Kriptopara

Helium (HNT) Coin Geleceği 2021, 2022 En İyi 7 Fiyat Tahmini

  Son dönemde dikkat çekici yükselişler yapan Helium (HNT) coin fiyatındaki değişmeler merak edilmekte. HNT coin geleceği hakkındaki en iyi 7 fiyat tahminini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  Helium (HNT) Coin Geleceği 2021, 2022

  Helium'in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak Helium coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri yapılabilmektedir. Geçmiş fiyat, Helium piyasa değeri, Helium hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren HNT coin için maksimum geçmiş veriler elde edilerek başarılı tahminlere ulaşılabilir. Dijital kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenlerin bu tür deneyimli analistlerin yorumlarından faydalanması önemlidir. 

  HNT Coin Grafik Analizi

  HNT/USDT paritesini analiz eden kripto para uzmanları, HNT coin fiyatındaki yükseliş trendinin devam edeceğini düşünmektedir. Teknik analize göre yükselen kanal içinde yer alan HNT coin, hareketli ortalamalara göre de destek noktasının üzerinde kalmayı başarmıştır. Anonim analistler, HNT coinin son fiyat hareketlerinden sonra yükseliş trendine devam edeceğini tahmin etmektedir. 

  Uzmanlardan HNT Coin Fiyat Tahminleri

  Uzman analistlerin yorumladığı HNT coin geleceği hakkındaki en iyi 7 fiyat tahminini sizler için bir araya getirdik.

  Wallet Investor HNT Fiyat Tahmini 

  Helium (HNT) fiyatının 2021 Aralık başında 13,654 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. Tecrübeli Wallet Investor ekibinin beklediği en yüksek fiyat 17,262 dolar iken en düşük fiyat ise 11.738 dolar seviyesindedir. Uzmanların kısa vadeli HNT coin fiyat tahmini 13.810 dolardır. 

  Trading Beast HNT Tahmini

  Helium (HNT) fiyatının 2021 Aralık başında 13,654 dolarlı seviyelere ulaşması beklenmektedir. Trading Beast analist ekibine göre HNT coin fiyatında beklenen en yüksek fiyat 17,262 dolar iken en düşük fiyat 11.738 dolardır. Yıl sonu sonu için HNT coin fiyat tahmini 13.810 dolarlı seviyelerdedir. 

  Digital Coin Price Helium Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin Price analistlerinin teknik analiz verilerine ve Helium (HNT) gelecek raporuna göre, HNT coin umut verici bir geleceği yansıtmaktadır. Uzmanlar, 2021'in sonunda 21.85 dolarlı seviyelerin görülebileceğini düşünmektedir. Ayrıca uzun vadeli HNT coin fiyat tahminine bakıldığında ise 2025'te 42.65 dolar civarında olacaktır. Bu yükseliş performansı HNT coini karlı bir yatırım haline getirmektedir.

  CoinSkid Helium Tahmini

  Helium (HNT) fiyat tahminlerinde bulunan CoinSkid analistleri, Aralık 2021'in başında HNT coin fiyatının 15.19 dolar civarında olacağını söylemektedir. Aralık 2021 için maksimum fiyat 15,94 ABD doları, minimum fiyat 12,45 ABD dolarıdır. Aralık 2021'in sonunda HNT coin tahmini fiyatı 15,19 ABD dolarıdır.

  Gov Capital HNT Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistlerine göre, Helium yükselen bir eğilim gösterdiği için uzun vadeli bir kazanç potansiyeline sahiptir. HNT fiyat tahmin sistemi verilerine göre, bir yıl sonra Helium (HNT) gelecekteki fiyatı 57.271919 dolar olarak tahmin edilmektedir. 

  Price Prediction HNT Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibinin HNT coin için geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizlerine göre, 2021 yılında Helium fiyatının minimum 20.23 dolar seviyesine ulaşması öngörülmektedir. HNT coin fiyatı, ortalama 20.97 dolar işlem fiyatı ile maksimum 21.94 dolar seviyesine çıkabilir. 

  Helium fiyatının 2022 yılı içinde minimum 30.54 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Helium fiyatı, 2022 boyunca ortalama 31.37 dolar fiyatıyla maksimum 35.66 dolardan işlem görebilir. 

  CryptoNewz HNT Coin Fiyat Tahmini

  Helium tahminlerine dayanarak, Helium coinlerin gelecekteki fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir. 2026 için fiyat tahmini 92.550 dolar. CryptoNewz ekibinin 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde +544.05 civarında olacağını belirterek HNT coin yatırımını kazançlı bir yatırım olarak görmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere HNT coin hakkında yorum yapan kripto para uzmanlarının büyük bir çoğunluğu yükseliş trendinin devam edeceğini düşünmektedir. HNT coin fiyatındaki artış potansiyelinin yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi mantıklı olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle