Kriptopara

FARM Token Geleceği 2021 - Harvest Finance Fiyat Tahmini

  Harvest Finance (FARM) token son dönemde yerli kripto para yatırımcılarının radarına takılan kripto para birimleri arasında yer almakta. Geleceği merak edilen FARM token fiyat tahmini hakkında deneyimli analistlerin 5 yıllık öngörülerini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

  FARM Token Geleceği 2021

  Harvest Finance, kripto para sektöründe yapılan işlemlerin ücretlerinden tasarruf sağlamak için akıllı sözleşmeler sunmaktadır. Kazanç oranı yüksek havuzlara kilitlenerek yatırımcılarına yüksek gelir elde etme imkanı sunan Harvest Finance’in yerel kripto para birimi FARM tokendir. Çeşitli havuzlar üzerinden yüzde 90 oranında getiri elde etme fırsatı sunan FARM tokenin geleceği oldukça umut vericidir.

  Yatırımcılar, Harvest Finance platformunda çok yönlü işlemleri FARM token kullanarak yaptıkları için bu platformun popülerlik kazanmasıyla fiyatların artacağını düşünmektedir. Yakın gelecekte fiyat artışının gündemde olabileceğini söyleyen analistlere göre FARM token geleceği 2021 yılı sonunda 325 dolarlık seviyeye ulaşabilir. Yatırımcılarına yüksek kazanç fırsatı sunan FARM token, 2021 yılının ikinci yarısında 290 dolar civarında işlem görebilir. Analistler, FARM token yatırımcılarının kripto para piyasasının genelinde yaşanan pump ve dump hareketlerini yakından takip etmeleri gerektiğini belirtmektedir.

  Harvest Finance (FARM) Coin Fiyat Tahminleri

  Kullanıcılarına merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe çok çeşitli avantajlar sunan FARM token gelecek fiyatları da merak ediliyor. Yerli yatırımcılar, genellikle yüksek risk barındıran kripto para piyasasında Harvest Finance gibi sağlam projeli dijital varlıkların yükseliş göstereceğini düşünüyor. Kripto para uzmanlarına göre Binance gibi en büyük borsalarda listelenmeye başlayan FARM token fiyatının orta ve uzun vadede yükselişine devam etmesi beklenmektedir. 

  Temmuz ayının sonu, FARM boğaları için çok iyi haberleri getirdi. Farm Finance, genellikle bir kripto para birimleri için bir güven oyu olarak görülen Coinbase borsasında listelenme başarısı gösterdi. Ağustos ayının başında, FARM token fiyatı yeniden 250 doların üzerinde işlem görmeye başladı. Usta analistlere göre FARM tokenin yükselen kanal içinde olması, bazı altcoin yatırımcılarının bu kripto para birimini portföylerine eklemeleri açısından faydalı görülebilmektedir.

  Wallet Investor Analistleri FARM Coin Fiyat Tahmini

  Yıllara göre kripto para fiyatlarını tahmin eden platformlardan Wallet Investor analistleri FARM token geleceğini yorumladı. Deneyimli analistlere göre Harvest Finance (FARM) token fiyatı 1 sene içinde 307 dolardan 161 dolar seviyesine geri düşebilir. Bu analistler FARM token tercihini kötü bir yatırım seçeneği olarak göstermekte ve kripto para biriminin uzun vadeli kazanç potansiyelini eksi yüzde 47.49 olarak görmektedir.

  Trading Beast Analistleri FARM  Fiyat Tahmini

  Öte yandan ABD merkezli analiz firması Trading Beast analistlerine göre Harvest Finance yatırımı, altcoin yatırımcıları için iyi bir yatırım tercihi olarak görülüyor. Fakat uzun vadede FARM token fiyatında düşüş yaşanabileceğini de belirtiyor. Analistler, 2021 yılı perspektifine göre FARM token fiyatının 2022 yılı sonunda 289.977 dolara yükseldikten sonra 156.035 dolar seviyesine gerileyebileceğini düşünüyor.

  Digital Coin Analistleri FARM Token Fiyat Tahmini

  Son olarak altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Digital Coin kripto para analiz şirketi de FARM token geleceğini yorumladı. Deneyimli analistlere göre Harvest Finance kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat itibariyle 279.179 dolardan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1143.5197385 dolara kadar yükselecek.

  Analistler ayrıca FARM token fiyatının 2022 yılına kadar 455.389057 dolara çıkmasını ve 2023-2024 yıllarında da büyümesini sürdürmesini bekliyor. Bu tahmine göre Harvest Finance, (FARM) token tercihi kârlı bir uzun vadeli yatırım olarak görülebilir.

  FARM Token Grafik Analizi

  Harvest Finance kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, bazı analistler önemli paylaşımlar yapmaktadır. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analistler, Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar üzerinden yaptıkları grafik analizlerinde FARM tokenin yükseliş trendinde olduğunu söylemektedir. 

  Yerli kripto para analiz firmalarının son raporuna FARM token göre günlük ortalamanın üzerinde tutunmaya devam ediyor. İlk direnç noktasının test edilmesiyle birlikte günlük işlem hacimlerinin de artışa geçmesi FARM token için kısa vadede olumlu sinyaller veriyor. DeFi sistemleriyle entegrasyonu ve bu sistemler üzerinden sağladığı yüksek getiri imkanıyla FARM token fiyatının 2236 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması bekleniyor. 

  An itibari ile 1 FARM fiyatı %harvest-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %harvest-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak,  Farm 24 saatte %harvest-finance+yuzde%.

  Özet Olarak

  Kripto para sektöründe yapılan işlemlerin ücretlerinden tasarruf sağlamak için akıllı sözleşmeler sunan Harvest Finance (FARM) giderek popülerlik kazanmaktadır. Bazı analistler FARM token fiyatında düşüş görülebileceğini söylerken analistlerin büyük çoğunluğu FARM token yatırımının uzun vadede mantıklı olduğunu belirtiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle