Kriptopara

Ethereum Geleceğine Yönelik 4 Kahin Tahmini: 2022 ETH Ne Olur?

  En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) fiyatı, yatırımcılar tarafından yakından takip edilmektedir. ETH’de long veya short pozisyon açmak isteyenler için uzmanlardan önemli tavsiyeler gelirken 2022 yılı tahminleri de önem kazanmıştır. İşte 4 kahinden 2022 yılı ETH tahminleri…

  Ethereum Geleceğine Yönelik 4 Kahin Tahmini

  Lider altcoin Ethereum, 2021 yılında önemli bir yükseliş trendi yakaladıktan sonra kendine yeni bir destek bulma arayışına girmiştir. Bu süreçte ETH yatırımlarına ilave yapmak isteyen veya sıfırdan ETH trenine binmek isteyen yatırımcılar fiyat tahminlerini yakından takip etmektedir. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı uzmanlar ve kripto para kahinleri, ETH’nin 2022 yılı performansını yorumlamaktadır. 

  2022 ETH Ne Olur?

  Kripto para piyasasının genelinde yaşanması beklenen mega boğa trendi, Ethereum fiyatına da haliyle olumlu yansıyacaktır. Kripto para topluluğunda özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği analistler, ETH fiyat tahminlerinde yükseliş sinyallerini öne çıkarmaktadır. 2022 yılı boyunca inişli çıkışlı bir performans beklense de ETH fiyatının yeni rekorlar kıracağı tahmin edilmektedir. 

  ETH Grafik Analizi

  Anonim analistlerin ETH grafiğindeki geçmiş verileri yorumlamasıyla birlikte gelecekteki ETH fiyat tahmini yapılabilmektedir. ETH fiyatında son dönemde konsolidasyon süreci devam ederken, yükselen kanal içinde tutunma sinyalleri görülmektedir. Analistler, ETH fiyatının yükselen kanal içinde kendine yeni bir destek bulduktan sonra çanak kulp formasyonunu tamamlayacak şekilde sert bir yükseliş hareketi yapabileceğini belirtmektedir.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Uzmanlardan 2022 Ethereum Yorumları ve Fiyat Tahminleri

  Ethereum, Bitcoin'in kullanım durumunu genişletmek için oluşturulmuştur. Bitcoin'in büyük başarısının dünyanın ilk çalışan blok zinciri tabanlı para birimi ve bir işlem ortamı olduğu yerde, Ethereum daha çok akıllı sözleşmelerle ilgilenmektedir. Gelecekte merkeziyetsiz finans sektörünün Ethereum öncülüğünde daha fazla büyümesi ön görüldüğü için 2022 yılından itibaren ETH fiyatında yükseliş beklenmektedir. Kripto para sektöründe dApp ve DeFi projelerinin artmasıyla birlikte ETH fiyatı artış gösterecektir. 

  • Wallet Investor 2022 ETH Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistlerine göre, Ethereum fiyatı bir yıl içinde 3751,74 dolardan 6912,310 dolara yükselecektir. Bu yükseliş performansı, ETH'yi harika bir yatırım yapmaktadır. Ethereum yatırımında uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 84,24'tür. ETH fiyatı uzman analistlere göre 2022 yılı sonunda 10 bin dolar seviyelerine kadar çıkabilir. 

  • Trading Beasts Ethereum Fiyat Tahmini

  Ethereum’un iyi bir yatırım olup olmadığı sorusunu yanıtlayan Trading Beasts analistleri, algoritma tabanlı ETH analizlerine göre olumsuz yanıt vermektedir. Analistler, ETH fiyatının 2022 yılında beklenen boğa rallisini göstermeyeceği ve yıl boyunca yatay seyrine devam edeceğini ifade etmektedir. 

  • Digital Coin Price ETH Fiyat Tahmini

  Digital Coin Price ekibinin analizinde, Ethereum kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak 10 bin dolarlı seviyelere kadar yükselecektir. 2023 yılına kadar rekor üstüne rekor kırması beklenen Ethereum için olumlu görüşler bildirmektedir. Bu tahmine dayanarak, Ethereum karlı bir uzun vadeli yatırım olarak tanımlanmaktadır. 

  • Long Forecast 2022 ETH Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettikleri Long Forecast analistleri de 2022 yılında Ethereum fiyat beklentilerini açıklamıştır. 2022 yılında ortalama Ethereum fiyatı 6 bin dolara yükselecektir. 2023'te Ethereum'un fiyatı önemli ölçüde artacak ve ortalama 9 bin dolara çıkacaktır. 

  Sonuç Olarak

  Lider altcoin Ethereum fiyatına yönelik tahminlerde, uzmanların genellikle yükseliş trendinin devam edeceğini ifade ettikleri görülmektedir. Deneyimli analistler ve kripto para kahinleri 2022 yılında ETH fiyatında yeni bir boğa rallisi beklemektedir. Böylelikle ETH fiyatı yeni yılda yeni rekorlara ulaşabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle