Kriptopara

Dogecoin Geleceği ve Yorumları

  Dogecoin geleceğe yönelik güçlü duruşu ile gündeme gelmeye başladı. Son olarak yaşadığı fiyat yükselişi ardından analistlerin ve yatırımcıların yakın takibine giren DOGE, Dünya'nın önemli şirketlerinin kurucularından aldığı gönüllü reklam desteği ile gelecek için daha popüler bir imaj çiziyor. Analiz sonuçlarında ise 1 dolarlık fiyat hedefi topluluğunda gündeminde yer alıyor. 

  Dogecoin Geleceği Hakkında Yapılan Yorumlar

  Crypto Thies’ten Dogecoin Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği analist Crypto Thies’ten Dogecoin geleceği ve fiyatı hakkında tahminler geldi. Analist DOGE’nin 2021 ardından altcoinlerin yükselişine liderlik edebileceğini belirtti.

  Teknik olarak değer kazanımının tetikleyicisi olarak gördüğü DOGE’nin 1 dolarlık fiyat değerine orta vadede ulaşabileceğini öngörüyor. Özellikle Elon Musk’ın açıklamaları ardından yükselişe geçen DOGE’nin yeni güncellemeler ardından alım talebine şahit olması bekleniyor.

  Lark Davis’in Dogecin İçin Yorumları

  Kripto para yatırımcısı ve influenceri olan yorumlarının kripto para yatırımcılarınca yakın takibe alınan Lark Davis, 2021’de altcoinlerin hızlı bir yükselişe gireceğini ifade etti. Bu altcoinler arasında ise LINK, ETH, DOGE, CHZ gibi birden fazla birim yer alıyor. 

  Özellikle yüksek gas ücretlerini gündeme getirmeyen ve piyasa yatırımcılarının alternatif varlığa yönelme gereksinimlerini karşılayan ETH ve DOGE’nin 2021 sonunda %20’lik değer artışlarını yaşamaları bekleniyor.

  Dogecoin Geleceğine Yönelik Fiyat Yorumlamaları

  DOGE için analistlerin uzun ve orta vadeli analiz sonuçları ile sundukları fiyat tahminleri değer kazanımını ortaya koydu. Analistler Dogecoin için 2021 yılı sonunda 1 dolar düzeyinde bir fiyat yorumlamasını gerçekleştirdiler.

  2021 yılı 3 Mart tarihinde 0,0560 dolarlık rakamın içe alım için fırsat fiyat değeri olduğu açıklanırken, bu fiyattan alım gerçekleştirenlerin 1 dolarlık ilk rekor fiyatın gelmesi halinde kara geçecekleri belirtiliyor. DOGE’nin geleceğine yönelik bir diğer yorum ise 2022 yılı başında ikinci rekor fiyatın 2 dolar düzeyi üzerinde şekilleneceği oldu.

  DOGE Geleceği Neden Parlak Görünüyor?

  DOGE son dönemde Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya bağlı olarak değer kazanımı yaşadı. Elon Musk ardından bir açıklama daha yaparak DOGE alımı yapan yatırımcılara kaynak sunacağı yönünde bir ifade kullanarak piyasayı hareketlendirdi. Güçlü ismin verdiği destek ile kazanılan ivmenin kalıcı bir etki sağlayacağı düşünüldüğü için DOGE geleceği analistlerce parlak görülüyor.

  Diğer yandan geliştiricileri 2021 içinde artık esprili duruşu bir kenara bırakarak ciddi ortaklıklar ve DOGE’yi daha iyi bir noktaya taşımak için güncellemeler yapacaklarını açıkladılar. Analistler ise yeni DOGE’yi yatırımda deneyimlemek isteyen ve DOGE yatırımını tercih eden ünlü isimlerin 2021 ortasında alım taleplerini gerçekleştireceklerini ve bunun fiyat artışına sebep olacağını belirtiyorlar. Bu artış DOGE geleceğini daha da parlak kılan unsurlar arasında yer alıyor. 

  Güncel Doge Fiyatı Ne Durumda?

  Güncel verilere göre şu anda 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  DOGE, Güncelleme Yapılırsa Daha İyi Yerlere Gelebilir

  Dogecoin başlangıçta bir şaka konusu olarak ortaya çıkmış olsada günümüzde oldukça ciddi yerlere ulaşmıştır. Özellikle Elon Musk’ın verdiği destek ile tüm dünyanın gündemine oturan DOGE fiyatı için analistler ve toplulukta oldukça umutlu. Elbette herkesin bildiği gibi sınırsız arzının DOGE için bir risk olduğu biliniyor. Bu tip dezavantajlara karşı da yeni güncellemeler yapılması gündemde.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle