Kriptopara

2021, 2022 EOS Coin Fiyat Tahmini, Kapsamlı Uzman Yorumları

  EOS Coin son bir yıllık süreçte güçlü duruşu ile dikkat çekmektedir. Altcoin’e ilişkin 2021 ve 2022 yılları beklentilerini ve kapsamlı uzman değerlendirmelerini sizler için yazımızda derledik.

  Uzmanlardan Kapsamlı EOS Coin Yorumları 2021, 2022

  EOS Coin’i değerlendiren uzmanlar, performans yönünden son günlerde yaşanan güçlenmeye dikkat çekmektedirler. Fiyatların ATH seviyesinin oldukça gerisinde kalması kısa vadede bu seviyelerin yeniden görülebileceği yönünde şüphe uyandırmaktadır. Gelecek iki yıllık süreçte ise altcoin iki haneli dolar değerine ulaşarak %200’e varan kar bırakabilir.

  EOS Coin Grafik Analizi

  EOS Coin grafiğini inceleyen anonim analistler, 4 saatlik periyotta hafif düzeltme ön gördüler. Takoz formasyon çizen fiyatların alt desteğe yönelmesini bekleyen analistler, RSI ve MACD göstergelerinin aşağı yönlü baktığını ve bu beklentiyi desteklediğini ifade ettiler.1 saat periyotlu grafikte ise hafif toparlanma eğilimi dikkat çekerken; Tenkansen, Span A ve Pivot seviyelerinin kısa vadede direnç olarak takip edilmesi gerektiği ifade edildi.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 EOS fiyatı %eos+try% TL. Döviz cinsinden ise %eos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, EOS Coin 24 saatte %eos+yuzde%.

  EOS Coin Fiyat Tahminleri

  EOS Coin fiyatına ilişkin 4 uzman isimden tahminler paylaşıldı. Bu yıl mevcut fiyatlara yakın seyirde kapanış gerçekleştirmesi beklenen altcoin’de, 2022 yılına girildiğinde %100’ü aşan potansiyeller ifade edilmektedir. 2022 yılında en az 8 dolar ve en fazla 16 dolarlık EOS Coin fiyat beklentisi analistlerce paylaşılmaktadır.

  Wallet Investor EOS Coin Fiyat Tahmini 

  EOS Coin Wallet Investor analistlerine göre karlı bir yatırım alternatifi olarak ön plana çıkmaktadır. Kısa vadede teknik göstergelerin henüz SAT pozisyonundan ayrılmadığını belirten analistler, fiyatların 1 yıl içerisine 6,17 dolara ulaşabileceğini tahmin etmektedirler. 2026 yılına kadar 12,33 dolara varan yükseliş bekledikleri altcoin için 2022 yılı fiyat hedefini analistler, 8 dolar seviyelerinde belirtmektedirler.

  Capital EOS Coin Tahmini

  EOS Coin’in yeni iştiraki Bullish Global’i piyasaya sürmesi ile 10 milyar dolarlık fon sağladığına değinen Capital uzmanları, fiyatların 22,89 dolarlık ATH seviyesinden oldukça uzak olduğuna değinmektedirler. Bu yıl EOS Coin fiyatının makul seviyelerde olduğunu belirten analistler, 2022 yılı için altcoin’de 5,80 dolarlık fiyat hedefi belirtmektedirler. 12 aylık süreçte minimum 6,17 dolarlık fiyat bekledikleri altcoin için ATH seviyesinin 2025 yıllarında yakalanabileceğini ifade etmektedirler.

  Storm Gain EOS Coin Fiyat Tahmini 

  Storm Gain analistleri, EOS Coin’in rakiplerinin Ethereum (ETH), Stellar (XLM) ve Cardanı (ADA) olduğunu hatırlatmanın ardından 22,89 dolarlık ATH seviyesini hatırlatarak, performansın oldukça geride olduğunu ifade etmektedir. Analistlere göre 2021 ve 2022 yılı EOS Coin için parlak görünmemektedir. Her ne kadar olumsuz performans beklese de iki yıllık süreç sonunda altcoin’de 15 dolarlık hedefin muhtemel olduğunu da analizine eklemektedir.

  Crypto News Z EOS Tahmini

  Crypto New Z analistleri, analizlerine ATL ve ATH seviyeleri arasındaki farkı ortaya koyarak başladılar. Yılın başından bu yana güçlü duruşunu koruduğunu belirttikleri altcoin için son senaryoda yükselişin devam edebileceği öngörüsünün hakim olduğu analistlerce ifade edilmektedir.

  Bu yıl için altcoin’e yönelik her ne kadar 50 dolarlık beklentiler olsa da Crypto News Z 2021 yılında görülebilecek en yüksek seviyeyi 9 dolar olarak paylaşmaktadır. 2022 yılında ise EOS Coin fiyat tahmini için Crypto News Z, 13 ila 16 dolarlık bir beklenti taşımaktadır.

  Sonuç Olarak

  EOS Coin sektörün en güçlü 3 altcoin’i ile rakip olsa da sahip olduğu artılar nedeniyle yükseliş potansiyeli taşımaktadır. Kısa vadede hafif düzeltme beklenen altcoin fiyatlarında, orta ve uzun vadede yükseliş beklentileri egemendir. Kripto para yatırımcıları 2022 yılı hedefli portföylerinde EOS Coin’e yer verdiklerinde, 16 dolara kadar fiyat beklentisi bulunan bir sanal para birimine sahip olabileceklerdir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle