Kriptopara

KAVA Coin Yorum: En İyi Fiyat Tahminleri 2021

  KAVA Coin yatırımcıları son dönemlerde piyasanın da hareketli hale gelmesi ile birlikte fiyat tahminlerini yakın takibe aldılar. Bu yazımızda yatırımcıların sıklıkla araştırdıkları KAVA Coin yorumları ne yönde, en iyi fiyat tahminleri neler, grafik analiz yorumu nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  KAVA Coin Yorum 2021

  KAVA Coin geleceği ile ilgili yorum yapan analistler, 2021 senesinde etkili değer kazanım olasılığını işaret ediyorlar. Diğer yandan, 2024 sonunda ise tüm zamanların rekoru olan 8.20 dolarlık fiyatın kırılabileceğini açıklıyorlar. Yeni rekorun 11 dolar üstünde gelebileceğini belirttiler. 

  Analistlere göre KAVA Coin, Defi ekosistemi için son derece önemli bir proje. Analistler KAVA Coin projesinin çeşitli kripto paralar ile işlem yapmaya imkan sağlayan zincirler arası borç verme platformu olduğuna dikkat çekiyorlar. Bu kapsamda ilerleyen süreçte daha popüler hale gelebileceğini savunuyorlar. 

  KAVA Coin Grafik Analizi

  KAVA Coin grafiğini analiz eden ve yorumlayan anonim analistler, yeşil alanda işlemin başladığını belirttiler. Analistler grafikte 15 dakikalık aralıklarla bull flag oluşumlarının gerçekleştiğini açıklıyorlar. Ek olarak, kısa vadeli hedef ölçümü ise kabaca 6.11 dolar olarak verdiler. Yeşil mum oluşumuna hasret olan KAVA Coin yatırımcılarının hedeflerine ulaşabileceklerini düşünen analistler, sene sonu için hedefi 9 dolar olarak verdiler.

  Anonim analistler KAVA Coin’in yukarı yönlü düzeltme yaptığını, ilk direncin ise 6.20 dolar seviyesi olduğunu açıklıyorlar. Al alandan desteğin 5.40 dolar seviyesinden geldiğini belirten analistler alım baskısının artabileceğini düşünüyorlar. 

  Analistlerden En İyi Fiyat KAVA Tahminleri

  En iyi KAVA Coin tahminleri 2021 başında fiyat tahminleri veren analistlerden ve analist gruplardan geliyor. Yazımızın bu bölümünde KAVA Coin için yapılan tahminleri bir araya topladık. İşte analistlerin en iyi KAVA Coin fiyat tahminleri:

  Michael Van de Poppe KAVA Coin Fiyat Tahmini 

  Michael Van de Poppe’den gelen KAVA Coin fiyat tahmine göre, KAVA Coin değer kazanımı gerçekleştirebilir. Analist daha önce vermiş olduğu fiyat tahmininde KAVA Coin’in 2021 senesi ilk yarısında 5.42 dolar seviyesine ulaşabileceğini ifade etmişti. Analistin KAVA Coin için 2021 sene sonuna yönelik sunduğu fiyat tahmini ise 9.13 dolarlık direncin aşılması halinde 9.25 dolar seviyesini işaret ediyor. Analist KAVA Coin için parlak bir gelecek tablosu çiziyor. 

  WalletInvestor KAVA Coin Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistlerinin KAVA Coin fiyat tahminleri şunlardır:

  • Analist topluluğa göre KAVA Coin 2021 sene sonunda 11 dolar seviyesinden işlem görerek, etkili fiyat artışını tabloya yansıtabilir.
  • Analistler 2022 senesinde KAVA Coin’in 15.57 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini savunuyorlar.
  • Analistlerce 2023 senesine yönelik verilen KAVA Coin fiyat tahmini 20.21 dolar seviyesini işaret etti.
  • 2024 yılında KAVA Coin fiyatının 25.04 dolar olabileceğini açılayan analist topluluk, 2025 senesi için 29.60 dolarlık fiyat tahmini yaptılar.
  • Analistler önümüzdeki 5 yıl içinde KAVA Coin fiyatında %343 oranında artış olabileceğini açıklıyorlar. 

  JasperCrypto KAVA Coin Fiyat Tahmini

  JasperCryto takma adlı anonim analist KAVA Coin hakkındaki fiyat tahminlerini açıkladı. Analistin görüşleri şu yönde;

  • Anonim analist KAVA Coin’in 2021 sonunda 7.50 dolar seviyesinden işlem görebileceğini belitti.
  • 2022 senesinin ikinci yarısında ise KAVA Coin fiyatının 9 dolar seviyesinden işlem görebileceğini düşünüyor.
  • 2023 yılında 11 doları aşacağını düşündüğü KAVA Coin’in 2025’te 20 dolara ulaşabilmesini bekliyor.

  Sonuç

  KAVA Coin, analistlerin değer kazanımı yönünde tahmin sundukları kripto paralar arasında yer alıyor. KAVA Coin’in 2021’de değerlenebileceği ve 2025’te ise rekor fiyatlara ulaşabileceği düşünülüyor. Tahmini olan 11 dolar üzeri fiyatların tabloya gelmesi halinde etkili kazançlar gündeme gelebilir.

  Binance Launchpad projesi olan KAVA, buradan aldığı güç ile de oldukça geniş bir kitleye adını duyurdu. Oldukça düşük bir dolaşan arza sahip olan KAVA, piyasa şartlarının olgunlaşması ile birlikte gelecekte parlayan bir yıldız olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle