Kriptopara

HOT Coin Kritik Direnci Geçebilecek mi? Fiyat Tahminleri

  HOT Coin yatırımcıları uzun süredir dalgalanan fiyatların yakın takibindeler. Diğer yandan HOT Coin geleceği hakkında yükseliş tahminlerinin gündemde olması ise yatırımcıların araştırmalarına hız kazandırdı. En çok sorulan sorular ise HOT Coin kritik direnci aşacak mı, fiyat tahminleri ne gibi sorular. Yazımızda, gündemde olan önemli iki soruya analistlerin görüşlerini baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  HOT Coin Kritik Direnci Geçebilecek mi?

  Anonim analistler ve platformların analist ekiplerinin gündeme sundukları bilgilere göre HOT Coin 2021 yılında kritik direnci aşabilir. 30 Haziran ile 1 Temmuz grafikleri ele alındığında yükselişin başlaması için en önemli direncin 0.0062 dolar seviyesi olduğu açıklandı. Analistler ilk adımda bu direncin kırılabileceğini çünkü HOT Con’in grafik modelinde indikatör desteklerinin yoğunluğunun göründüğünü belirttiler.

  Analistleden HOT Coin Fiyat Tahminleri

  HOT Coin fiyat tahminlerini 2021 senesinde veren analist toplulukları ve anonim analistler bulunuyor. Bunlar, KoinFinans, Kriptoneum olarak karşımıza çıkıyorlar. Yazımızın bu bölümünde HOT Coin için yapılan fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte anonim analist ve analist topluluklarından Analistlerin Hot Coin gelecek fiyat tahminleri:

  KoinFinans HOT Coin Fiyat Tahmini

  KoinFinans platformu analistleri HOT Coin’in 2021 sene sonunda 0.023 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyorlar. Bu artış halinde ise 2022 girişinde ilk direncin 0.028 dolar seviyesi olabileceğini açıkladılar. Analistler 2021 yılı Ağustos ayında ise 0.0060 dolarlık bandın altında bir fiyat oluşumunda sene sonu ancak 0.019 dolarlık fiyatın tabloya gelebileceğini belirttiler.

  Kriptoneum HOLO Fiyat Tahmini

  Kriptoneum HOT Coin fiyat tahminine göre, HOT Coin 2021 yılı Temmuz ayında 0.0065 dolar seviyesine yükselebilir. 2021 yıl sonunda ise 0.020 ile 0.025 dolar bandı arasında bir fiyat beklentisinden söz etti. Anonim analist 2021 yılı Aralık başında ise 0.025 dolara sene sonu yükselişinin yapılabilmesi için 0.011 dolarlık fiyatın kırılabileceğini açıklıyor.

  BlackSails HOT Coin Fiyat Tahmini

  Anonim analist BlackSails ise HOT Coin’in 14 Hazirandan bu yana simetrik üçgen formasyonu içinde olduğunu savundu. Anonim analiste göre, HOT Coin bir kırılım ardından Temmuz başında re-test yapabilir. Hareket etkisi ile indikatörlere göre tepe olan yeni tepki bölgesi olan 0.0065 dolara ulaşabilir. Temmuz ortasından yatay bir seyrin başlayabileceği ardından indikatörün desteği ile 0.0080 dolara yükselişin Ağustos ardından olabileceğini açıkladı.

  Sonuç

  HOT Coin 2021’de değerlenmesi ve ilk kritik direnci aşması beklenen kripto paralar arasında yer alıyor. Onun için verilen sene sonu fiyat tahminleri tabloya gelirse, orta vade ardından kar kazandırabilecek. Fiyat anlamında oldukça düşük değerlere sahip olan HOT, Türk yatırımcıların da ilgiyle takip ettikleri bir proje. Bakalım ilerleyen zamanda HOT tahminleri gerçekleştirebilecek mi göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle