Kriptopara

GXC Coin Yorum 2021 - Uzmanların GXChain Yorumları

  GXC Coin tek bir günde %700 değer artışı ile tüm kripto para sektörünün dikkatini üzerine çekti. Merak edilen GXChain (GXC) Coin geleceğine yönelik 2 uzmanın yorumlarına yazımızda yer verdik.

  GXChain (GXC) Coin Nedir?

  GXChain, güvenilir bir değer veri interneti oluşturmak için tasarlanan bir blok zinciridir. GXC Coin, küresel veri ekosistemi için temel bir blok zincir olarak oluşturulan GXCChain’in yerel token’idir.

  GXChain Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Çinli geliştiriciler tarafından endüstriye kazandırılan GXChain,10 yılı aşkın veri alışverişi alanında hizmet veren Vincent tarafından geliştirildi. Vincent takma adı ile bilinen Minqiang Huang tarafından hayata geçirilen projeye ilişkin daha detaylı bilgiye https://en.gxchain.org/about/ adresinden erişilen proje whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  GXC Coin Nasıl Kullanılır?

  Merkezi olmayan, kriptografi ve akıllı token tasarımı ilkelerine dayanarak geliştirilen GXChain (GXC) Coin, geliştirdiği birden fazla veri modülü ile veri ekonomisine önemli bir çözüm sunmaktadır. Token’in sahip olduğu bu beceri; veri yükleme, hesaplama, depolama ve takas gibi pek çok uygulama yapılabilir hale gelmektedir. Ekosisteme kayıtlı olan 2 milyon üzerindeki doğrulayıcı sayısı ile GXC Coin kullanılarak DApp’ler ve stratejik ortaklar için gerekli veriler sağlanmaktadır.

  GXC Coin Güvenli mi?

  GXChain (GXC) Coin, güvenilir veri ekosistemi sağlamak adına geliştirilmiştir. Geliştirici ekip son dönemde mülkiyet ve güvenlik alanında geliştirdiği güvenilir modüller ile bu sorunu çözmek üzere çalışmaktadır.

  GXC Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Minqiang Huang tarafından 2017 yılında kurulan GXC Coin, aynı yılın Haziran ayı sonlarında piyasaya sürüldü. Dolaşımda 75 milyon arzı bulunan token’in toplamda 100 milyon arza ulaşacağı bilinmektedir.

  Uzmanların GXChain (GXC) Coin Yorumları

  DApp’ler ve yapay zeka teknolojisinde yaşanan gelişmeler ışığında verinin önemi giderek artmaktadır. GXChain, sahip olduğu beceriler ile bu ihtiyacı karşılayacak potansiyele sahiptir. Uzmanlar yapay zeka alanında yaşanacak gelişmeler sonrası veri ihtiyacının karşılaması için GXC Coin’in daha fazla kullanılacağını düşünmekte ve halihazırda 2 milyon üyeye sahip ekosistemin giderek büyüyeceğine inanmaktadırlar. Bu gelişim sonucu coin geleceği olumlu olarak değerlendirilmektedir.

  Avantajları ve Dezavantajları

  GXChain (GXC) Coin güvenilir veri sağlama noktasında merkeziyetsiz yapı hayalini gerçeğe dönüştürebilecek teknolojiye sahiptir. Güvenlik alanında yaptığı iyileştirmeler ile akıllardaki soru işaretlerini gidermeyi sürdüren token, elde tutan kullanıcılarına oylamalara katılma hakkı tanımaktadır. Nesnelerin interneti (IoT) ve yapay zeka (AI) alanında yaşanacak tüm gelişmeler, GXC Coin avantajlarını ön planda çıkarmaktadır.

  Token, son günlerde yurtiçi ve yurtdışı sıkça karşılaşılan veri ihlallerine yönelik olarak henüz %100 çözüm sunmamaktadır. Bu alanda geliştirdiği yeni uygulamalar ile gelişimini sürdürürken, yüksek fiyat volatilitesi nedeniyle de kripto para yatırımcılarının riskli bir varlık olarak değerlendirmeleri ile karşı karşıya kalmaktadır.

  GXC Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 GXC fiyatı %gxchain+try% TL. Döviz cinsinden ise %gxchain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, GXChain Coin 24 saatte %gxchain+yuzde%.

  Ani yükselişi ile dikkat çeken GXC Coin, Digitalcoin’e göre halen yükselme potansiyeline sahiptir. Digitalcoin 6,16 dolarlık yıl sonu hedefi ile token’in halen yükselmeyi sürdürebileceğine duyduğu güveni göstermektedir. Price Prediction ise mevcut fiyatları aşırı yüksek görmekte ve yılsonu hedefini 1,53 dolar olarak paylaşmaktadır.

  GXC Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Gate.io, ZT ve Huobi Global gibi token’in listelendiği borsada ücretsiz hesap oluşturun.
  • 2. Adım: Oluşturduğunuz hesabın güvenlik adımlarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesap doğrulama aşamasını tamamlamanın ardından para transfer edin.
  • 4. Adım: Kripto para platformunun alım ve satım ekranını kullanarak GXC Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız token’i güvenlik endişelerinize karşı donanım cüzdanda saklayabilirsiniz.

  Sonuç

  GXC Coin gelecek vaat eden projeler arasında yer alır. Kripto para uzmanları ise mevcut fiyatları nispeten yüksek görmektedir. Yatırımcılar veri güvenliği alanında gelişimini halen sürdüren token’de pozisyon almak için uzmanlara göre acele etmemeli, geri çekilmeleri doğru analizle fırsata çevirmelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle