Kriptopara

Analistlerin 2021 Dogecoin Yorum ve Tahminleri

  Dogecoin Yorum ve Tahminler

  2021 sesinde oldukça popüler hale gelen DOGE coin’in geleceği de bir hali merak ediliyor. Dogecoin’i gündemlerine alan isimlere baktığımızda Peter Brant, Yassine Elmandjra gibi önemli analistleri görüyoruz. Analistlerin geneli ise Dogecoin’in 2021 ilk yarısının sonunda fiyatını yükselteceğini düşünüyorlar. Dogecoin için analistler tarafından yapılan yorumları ve fiyat tahminlerini bu yazımızda detaylı şekilde sunacağız. 

  Peter Brant Dogecoin Yorumu

  Peter Brant, Dogecoin’in 2021 senesi ilk yarısı tamamlanırken 0.23 dolar bandının üzerinde olacağını belirtti. Analiste göre ikinci yarı başında ise Dogecoin fiyat oynaklığı önde olacak. Ardından toparlanma evresine girecek olan Dogecoin’in 0.30 dolarlık rekoru 2021 ikinci yarısı içinde kıracağını düşünüyor.

  Peter Brant, Dogecoin’e olan tanıtım desteğinin oldukça yüksek olduğunu belirtti. Özellikle Elon Musk gibi ünlü isimlerin Dogecoin alımından söz etmesi ile birlikte kripto para projesinin güçlenmeye başladığını aktardı. Artık Dogecoin’in sadece espriyi amaçlayan bir kripto birimi olmadığını yatırıma değer bir varlık olduğunu belirtiyor. 

  Michael van de Poppe Dogecoin Yorumu

  Michael van de Poppe, Doge Coin’in sosyal ağlarda aldığı destek ardından yön değiştirdiğini belirtti. Artık Dogecoin geliştiricilerinin de Dogecoin’in yüksek potansiyele sahip olduğunu anladıklarını vurguluyor. 2021 yılı ikinci yarısında Dogecoin için birçok güncellemenin yapılacağını belirten analist bu dönemde fiyat artışının oluşacağını belirtti.

  Dogecoin’in yeni yanlarını deneyimlemek isteyenlerin 2021 ikinci yarısında alım taleplerini yükselteceklerini düşünüyor. Bu kapsamda Dogecoin’in 0.28 dolar bandını aşacağını ifade ediyor. Analist, geleceği parlak olan altcoin’in piyasada 2023 yılında etkili bir rol oynayacağını açıkladı. 

  Yassine Elmandjra Doge Yorum ve Tahmini

  Yassine Elmandjra özellikle BTC fiyat tahminleri ile öne çıkan bir analist olarak tanınıyor. Analist Dogecoin’in BTC fiyat artılarından çok iyi şekilde beslendiğini vurguluyor. 2021 ilk yarısı tamamlanırken BTC’nin değer kazanacağını aynı anda Dogecoin’in 0.19 dolar değerine yükseleceğini belirtti.

  2021 sonunda ise Dogecoin’in 0.24 dolarlık fiyat değerine en yakın noktada olacağını düşünüyor. Bu fiyata doğru alınana yolda ise ikinci yarıda gündeme gelmesi beklenen Bitcoin boğa sürecinden destek alınacağını belirtti.

  Aayush Jindal Dogecoin Gelecek Tahmini

  Aayush Jindal’a Dogecoin’in kaygısız bir şekilde espri amaçlı piyasaya sunulduğunu ve beklenmedik işlere imza attığı belirtiyor. Dogecoin’in kripto para haber gündeminde çokça yer aldığını belirtiyor. Bu açıdan benimsenmesi daha kolay hale gelen Dogecoin’in artık kayda değer alım taleplerini karşılayabildiğini belirtti.

  Özellikle 2021 ilk yarısında gelen Elon Musk desteğinin etkileri ile Dogecoin alım taleplerinin arttığını ifade ediyor. 2021 ilk yarı sonunda Dogecoin’in 0.18 dolar ile 0.21 dolar bandı arasında yer alacağını ifade etti. Kısa vade içinde onun için fiyat artışı olduğunu savunuyor.

  WalletInvestor Dogecoin Yorum ve Gelecek Tahmini

  WalletInvestor analistleri Dogecoin’in 2021 ilk yarı sonunda değer kazanacağını düşünüyorlar. 2021’de bir gün içinde %6’lık fiyat artışlarına imza atabilen altcoin’in ilk yarı sonunda 0.19 dolar bandını rahatlıkla kıracağını düşünüyorlar. 

  Dogecoin’in oldukça popüler hale geldiğini ifade eden analistler ünlü isimlerin bu duruma büyük katkı sunduklarını belirttiler. Özellikle Dogecoin hakkında sosyal medya üzerinden açıklamaların yapılması ardından, yatırımcı kitlesinin hızla artışa geçtiğini belirttiler.

  Raoul Pal Dogecoin Yorumu

  Raoul Pal, DogeCoin için uzun vadeli analiz sonuçlarında 2024 yılı için 2 dolarlık fiyatı işaret etti. Dogecoin’in 2021 ve 2022 yılında geliştirileceğini belirten analist, uzun vadeli yatırım için en uygun altcoinlerden birinin DOGE Coin olduğunu düşünüyor. 

  Analist yakın tarihe bakıldığında ise Dogecoin için 2021 ilk yarı sonunda 0.22 dolarlık fiyatın tabloya yansıyabileceğini düşünüyor. 

  Credible Crypto Dogecoin Yorumu

  Credible Crypto, Doge Coin’in 2021 senesinde Nisan ayı içinde 0.15 dolar bandına yaklaşacağını belirtmişti. Bu tahmini ile isabetli bir atı yapan analist, 2021 ilk yarı sonunda Dogecoin’in 0.20 dolar bandının üzerinde olacağını belirtiyor. Dogecoin’in bu fiyat değerine ulaşana kadar oldukça oynak fiyatları sergileyeceğini savunuyor. Çünkü Dogecoin’in BTC ve ETH fiyat dalgalanmalarından yüksek oranda etkilendiğini belirtti. 

  Sonuç

  Uzman analistler Dogecoin’in yakın gelecekte iyi bir oranda değerlenmesini bekliyorlar. Yorumlar ele alındığında Dogecoin’in 2021 ilk yarı sonunda 0.20 dolar seviyesinin üzerinde olacağı düşünülüyor. 2024 yılı içinde ise 2 dolarlık fiyata çoktan ulaşmış olacağı ifade edilen Dogecoin’in bu beklentileri karşılayıp karşılayamayacağını ilerleyen dönemde göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle