Kriptopara

ICP Coin Geleceği 2021 – ICP Yorum ve Fiyat Tahminleri 2021

  Kodların doğrudan aktarılabildiği, merkezsiz bir internet sistemini hayal edenlerin yakın takibindeki ICP Coin, aynı zamanda kripto cüzdanlara eklenmek istenen kripto varlıklar arasında yer alıyor. Yatırımcılar ise en çok ICP Coin geleceğini, fiyat tahminlerini merak ediyorlar. Bu yazımızda merak edilen bu konulara analistlerin görüşlerini kaynak alarak açıklık kazandırmaya çalışacağız.

  ICP Coin Geleceği 2021

  Uzman analistler ICP Coin geleceğini parlak buluyorlar. Çünkü ICP Coin’in oldukça önemli bir ağda işlemleri mümkün kıldığına değiniyorlar. Geleneksel interneti, arka uç yazılımlarını taşıyabilecek küresel bir işlem platformu modeline sokan Internet Computer ağının önemli bir teknolojik gelişme olduğuna da dikkat çektiler. Bu ağda işlemleri mümkün kılan ICP Coin’in gelecekte özellikle yazılımcı, uygulama geliştirici ve kurumsal şirketlerden ilgi görebileceğini açıklıyorlar.

  Uzmanlar, Internet Computer ağı ve ICP Coin birleşimi ile kişilerin kodlarını doğrudan internete aktarma şansı elde ettiklerini, bulut hizmetine gerek duymadan işlem sistemleri yarattıklarını belirttiler. Bu avantajın ICP Coin alım taleplerini yükseltici etkiyi 2021 sonu ve yakın gelecekte sağlayabileceğini açıkladılar.

  ICP Yorum 2021

  ICP Coin hakkında yorum yapan analistler ve yatırımcılar onun bilişim teknolojileri için önemli olan güvenlik alanına eğildiğini belirttiler. Büyük teknoloji şirketlerinin elinde, merkezi bir yapıya bürünen ve tekelleşen internetin güvenli olmadığını savunan yatırımcılar, ICP Coin projesinin merkeziyetsiz modeli sunabildiğini açıklıyorlar. Herhangi bir şirkete ihtiyaç duymadan kendi merkeziyetsiz bulut sistemini yaratma ve yararlanma koşullarının ise veri kontrolünü elde tutmak için daha avantajlı olduğunu ifade ediyorlar.

  ICP Coin Fiyat Tahminleri 2021

  ICP Coin fiyat tahminlerini yapan analistler 2021 yılı içinde değer kazanımı beklentisi içinde olduklarını açıkladılar. Uzman analistlere göre yakın gelecekte bir değer kazanımı gündemde olabilir. Uzman analistler ICP Coin’in 2021 yılı Ağustos ayı ortasında 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini düşünüyorlar.

  Analistlerin Internet Computer Fiyat Tahminleri

  2021 senesinde ICP Coin için fiyat tahmini yapan önemli isimler bulunuyor. Crypto Michael, Kaleo, Luke Martin gibi kripto dünyasının takibindeki isimler ICP Coin fiyat tahminleri gerçekleştirdiler. Yazımızın bu bölümünde ise değerli tahminleri bir araya getirdik. İşte ICB Coin ile ilgili analistlerin yaptığı fiyat tahminleri:

  Crypto Michael ICP Coin Fiyat Tahmini

  Crypto Michael, ICP Coin’in 2021 yıl sonunda 55 dolar ile 60 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirtti. 2021 senesi Ekim ayında ise istikrarsız ve fiyat oynaklığını öne alan bir yapının fiyat üzerinde var olabileceğini açıklıyor. Analiste göre 2021 senesi Ağustos başında ise 40 dolar ile 45 dolar arasında bir fiyat tabloda olabilir.

  Kaleo ICP Coin Fiyat Tahmini

  Kaleo, ICP Coin fiyat tahminlerinde Crypto Michael kadar temkinli bir yaklaşımı sergilemedi. Ona göre ICP Coin, 2021 yılı Ağustos ayı içinde 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında dalgalanabilir. 2021 yılı Ekim ayına geldiğimizde ise aşağı yönlü bir fiyat düzeltmesini görebileceğimizi açıkladı. Ardından toparlanmaya yaşayabilecek ICP Coin’in sene sonunda 55 dolar ile 60 dolar bandında olabileceğini açıkladı.

  Luke Martin ICP Coin Fiyat Tahmini

  Luke Martini ICP Coin’in kurumsal şirketlerden alabileceği alım talepleri ile 2021 yılı Eylül’de değer kazanabileceğini düşünene analistlerden biri oldu. Ona göre Eylül’de 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında dalgalanma oluşabilir. Haziran ayında yüksek değer kaybının oluşabileceğini ifade eden analist, sene sonunda ise değer kazanımı yaşanabileceğini açıkladı.

  Sonuç

  ICP Coin, Internet Computer ağındaki işlemler için kullanılan kripto paradır. Bulut hizmetlerinden, veri aktarımına kadar her işlemi kullanıcının kendisinin oluşturmasını sağlayan ICP Coin bir devrim niteliğinde görülüyor. Analistlerin değer kazanımı yönündeki fiyat tahminleri tabloya gelirse, gelecekte yatırımcılara kar sunabileceğe benziyor.

  ICO’su yıllar önce yapılan ICP projesi 2021 yılında piyasaya çıktığında çok büyük bir heyecanla karşılandı. ICO ve airdrop yatırımcılarını zengin eden ICP gelecekte yeni yatırımcılarını da sevindirebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle