Kriptopara

FLM Coin Fiyat Tahminleri, Geleceği, 3 Yorum, Analiz 2021

  FLM Coin devam eden düşüş trendini kırmanın ardından yatırımcıların dikkatini çekmeye başardı. Yükseliş beklentisinin ağır bastığı altcoin’e ilişkin gelecek beklentilerini, uzman yorumlarını ve fiyat tahminlerini sizler için yazımızda derledik.

  FLM Coin Geleceği

  FLM Coin, Neo Blockchain’i ve Poly Network ile birlikte çalışabilen işlevsel token’ler arasında yer alır. Bu özelliği FLM Coin geleceğine yönelik yapılan değerlendirmelerin boğa senaryosuna göre oluşturulmasına yol açmaktadır.

  6 Nisan 2021 tarihinden itibaren başlayan gerileme sürecinde altcoin’e olan ilgi azalsa da düşen trendin kırılımı sonrası analistler sahneye çıkarak fiyat beklentilerini yukarı yönlü revize ettiler. Altcoin’in 2021 yılını yükselişle tamamlaması beklenirken, devam eden yükselişin gelecek yıla sarkması da beklenmektedir.

  FLM Coin Analiz 2021

  FLM Coin analizleri boğa senaryosunu ön plana çıkarmaktadır. Anonim analistler ve piyasanın en çok takip ettiği iki usta isim, bekledikleri boğanın başlamak üzere olduğunu vurgulamaktadırlar. Analistlere göre 2021 yılı bitmeden en az %50’lik bir yükseliş potansiyeli bulunmaktadır.

  Yeni alınacak pozisyonlar için ise Fibonacci seviyelerinin takip edilerek, uygun noktaların değerlendirilmesinin kar marjını maksimize edeceği belirtilmektedir.

  FLM Coin Yorum

  FLM Coin yorumlarında öne çıkan detay, düşen trendin sonlanmış olabileceği ihtimali üzerine şekillenmektedir. Piyasada işlem yapan anonim analistlere paralel beklentiler taşıyan iki usta kripto para uzmanı, gelecek senaryolarını 1 dolar üzerine oluşturmaktadırlar.

  Kripto para piyasalarında risk iştahının devam etmesi halinde boğa sezonunun FLM Coin için başlamasını bekleyen analistler, bu yılın %50’nin üzerinde yükselişle bitirilme potansiyeli bulunduğunu yorumlarında paylaşmaktadırlar.

  FLM Coin Grafik Yorumu

  FLM Coin grafik verilerini inceleyen anonim analistler, grafikte 6 Nisan 2021 tarihinde başlayan düşüş trendinin oluşturduğu alçalan direncin kırılmasına dikkat çekerek, gelen teyitle birlikte yükselişin devam etmesini beklediklerini ifade ettiler. 4 saatlik periyotta RSI 64,06 değerinden yukarı yönlü hareketi onaylarken, MACD indikatörü sıfır değeri üzerinde seyrederek yükseliş beklentilerini desteklemektedir. Bu noktada Fibonacci dirençlerinin takip edilmesi gerektiği ifade edilirken, yeni alınacak pozisyonların bu seviyelere yönelik olarak gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 FLM fiyatı %flamingo-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %flamingo-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FLM Coin 24 saatte %flamingo-finance+yuzde%.

  FLM Coin Fiyat Tahminleri

  FLM Coin fiyat tahminlerinde yükseliş beklentisi ön plana çıkmaktadır. 2021 yılını yükselişle kapanması beklenen altcoin’de fiyat tahminleri 1 dolara yaklaşmaktadır. 3 usta analistin fikir birliğine vardığı bir diğer nokta ise gelecek yıl bitmeden fiyatların 1 dolar üzerine çıkacağı yönünde gerçekleşmektedir.

  Wallet Investor FLM Tahmini

  Wallet Investor analistleri, kısa ve orta vadede FLM Coin beklentilerini bullish senaryoya göre paylaşmaktadır. Analistler bir yıllık periyotta fiyatların 0,894 dolara ulaşmasını beklediklerini ifade ettikleri tahminlerde, 2021 yılı bitmeden bu hedefin gerçekleşebileceğini ifade etmektedirler. Analistlerin senaryosuna göre mevcut fiyat hedefi, güncel fiyata göre %50’yi aşan prim potansiyeli barındırmaktadır.

  Gov Capital FLM Tahmini

  Gov Capital analistleri de göstergelerinde boğa senaryosunu gördüklerini ifade ederek, kısa ve orta vadede güçlü yükseliş trendi beklemektedir. Analistlere göre 2021 yılı bitmeden altcoin’de fiyatlar 0,772 dolara ulaşabilecek potansiyele sahiptir. Orta vadede yükselişin devamı beklenirken, 2022 yılı bitmeden devam eden trendin hedefi 1 dolar üzerine çıkarabileceği beklenmektedir.

  Sonuç

  FLM Coin analistlere göre devam eden düşen trendde kırılım gerçekleştirerek yükselişe hazırlanmaktadır. Gelecek yıl 1 dolar üzeri fiyatlama beklenen altcoin için pozisyonların teknik analiz kulları takip edilerek alınması ve orta vadeli hedeflere odaklanılması tavsiye edilmektedir. Token gelecek vaad etmektedir ve analistlere göre yatırımcılar, doğru giriş noktasını iyi analiz ederek FLM Coin yatırımından orta vadede önemli karlar elde edebilirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle