HARD Protocol (HARD) Token Nedir? HARD Nereden Alınır?

  Birçok platformda ve işlem çiftinde ticareti yapılabilen HARD Protocol (HARD) Token, son dönemlerde yatırımcıların sıklıkla rağbet göstermeye başladığı kripto varlıklar arasında yer almakta. Bu yazımızda HARD Token için “Nedir, nasıl ve nereden alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir?” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

  HARD Protocol (HARD) Token Nedir?

  HARD Protocol, zincirler arası varlıkların ödünç verilmesini ve borçlanılmayı sağlayan, merkezi olmayan ve Kava üzerine inşa edilmiş bir para piyasasıdır. Platform, desteklenen varlıklar için aşırı teminatlı borçlanmalara olanak tanır. HARD Protocol (HARD) Token, platformun yerel kripto para birimidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Projenin en temel amacı desteklenen varlıklar için aşırı teminatlı borçlanmalara izin vermektir. Bu desteklenen varlıklar arasında; Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Binance Coin (BNBB), BUSD, KAVA, USDX ve daha birçok kripto varlık bulunmaktadır. Proje, “ödünç alma ve kazanma yeteneği sağlama” amacı olan dijital varlıklar için bir zincirler arası para piyasası olmayı hedeflemektedir. Proje Whitepaper’ı ve proje hakkında daha detaylı bilgilere https://hard.kava.io/ web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  HARD Protocol (HARD) Token Yorumları

  HARD Protocol, zincirler arası para piyasası olarak, çapraz zincir köprüleri, Chainlink Oracle’ları, DeFi uygulamaları ve hizmetleri, Tendermint mutabakat mekanizmasından güvenlik hizmetleri için tasarlanmış altyapılar sağlayan, birlikte çalışabilirlik imkanı sunan Kava blok zinciri üzerine kurulmuştur. Bununla birlikte HARD Token ve platformdaki KAVA Token, platform yönetişim oylamaları ve borç alıp-verenler için bir ödül olarak pay sahipleri için kullanılabilir. Uzmanlar, bu özellikleri ile HARD Token’ın gelecek vaat ettiğini ifade etmektedir.

  HARD Token Geleceği Ne Olur?

  HARD Token, HARD Protocol platformunun yerel token’ıdır. HARD Token; likidite madenciliği ödüllerinde ve yönetim oylamalarında kullanılabilmektedir. Ödül olarak dağıtılan HARD Token’lar, akıllı sözleşme ile kilit altına alınmaktadır. Daha uzun hak kazanma uygulama ve programlarına sahip olan HARD token talep eden kullanıcılar, daha fazla token elde edilebilmektedir. Sağladığı özellikler göz önünde bulundurulduğunda, uzmanlar HARD Token için genellikle olumlu bir gelecek analizi sunmaktadır.

  HARD Token Fiyatı Ne Kadar?

  Son gelen verilere göre 1 HARD fiyatı %hard-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %hard-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, HARD Protocol 24 saatte %hard-protocol+yuzde%.

  Genel piyasa değişkenlerine uyum sağlayan HARD, piyasa değeri ve hacmi ile nispeten küçük-orta ölçekli kripto varlıklar arasında yer almaktadır. Birçok büyük-orta ölçekli borsada listelenen HARD, genel tabloda piyasa yükselişte iken yükselişler elde ederek bir kazanç potansiyeli olduğunu göstermiştir. Riskler ve güncel veriler de göz önünde bulundurularak, uzmanlar HARD yatırımı yapılabileceğini ifade etmektedir.

  HARD Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: HARD Protocol (HARD) Token satın almak için HARD listeleyen Binance, Gate.io, Bitmax, CoinEx, BKEX, MEXC, Pionex, Hotbit gibi borsaların web sitelerine gidin.
  • 2. Adım: Bu borsalarda KYC adımlarını takip ederek kişisel bir hesap oluşturun.
  • 3. Adım: Hesabınız aktif hale geldikten sonra size en uygun para transfer yöntemini belirleyin ve hesabınıza para aktarın.
  • 4. Adım: Bakiyenize en uygun şekilde, “kripto para al” menüsü üzerinden “HARD” seçin ve alım emri girin.
  • 5. Adım: HARD Token’larınızı borsa cüzdanınızda ya da soğuk cüzdanınızda tutabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  HARD Protocol (HARD) Token avantajları şunlardır:

  • Binance borsasında listelenerek güven vermiştir,
  • Kava üzerinde ödül sisteminde kullanılabilmektedir,
  • HARD Token sahipleri, platform yönetişim oylamalarına katılabilir,
  • Desteklenen varlıkları yatıran ya da ödünç alan kullanıcılara HARD Token ödülü verilir.

  Dezavantajları Neler?

  • Küçük-orta ölçekli bir varlıktır, piyasadaki dalgalanmalardan nispeten daha fazla etkilenebilir,
  • Hemen hemen her kripto para birimi gibi volatil yapısıyla risk içerir.

  Sonuç

  HARD Kava üzerine inşa edilmiş olan HARD Protocol platformunun yerel token’ıdır. Zincirler arası varlıkların ödünç verilmesini, borçlanılmasını sağlayan merkezsiz para piyasasıdır. BTC, XRP, BNB, BUSD, USDX gibi varlıklar için arz yönlü mevduatları destekler.

  Platform, desteklenen varlıklar için aşırı teminatlı borçlanmalara izin verir. CertiK sertifikalı olan HARD, 2021 boğa sezonunda etkili bir fiyat performansı göstermiştir. Benzer yönde fiyatlanmalar gelecekte de bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle