Kriptopara

Dogecoin Tekrar Patlama Yapabilir mi?

  Dogecoin son dönemlerde yaşadığı fiyat artışları ile tüm gözleri üzerine çekti. Tekrar patlama yapması analistlerce olası görülen ve yeni atılımları ile dikkat çeken DOGE’nin değer kazanımında etkili olacak tüm detaylar hakkında bilgileri bu yazımızda sizlere sunacağız. 

  Dogecoin Değer Kazanmasında BTC ATM’lerinin Etkisi

  Meme token olarak piyasaya giriş yapan ve geliştiricilerinin ilk dönemde iddialı olmadığı DOGE coin şu anda yüksek bir ilgi görüyor. Son olarak ise DOGE’nin Elon Musk açıklamaları ardından yaşadığı artış, Bitcoin topluluklarını hareket geçirdi. Sıklıkla fiyat artışına giden DOGE artık BTC ATM’lerinde yer alacak. 

  Bu durum ve BTC’nin Dogecoin’e yakınlığı ve desteği Bitcoin sempatizanlarını da DOGE alımına yönlendiriyor. Analistler hem bu gelişmelerle hem de DOGE erişilebilirliğinin yükselmesiyle bir artışın daha gündeme gelebileceğini belirttiler. 

  NBA’in Dogecoin Yükselişine Etkisi

  Elon Musk’ın Dogecoin için verdiği desteğe ek olarak NBA’de DODE’yi oldukça eğlenceli bulduğunu açıkladı. NBA’de en önemli takımlar arasında yer alan Dallas Maverics artık bilet satışlarında ve çeşitli takım ürünlerinin satışlarında DOGE ile ödeme alacaklarını belirtti. Bu çarpıcı haber ise tarafların gelecek aylarda DOGE alımına yöneleceklerini gündeme taşıyor.

  Mark Cuban ise belirli dönelerde iş hayatında eğlenceli yanların önde olması gerektiğini ve Dogecoin ile ürün satışının bunu sağlayacağını açıkladı. Takımlar için de yeni ve eğlenceli bir yüz olmaya başlayan DOGE’nin sevimli sembolü Shiba Inu’nun etkisi ve taraftarlardan gelecek alım talepleri ile yeni bir fiyat artışı gündeme gelebilir.

  Önemli İsimlerin Dogecoin Patlamasına Etkileri

  Elon Musk başta olmak üzere Snoop Dogg’a kadar birçok dikkat çekici ünlü isim DOGE satın alıyor. Diğer yandan Dogecoin’i sosyal ağlarda yaptıkları paylaşımlar ile de ön plana alıyorlar. Bu ise yatırımcının DOGE’yi daha fazla merak etmesine ve deneyimlemek için satın almasına sebep oluyor. Analistler yapılan desteklerin yoğun şekilde devam ettiğini ve bunun DOGE için bir patlamayı daha gündeme getirebileceğini ifade ediyorlar.

  Ödeme Sistemleri DOGE Patlamasını Destekliyor!

  Geçmişe bakıldığında BTC’nin BiTPay ile ödeme işlemlerine başlaması ardından fiyat değerinde artış oluşmuştu. Son açıklamalar kapsamında ise Dogecoin’in BitPay aracılığı ile ödeme sistemlerine dahil olacağı gündeme geldi. Bu durum değer kazanımını destekleyen bir modeli açığa çıkardı.

  Güncel DOGE Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Sonuç Olarak; DOGE, Her An Patlayabilir!

  Dogecoin analistler tarafından ve aynı zamanda kripto para piyasasının önemli yatırımcıları tarafından başarılı bulunan ve gelecekte değer kazanımını devam ettirmesi beklenen bir altcoin. Ünlü isimler onu destekliyor, ödeme sistemleri onunla çalışmayı kabul ediyor ve DOGE için yeni atılımlar gündeme geliyor. Tün bu faktörler onun bir patlama daha yaşayabileceğini gösteriyor. Ayrıca Elon Musk’ın gelecekte yapacağı hamlelerde DOGE için çok önemli görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle