Kriptopara

2022 ve 2023 için 3 Flaş Manchester City Coin Tahmini

  2021 yılında popülaritesi çok ciddi ölçülerde artan taraftar token’larının en güçlü örneklerinden biri olan Manchester City Fan Token (CITY) için uzman ve analistlerden şaşırtıcı fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. Portföylerini CITY Token ile çeşitlendirmek isteyen ya da geleceğe yönelik planlamalar yapan yatırımcıların araştırdığı CITY Token ile ilgili olarak “Gelecekte nasıl olacak, CITY Token alınır mı?” gibi soruların yanıtlarını ve uzman değerlendirmelerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

  3 Analistten CITY Coin Yorumu ve City Fiyat Tahminleri

  İngiltere futbol liginin takımlarından biri olan Manchester City, “yılın en inovatif spor kulübü” seçildikten sonra, kripto para piyasalarına da adım attı. Chiliz ile anlaşma sağlayan Manchester City, Chiliz altyapısı ile Manchester City Fan Token’ını (CITY) hayata geçirdi. CITY Token Chiliz altyapısında, Ethereum (ETH) Blockchain tabanlı bir kripto para birimidir. CITY Coin, kripto varlık sahiplerine Socios.com üzerinden kulübün yayınladığı anketlerde oy kullanma hakkına sahiptir. Kripto varlık, 25 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

  CITY Coin Geleceği: CITY Token Alınır mı?

  Uzman ve analist yorum ve tahminleri incelendiğinde, CITY Token adına genellikle olumlu tahminlerin ön planda olduğu görülmektedir. 3 uzman ekibin üçü de CITY Coin geleceğinde belli ve değişken oranlarda değer artışları beklemektedir.

  Uzman ve analist yorumları, geçmiş fiyat verileri, güncel veriler ve piyasa trendleri göz önünde bulundurulduğunda, CITY Token satın almak mantıklı bir seçenek olabilir. Ancak her kripto para yatırımında olduğu gibi Manchester City Fan Token (CITY) yatırımlarının da risk barındırdığı unutulmamalıdır.

  CITY Coin Grafik Analizi Ne Gösteriyor?

  CITY/USD paritesi fiyat grafiği incelendiğinde, kripto paranın son 1 aylık süreçte ciddi değer kayıpları yaşadığı görülmektedir. Analistler, diğer birçok taraftar token’ında olduğu gibi, CITY Token üzerinde de kulübün ligde ve uluslararası turnuvalarda gösterdiği performansların, takımla ilgili gelişmelerin bu grafikte etkili olabileceğini ifade etmektedir. CITY Token direnç noktalarının, son 1 aylık grafikte aşmakta zorlandığı ancak destek noktalarının aşağı yönlü kırıldığı görülmektedir. Analistler, CITY Token fiyatının, kulüp adına olumlu bir gelişmeye bağlı olarak yükselebileceğini öngörmektedir.

  Coin Arbitrage CITY Coin Fiyat Tahmini 2021

  Coin Arbitrage uzman ve analist ekibi, CITY Token için ilerleyen dönemlerde genel tabloda yükselişler öngörmektedir. Geçmiş verilerden yola çıkan ekip, 2021 yıl sonu için CITY Token fiyatının 19,8644 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir. Ayrıca ekip, 1 yıllık süreçte CITY Token fiyatının 21,8508 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir.

  Coin Arbitrage ekibi, CITY Token’ın 2022 yıl sonunda 35,3546 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmekte ve 3 yıllık süreçte de kripto paranın en yüksek 127,912 dolar seviyesine, en düşük ise 8,00013 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmektedir.

  Ekip, 2023 yıl sonu için CITY Token fiyatının 57,2037 dolar seviyesine ulaşacağını, 2024 yıl sonunda ise fiyatın 92,5556 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir.

  Price Prediction CITY Coin Fiyat Tahmini 2022

  Price Prediction uzman ve analist ekibi, 2021 yılsonu için CITY Token fiyatının en yüksek 18,94 dolar seviyesine ve en düşük 17,81 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir. Ekip ayrıca 2022 yılı için CITY Token fiyatının en yüksek 30,73 dolar seviyesine ve en düşük 25,64 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir. Ekip, 2023 yılı için ise CITY Token adına en yüksek 45,02 dolar seviyesinin, en düşük olarak da 37,15 dolar seviyesinin görüleceğini öngörmektedir.

  Wallet Investor CITY Token Fiyat Tahmini

  Wallet Investor uzman ve analist ekibi, 1 yıllık süreç için CITY Token yatırımlarını “harika bir uzun vade seçeneği” olarak yorumlamaktadır. Ekip, uzun vadede CITY Token’dan yükseliş beklemektedir. Wallet Investor ekibi, 5 yıllık süreçte CITY Token’ın %1.053,81 oranında değer artışı ile 183 doların üzerine çıkacağını öngörmektedir.

  Sonuç Olarak

  İngiltere futbol liginin ve dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Manchester City’nin Chiliz anlaşması ve Chiliz altyapısı ile piyasaya sürdüğü CITY Token, sahiplerine kulüp içi anketlerde oy kullanma ve çeşitli VIP ödül imkanları sağlamaktadır. Kripto para adına uzman yorumları, CITY Token’ın gelecek vaat ettiğine işaret etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle