Kriptopara

EOS Coin Geleceği 2021’de Ne Olur? EOS Alınır mı?

  Merkeziyetsiz uygulamaları (Dapps) geliştirmek isteyenler tarafından özellikle ilgi gören EOS Coin hakkında analistler tarafından birçok yorum yapıldı. Analistler onun 2021 senesinde hangi fiyatları tabloya alabileceğini yorumladılar. Bu yazımızda EOS Coin için yapılan geleceğe yönelik yorumlar, fiyat tahminleri, tahminleri etkileyen faktörler hakkında detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağız. 

  EOS Coin Geleceği 2021

  Analistlerin ortak görüşlerine göre EOS Coin 2021 senesinin ilk yarısını fiyat artışı ile kapatabilir. Diğer yandan 2021 sene sonunda da fiyat artışına gidebileceği açıklanıyor. 

  Analistler EOS Coin’in 2021 yılında alım taleplerini karşılama açısından iyi bir performans sergileyebileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonuna doğru ise analistlerin bir BTC ralli beklentileri bulunuyor. Olası ralli döneminde altcoinlerde ve EOS Coin fiyatında yükseliş olabileceğini açıklıyorlar.

  EOS Coin Alınır mı?

  Analistlere göre EOS Coin 2021 senesinde yatırım yapmaya değer bir kripto para birimidir. EOS Coin’in 2021 ikinci yarı girişinde dalgalı fiyatları gündeme taşıyabileceği açıklandı. Analistler 2021 sene sonu olası değer kazanımının ise ilk periyot olası değer kazanımının üzerinden olabileceği vurguluyorlar. Bu kapsamda kar elde etmek isteyenlerin 2021 ikinci periyot girişinde veya ilk periyot içinde yapabilecekleri alımlar ardında sene sonunda kar elde edebilme ihtimallerinin olduğunu düşünüyorlar. Analistlere göre EOS Coin 2021 senesinde orta ve uzun vadeli yatırım üzerinden kar sağlamak amacıyla değerlendirmeye alınabilecek bir altcoin, yatırma değer bir kripto para birimidir. 

  EOS Coin Geleceği Neden Parlak?

  EOS Coin’in gelecekte fiyatını yükseltebileceği analistlerce açıklanıyor. Bu tahmini yaparken birçok faktörden yardım alındığı belirtildi. Bu faktörler ise şu şekildedir:

  • Analistler EOS Coin için teknik ve temel analizler ardından 2021 değer kazanımına yönelik tahmin yaptıklarını ifade ettiler.
  • EOS ile merkeziyetsiz ağda uygulama geliştirebilme olanağının,
  • Kripto para transferlerinde ortaya çıkan düşük işlem ücretinin,
  • Emir onaylarındaki hızın,
  • Akıllı sözleşmeler ile işleme başlayabilme avantajının, geleceğe yönelik artış tahminini besleyen faktörler oldukları açıklandı.

  Analistlerin EOS Yorum ve Tahminleri

  Analistler genel olarak EOS Coin’in 2021 sene sonunda 8 dolar ile 8.50 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. Bu kapsamda fiyat tahmini bir tık daha yukarı taşıyan analistlerde mevcut. Gelin geleceğe dair yapılan fiyat tahminlerine detaylı olarak bakalım.

  The Signalyst Yorumu

  The Signalyst analistleri, EOS Coin’in 2021 ilk periyodu kapanırken 7 dolar ile 7.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Sene sonunda ise EOS Coin fiyatının 8.50 ile 9 dolar arasında şekillenebileceğini açıklıyorlar.

  Kaleo EOS İçin Ne Düşünüyor?

  Kaleo, EOS Coin’in 2021 sene sonunda 8 dolar ile 8.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. Onun avantajları ise gelecekte iyi bir noktaya yürüyebileceğini açıklıyor. 2021 ikinci periyot girişinde ise kısa dönemli değer kaybıyla aslında alım fırsatı yaratabileceğini düşünüyor.

  Credible Crypto Tahmini

  Credible Crypto’ya göre EOS Coin 2021 yıl sonunda 7.50 dolar ile 8 dolar bandı arasında şekillenebilir. Bunun öncesinde değer kaybı ile gündeme gelebilir. Analist, EOS Coin’in 2021 ilk yarısı içinde ise 7 dolar fiyatını görebilme ihtimalinin yüksek olduğunu savunuyor. 

  WalletInvestor EOS Coin Geleceği Hakkında Ne Düşünüyor?

  WalletInvestor analistleri, EOS Coin’in 2021 ilk yarısını 7 ile 7.50 dolar bandı arasında kapatabileceğini ve ardından değer kaybı yaşayabileceğini açıkladılar. Bu noktada bir alım fırsatı yaratabileceği düşünülen EOS Coin’in 2021 sonunda 8 ile 8.50 dolar arasında şekillenebileceğini ifade ediyorlar.

  Aayush Jindal Ne Dedi?

  Aayush Jindal EOS Coin’in 2021 ikinci yarısı ortasında 7.50 dolar ile 8 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıkladı. Ardından değer kaybının olabileceğini ancak sene sonunda EOS Coin’in dikkatleri üzerine tekrar çekebileceğini düşünüyor. Sene bitiminde EOS Coin fiyatının 8.50 dolar bandına yakın düzeyde olabileceğini açıklıyor.

  Sonuç

  2021 sene sonunda EOS Coin’in fiyat anlamında kendisini ileriye taşıyabileceği ifade ediliyor. Analistler onun geleceğini parlak buluyorlar. Farklı birçok faktöre bağlı olarak 2021 sene sonunda 7.50 ile 8 dolar bandı arasında olabileceği de belirtilen bu altcoin 2017’den beri geliştirilen köklü bir proje. Buna rağmen hala kendisinden beklenen fiyat patlamalarını tabloya yansıtamadı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle