Haftanın en çok kazandıran altcoinleri belli oldu

  Kripto para piyasasındaki değere göre en büyük 100 kripto para arasında bir haftada en fazla yükseliş yaşayan altcoinler belli oldu. Altcoin yatırımcıları arasından DOGE, VGX, ALPHA, 1INCH ve FTM kripto para birimlerine yatırım yapanlar, bu hafta çok ciddi kazançlar elde edebildi. Çünkü bu 5 altcoin de ayrı ayrı %100’ün üzerinde değer kazandı.

  Haftanın Kazandıran Altcoinleri

  Kripto para dünyasında 23 – 30 Ocak haftasında, altcoin rekorları damgasını vurdu. Pek çok kripto para birimi fiyatını katlayarak yeni rekorlara imza attı. Kripto para piyasasının toplam değeri haftanın gelişmeleriyle birlikte 1 trilyon dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Bu haftanın en değerli 100 kripto para arasında yatırımcısına en çok kazandıran 5 altcoinler şu şekilde sıralandı: Dogecoin (DOGE), Voyager Token (VGX), Alpha Finance (ALPHA), 1inch Token (1INCH) ve Fantom (FTM).

  Piyasa değerine göre 14. sırada yer alan Dogecoin (DOGE), 1 hafta içinde %300 oranında artış yaşadı. Bu ivmeyle birlikte DOGE piyasa değeri 4.4 milyar dolar seviyesine ulaştı. Kripto para son 7 günde en yüksek fiyat olarak 0.078 doları gördü. Voyager Token (VGX) de son 7 gün içinde %120 yükseldi. Piyasa değeri sıralamasına göre 67. sırada yer alan VGX piyasa değeri 528.8 milyon dolar oldu. 

  Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren Altcoinler

  Alpha Finance (ALPHA), son 7 gün içinde %171 oranında yükseldi. Piyasa değerine göre 81. sırada yer alan ALPHA fiyatı en yüksek 2.36 dolara kadar çıktı. Günlük ticaret hacmi 526.7 milyon dolar olan kripto para Binance, Uniswap, BKEX, Sushiswap, Bilaxy borsalarında listeleniyor. 

  1inch Token (1INCH) fiyatı hafta içinde 4.17 dolara kadar yükseldi ve son 7 günde %132 değer kazandı. Tokenın piyasa değeri 389 milyon dolara çıktı. Piyasa değerine göre 86 sırada bulunan Fantom (FTM) ise son 7 günde %405 oranında artış yaşadı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle