Kriptopara

En İyi 5 Chiliz (CHZ) Coin Yorum ve Fiyat Tahmini 

  Chiliz (CHZ) Coin’in gelecekte hangi fiyatları tabloya getirebileceği konusunda 5 önemli analist tarafından yapılmış yorumlar bulunuyor. Analistlere göre CHZ Coin 2021 senesinde yakında takip edilmesi gereken altcoinler arasında bulunuyor. Bu yazımızda analistlerden gelen en iyi 5 CHZ Coin yorumunu, fiyat tahminlerini, tahminler yapılırken ortaya koyulan nedenleri sunacağız. 

  En İyi 5 Chiliz (CHZ) Coin Yorumu

  En iyi 5 CHZ Coin yorumları, WalletInvestor, The Signalyst analistleri, Cactus, Credible Crypto, Tom Lee gibi sektörün önemli isimlerinden geldi. Bu analistler CHZ Coin’in 2021 senesi ilk yarısı kapanırken fiyat düşüşü yaşayabileceğini tahmin ediyorlar CHZ Coin’in dikkat çekici değer kazanımını 2021 senesi Eylül ayı sonrasında yapabileceğini düşünüyorlar. Analistler ikinci yarıya ait artış tahminlerini yaparken birçok faktörü göz önünde bulundurduklarını belirttiler.

  Fiyat Tahminleri Ne Yönde?

  Analistler CHZ Coin fiyat tahminlerini yaparken 2021 senesi ilk yarı kapanışı için 2021 senesi Mayıs ayı fiyatlarının altında bir değeri işaret ettiler. Analistlere göre CHZ Coin 2021 birinci yarısı kapanırken 0.40 dolar ile 0.45 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analistlere göre CHZ Coin 2021 Eylül ayı ardından ise 0.60 dolar ile 0.65 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 

  Ciliz Fiyatı Neden Yükselebilir?

  Analistler 2021 senesi Eylül ayı ardından CHZ Coin fiyatının artabileceğini tahmin ediyorlar. Bu tahmini hangi nedenlere bağlı olarak yaptıklarını açıkladılar. Analistlerin artış tahmini yapmalarındaki nedenler şunlar:

  • Analistler CHZ Coin’in 2021 senesinde merkeziyetsiz finansal işlemlerden borç verme alanında çokça kullanıldığını belirttiler. Özellikle geleneksel bankacılık hizmetlerinden yararlanarak kredi alamayanların 2021’de CHZ Coin borç alımına yönelebileceklerini düşünüyorlar. Bu durum ise onlara göre fiyat artışını besleyebilir.
  • Analistler CHZ Coin’in aynı zamanda Socia platformunda kullanılabildiğinin altını çizdiler. Birden fazla taraftar, takımlarının formalarını belirlemek, yönetimde söz sahibi olmak, en iyi oyuncuları seçmek için CHZ Coin ile Socias’ta oy kullanabiliyor. Analistler bunu deneyimlemek isteyen taraftar kitlesinin 2021’de alım taleplerini yükseltebileceğini düşünüyorlar.

  WalletInvestor Chiliz Yorum ve Tahmini

  WalletInvestor analistleri CHZ Coin’in 2021 senesi Eylül ayı içinde etkili bir değer kazanımını yapabileceğini düşünüyorlar. Analistler bu noktada fiyat değerinin 0.55 dolar ile 0.60 dolar bandı arasında şekillenebileceğini açıkladılar.

  The Signalyst Ne düşünüyor?

  The Signalyst analistleri, WalletInvestor analistlerine göre fiyat tahmini çıtasını biraz daha yükseğe taşıdılar. 2021 Ekim ayı başında CHZ Coin fiyatının 0.60 dolar ile 0.65 dolar bandı arasında olabileceğini ifade ettiler.

  Tom Lee

  Tom Lee, CHZ Coin’in 2021 senesi ikinci yarısında yatırımcıların dikkatini çekebileceğini açıkladı. Ünlü isme göre CHZ Coin 2021 senesi ikindi yarısında 0.60 dolar ile 0.65 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analist 2021 ikinci yarısında Bitcoin fiyat artışı beklediğini bunun gerçeklemesi halinde CHZ Coin gibi başarılı altcoinlerin bundan etkilenebileceğini açıkladı. 

  Cactus Chiliz Tahmini

  Cactus CHZ Coin’in 2021 yılı tamamlanmadan 0,65 dolar ile 0.70 dolar bandı arasında bir fiyatı tabloya taşıyabileceğini düşünüyor. CHZ Coin’in 2021 ilk yarısı içinde ise değer kaybını önde tutabileceğini açıklıyor. 

  Credible Crypto

  Credible Crypto, CHZ Coin’in 2021 senesi Ağustos ayı ardından değer kazanabileceğini açıkladı. Bu ay ardından CHZ Coin’in 0.60 dolar ile 0.65 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. 2021 senesi Haziran ayında ise CHZ Coin’in kısa süreli değer kaybını tabloya alabileceğini aktardı.

  Sonuç

  Chiliz projesi, kripto para sektörü ile futbol topluluklarını bir araya getirerek bir devri gerçekleştiren önemli bir proje. Analistler de CHZ Coin’in orta vade ardından değerlenebileceğini açıklıyorlar. 2021 İlk yarısı için iyimser bir tablo çizmemiş olsalar da ikinci yarı için oldukça umutlular. Taraftarlardan ilgi gören ve merkeziyetsiz finansal işlemlerde de tercih edilen CHZ Coin tahminlere göre hareket ederse, 2021 sonuna en yakın noktada yatırımcısına kar sunabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle