat ise 7.84 dolar seviyesinde oldu ve sene sonuna yakın bir dönemde gelebileceği düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle