Kriptopara

FLOW Coin Geleceği: Uzmanlardan 3 FLOW Coin Yorumu, Tahmin

  FLOW Coin düşen trendi kırma çabaları ile gündeme gelmeyi başardı. Kripto para sektörünün en çok takip edilen 3 uzmanının FLOW token geleceğine ve mevcut fiyatlara yönelik paylaştıkları değerlendirmeleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  FLOW Coin Geleceği Ne Olur?

  FLOW ağındaki tüm uygulamaların çalışması için gerekli olan FLOW Coin, dünyanın pek çok ünlü markasının radarına takılmayı başardı. En iyi eğlence markaları ve stüdyo girişimcilerinden oluşan bir topluluğun şimdiden dikkatini çekmeyi başaran token, orta ve uzun vadede kurumsal yatırımcılarını artırma potansiyeli taşımaktadır. Kripto para uzmanları geleceğini olumlu değerlendirdikleri altcoin’de 5 yıl için 92 dolarlık fiyat hedefleri bulunmaktadır.

  FLOW Coin Grafik Analizi

  FLOW Coin fiyat hareketlerini grafik üzerinden yorumlayan anonim analistler, token’in saatlik grafiğini incelediklerinde önemli bir karar anı ile karşı karşıya olunduğunu ifade etmekteler. Analistler 4 Ekim tarihinde görülen son günlerin en yüksek seviyesinden başlayan ve 31 Ekim 2021 tarihinde bir kez temasın gerçekleştiği direnç noktasına işaret ederek, token’in bu direnci test ettiğini ifade ettiler.

  Analistler hacimli yükselişle direncin kırılması halinde fiyatın artarak sırası ile 16,80 – 18,70 – 20,80 dolar dirençlerine yönelebileceğini kaydettiler. MACD ve RSI indikatörlerinin alım bölgesinde seyrederek olumlu görüntü çizdiklerini ifade eden analistler, tek izlenmesi gereken göstergenin hacim olduğuna yeniden değindiler. Yeni satın alımlar için düşen trendin kırılımının takip edilmesi gerektiğini belirten analistler, satın alımların blok olarak değil parçalı olarak yapılması tavsiyesinde bulunmaktadırlar.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 FLOW fiyatı %flow+try% TL. Döviz cinsinden ise %flow+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Flow Coin 24 saatte %flow+yuzde%.

  3 FLOW Coin Yorumu ve Fiyat Tahminleri

  FLOW Coin’in gerek hitap ettiği yatırımcı profili, gerek mevcut uygun fiyatları kripto para analistlerinin dikkatini çekmektedir. Orta ve uzun vade için alım önerisi paylaşılan coinde’de alımların parçalı yapılarak ortalama maliyet yöntemi kullanılması tavsiye edilmektedir. 5 yıl FLOW coin’i portföyünde tutan bir yatırımcının, 1 FLOW Coin’i 90 doların üzerinde satabileceği önemli uzmanlarca dile getirilmektedir.

  • Wallet Investor FLOW Coin Tahmini

  Wallet Investor, teknik göstergelerinin FLOW Coin için güçlü SAT konumunda bulunduğuna dikkat çekerek 1 yıllık süreçte token için olumlu görüş taşımadığını ifade etmektedirler. Wallet Investor analistleri bir yıl içinde negatif getiri öngördükleri FLOW Coin için fiyat hedefleri 2,376 dolardır.

  • Trading Beasts FLOW Coin Tahmini

  TradingBeasts analistleri; kısa, orta ve uzun vadede FLOW Coin’de olumlu yaklaşım taşımamaktadır. Analistler bu yıl en yüksek 15,914 dolar seviyesinin görülebileceğini düşündükleri altcoin için 2022 yılında az da olsa prim beklediklerini ifade etmektedirler. Analistler 2022 yılında en yüksek 21 dolar fiyat beklentisi taşırken, yıl ortalamasının 17 dolar düzeylerinde gerçekleşeceğini ön görmektedirler.

  • Price Prediction FLOW Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri kısa vadede potansiyel görmedikleri FLOW Coin’de, orta ve uzun vadede olumlu beklentiler taşımaktadırlar. Analistler bu yılın en yüksek 13,69 dolardan kapatılabileceğini ifade ederken, gelecek yıl 22,73 dolarlık fiyat öngörüsü paylaşmaktadırlar. Analistlerin vade uzadıkça fiyat hedeflerinin arttığı FLOW Coin’de 5 yıl sonrası için öngörüleri 92,60 dolar olarak rakamlara yansımaktadır.

  Sonuç Olarak

  FLOW Coin devam ettiği düşen trendi kırma eğilimi göstermektedir. Analistler kısa vadede olumlu düşünceler taşımadıkları altcoin için vade uzadıkça beklentilerini değiştirmektedirler. Analistlerin 5 yıl sonrası için beklentileri 92 dolardır ve bu seviye, doğru seviyeden satın alınan FLOW Coin’in iyi kar bırakabileceğini göstermektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle