Kriptopara

En İyi ADA Coin Yorum ve Tahminleri 2021

  Merkeziyetsiz ağda kredi vermek için kullanılabilen ADA Coin hakkında 2021 senesinde yönelik tahmin yapan pek çok analist bulunuyor. Önemli analistler onun 2021 senesinde farklı noktalarda değer kazanabileceğini açıklıyorlar. Bu yazımızda analistlerin ADA Coin fiyat tahminlerini, yorumlarını ve yükseliş beklentisine sebep olan faktörleri sizlere sunacağız. 

  ADA Coin Yorum ve Tahminler 2021

  2021 yılında ADA Coin projesi hakkında yapılan analist yorumları incelendiğinde ADA Coin’in oldukça sağlam bir proje olduğu ifade ediliyor. Analistler ADA Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde tercih edilirlik oranın yükseldiğini açıklıyorlar. Özellikle staking aşamasında ADA Coin kullanımının tercih edildiğini belirttiler.

  Cüzdanında belirli bir miktarda ADA Coin saklayan ve bunu belirli bir vadede kullanmayanlar ADA Coin kazancı sağlıyorlar. Saklanan miktar ve vade yükseltildikçe kazanılan ADA Coin miktarı da artıyor. Analistler alım-satım yanında dengeli bir getiri elde etmek için bunun avantajlı bir yöntem olduğunu vurguladılar. ADA Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilirliğine bağlı olarak daha fazla alım talebini karşılayabileceğini düşünüyorlar. 

  Cardano Coin Fiyat Tahminleri 

  ADA Coin fiyat tahminlerine baktığımızda Coinliker, The Signalyst gibi fiyat tahmini platformlarının analistlerinin görüşlerine ulaşıyoruz. Diğer pek çok analistte bu analist topluluklarının verdiği fiyatlara paralel tahminler yapıyorlar.

  Analistlere göre 2021 senesinin ilk bölümünde ADA Coin fiyatında artış görülebilir. Bu süreçte ise ADA Coin’in 1.40 dolar 1.45 dolar arasında fiyatlanabileceği düşünülüyor. Analistler 2021 senesinin ikinci yarısı ortasında ise Bitcoin ralli beklentisi içindeler. Aynı sürede altconlerde etkili değer kazanımlarının olabileceğini açıkladılar. 2021 senesinin ikinci yarısının yarı sonuna doğru ADA Coin’in 1.50 dolar ile 1.60 dolar arasında konumlanabileceğini açıkladılar.

  Cardano Neden Yükselebilir?

  Analistler 2021 senesi için yaptıkları ADA Coin değer kazanımı tahminin sebeplerini şu şekilde sıralıyorlar:

  • Bankalardan kredi kullanamayan kişiler ADA Coin sahibi olan ve borç veren yatırımcılardan ADA Coin alabilirler. Borç veren yatırımcılar ise geri ödemeyi faiz kazançlı şekilde temin ediyorlar. Analistler faiz getirisi elde etmek isteyenlerin ADA Coin alım taleplerini besleyebileceklerini düşünüyorlar. 
  • Analistler ADA Coin teknik ve temel analiz verilerine göre 2021 senesinde fiyat artış olasılığının, düşüş olasılığına göre daha yüksek olduğunu açıklıyorlar. 
  • Analistler, Ethereum ağında yer alan kontratlara benzer akıllı sözleşmelerin ADA Coin işlemlerinde devreye sokulabildiğini belirtiyorlar. İş kanıtını destekleyen bu niteliğin güven arayan yatırımcıların taleplerine yön verebileceğini belirttiler.
  • Analistlere göre ADA Coin 2021 senesinde seri alım-satım işlemlerinde de tercih edilirlik oranını yükseltebilir. Çünkü emir onaylarını ana kripto para birimlerinden çok daha hızlı veriyor.

  Bu avantaj sağlayan faktörlere bağlı olarak ADA Coin’in ilgi görebileceğini ve değerlenebileceği açıklandı.

  Coinliker ADA Coin Tahmini

  Coinliker analistleri ADA Coin’in 2021 ilk yarısının sonunda 1.40 dolar ile 1.45 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. Yatırımcının dikkatinin ikinci kez 2021 sene sonunda ADA Coin’de olabileceğini düşünüyorlar. Sene sonunda ADA Coin fiyatının 1.50 dolar bandına ulaşabileceğini ifade ettiler. 

  The Signalyst Yorumu

  The Sinalyst analistleri ADA Coin’in 2021 ilk yarısını 1.30 dolar ile 1.35 dolar bandı arasında konumlanarak kapatabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre 2021 Ağustos sonuna doğru ADA Coin ikinci etkili yükselişini yapabilir. Bu noktada ise fiyatın 1.50 dolar ile 1.55 dolar bandı arasında olabileceğini düşünüyorlar.

  Credible Crypto Ne Dedi?

  Credible Crypto 2021 senesinde ADA Coin’in değer kazanabileceğini düşünüyor. 2021 yılı ikinci yarısında ADA Coin’in 1.50 dolar ile 1.60 dolar bandı arasında konumlanabileceğini açıkladı.

  Cactus 2021 Tahmini

  Cactus ADA Coin’in 2021 senesinde Eylül ayına en yakın dönemde etkili fiyat artışıyla dikkat çekebileceğini ifade etti. Analiste göre ADA Coin bu aya yakın dönemde 1.50 dolar ile 1.55 dolar bandı arasında şekillenebilir.

  Aayush Jindal Yorumu

  Aayush Jindal ADA Coin’in 2021 yılının ilk bölümünü değer kazanımıyla kapatacağını düşünüyor. Analist süre sonunda ADA Coin fiyatının 1.40 dolar düzeyine en yakın konumda olabileceğini açıkladı.

  Kaleo 2021 ADA Coin Tahmini

  Kaleo ADA Coin için 2021 sene sonu fiyat tahmininde bulundu. ADA Coin’in 1.50 dolar ile 1.55 dolar bandı arasında bir fiyatı yakalayabileceğini açıkladı. ADA Coin’in uzak geleceğinde ise fiyat istikrarında artış olabileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  ADA Coin özellikle 2021 yılında etkili fiyat artışları ile gündemde yer almaya devam edecek bir kripto para olacak gibi. Analistlerin yorumlarında ve fiyat tahminlerinden iyimser bir tablo çizdikleri altcoin. Yorumlarda, ADA Coin’in özellikle merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılmak amacıyla satın alınabileceği düşünülüyor. Mikro ödemeler için sunduğu özellikler ile gerçek hayatta da kullanımının giderek arttığı ADA takip etmeye değer bir proje.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle