Kriptopara

HOT Coin Yorum ve 2022 Tahminleri

  Holo ağının popüler yerel token’ı HOT Coin hakkında 2022 senesine dair birçok fiyat tahmini ve yorumlar yapıldı. Bu yazımızda, The Signalyst, Cactus, Kaleo gibi isimlerin gündeminde olan HOT Coin hakkında yapılan yorumları, fiyat tahminlerini, tahmini ortaya çıkaran sebepleri ele alıyoruz. 

  HOT Coin Yorum ve 2022 Tahminleri 

  Analistler HOT Coin hakkında yaptıkları tahminlerde 2022 başında değer kazanımın olasılığında buluşuyorlar. Analistler HOT Coin’in ve Holo ağının DApp’lara kolay erişimi sağladıklarını vurguladılar. Bu kapsamda HOT Coin’in önemli bir köprü olarak gelecekte var olacağını ifade ettiler.

  The Signalyst, Trading Beasts analistleri HOT Coin’in 2022 senesi başında 0.020 dolar ile 0.025 dolar bandı arasında şekillenebileceğini açıkladılar. 2021 ilk yarısı içinde 24 saatlik süreler bazında %7 oranında değer kazanımlarını tabloya getirmeyi başaran HOT Coin’in artık önemli değer kazanımlarını kayda geçirebileceğini belirttiler. 

  HOT Coin Neden Yükselebilir?

  Analistler HOT Coin için yaptıkları temel ve teknik analizlerin sonuçlarını artış tahminin sebepleri olarak sunuyorlar. HOT Coin’in 2021 senesini ikinci yarısının başında değer kaybedebileceğini, 2022 senesinde ise toparlanabileceğini savunuyorlar. İki farklı noktada HOT Coin fiyat yükselişi bekliyorlar. İlk yükseliş olasılığı için 2022 sene başını, ikinci olası fark edilir yükseliş için ise 2022 senesi Ağustos ayını işaret ettiler. 

  2022 ikinci periyodundaki olası değer kazanımının HOT Coin fiyatını 0.025 dolar ile 0.028 dolar bandı arasına getirebileceğini ifade ettiler. Bu artış tahminin nedenlerini ise şu şekilde sıraladılar:

  • Holo aktif ağında sadece HOT coin yer almıyor. Analistlere göre ekosistemin yeni katılımcısı olan HoloFuel belirteci HOT Coin sahiplerine ödül olarak verilecek. Yani HOT Coin sahipleri ağda işlem yapmalarına karşılık dönemsel olarak Holu Fuel kazanacaklar. Analistler, bunun HOT Coin’ olan talepleri yükseltebileceğini açıklıyorlar. 
  • Analistler HOT Coin’in aynı zamanda P2P ekonomisini destekleyen bir varlık olduğunu belirttiler. Bu ekonomiyi güçlendiren, MetaCurrency projesinin bir ayağı olan HOT Coin’in geniş bir pazardan alım tekliflerini karşılayabileceğini açıklıyorlar. Bu yüzden değer kazanımını besleyebilecek faktörlerin göz ardı edilemez olduğu vurguladılar.

  Cactus HOT Coin Tahmini

  Cactus, HOT Coin’in 2022 sene başında etkili bir fiyatı tabloya getirebileceğine inanıyor. 2021 senesi için BTC değer kaznımı beklenti olduğunu da belirtiyor. Bu dönemde de fiyatını daha fazla genişletebilecek HOT Coin’in 2022 başında 0.020 dolar ile 0.025 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıkladı.

  The Signalyst Holo Coin 2022 Tahmini

  The signalyst analistlerine göre HOT Coin 2022 senesi başında değerlenebilir. Yatırımcıların dikkatini ikinci kez 2022 Ağustos ayına en yakın dönemde üzerine çekebilir. Bu kapsamda ilk olarak 2022 sene başında 0.020 dolar düzeyini aşabileceği açıklandı. Sene sonunda ise fiyatının 0.025 dolar ile 0.028 dolar bandında yer alabileceği ifade edildi. 

  Aayush Jindal Tahmini

  Aayush Jindal HOT Coin’in 2022 senesi ikinci periyodunda 0.020 dolar ile 0.025 dolar bandı arasında olabileceğini düşünüyor. HOT Coin için parlak bir gelecek çizen analist fiyat istikrarının 2021 senesine göre 2022’de daha iyi olabileceğini açıkladı.

  Kaleo Holo Yorumu

  Kaleo, HOT Coin’in 2022 sene sonunda 0.025 dolar ile 0.030 dolar bandı arasında olabileceğini açıklıyor. HOT Coin fiyatının 2022’de kendini fark ettirebileceğini düşünen analist, alım taleplerinin ise merkeziyetsiz farklı uygulamaların kullanıcılarından gelebileceğini belirtti.

  Trading Beasts, Ne Dedi?

  Trading Beasts analistleri HOT Coin’in 2022’de 2021 senesine göre daha üst düzeyde bir performansı sergileyebileceğini açıkladılar. 2022 senesinin ilk aylarında HOT Coin’in fiyatını yükseltebileceğini ardından hareketli bir sürece giriş yapacağını düşünüyorlar. Fiyat oynaklığının önde olacağı ilk yarının son ayları ardından, 2022 sene sonunda 0.025 dolar ile 0.030 dolar arası bir fiyatın tabloya gelebileceğini belirttiler. 

  Sonuç: HOT Popülerliği Artabilir!

  Özellikle ülkemizde geniş kitlelerde topluluk edinmeyi başaran HOT Coin 2022 senesinde popülerleşmesi beklenen altcoinler arasında yer aldı. Türkiyede yüksek hacimli bir yatırım toplayan Holo coin, sene sonunda etkili bir fiyatı tabloya taşıması bekleniyor. Analistler onun kendine has bir sektörü yaratabileceğini düşünüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle