Kriptopara

Doge Hızla Büyüyor: Son 48 Saatte 2 Kat Arttı

  Doge hızla fiyat yükselişini devam ettiriyor. 48 saat önce en düşük seviyeden 0.070 dolarlık fiyat seviyelerini tabloya taşıyan Dogecoin, 15 Nisan 2021 tarihinde ise yaklaşık 0.138 dolarlık fiyatıyla gündeme geliyor. Son 48 saat içinde yatırımcılarına etkili bir kazanç sunan Dogecoin, yaklaşık %100 oranında değer kazanımını kayda geçirdi. Bu hafta geneline bakıldığında ise Dogecoin yükselişinin istikrarlı şekilde hafta başından bu yana devam ettiği görülüyor.

  Analistler Dogecoi yorumlarken, DOGE'nin alım taleplerinde henüz doyuma ulaşmadığını ve kısa vadede yükselişin devam edeceğini açıkladılar. 

  WalletInvestor Dogecoin Yükselişini Yorumladı

  WalletInvestor analistleri Dogecoin yükselişinin 48 saat ardından kısa vadede devam edeceğini düşünüyorlar. Şuan için alım taleplerinin doyum noktasına ulaşmadığını belirten analistler 15 Nisan 2021 tarihinde son 24 saatlik sürede %11.75’in üzerinden değer kazanımı olacağını aktardılar.

  Bu kısa vadeli tahminlerin yanında Dogecoin’in 2021 yılı ilk yarısını değer kazanımı ile kapatacağını belirttiler. Analistlere göre 2021 senesinin ilk yarısı sonunda Dogecoin fiyatı 0.19 dolar ile 0.21 dolar bandı arasında olacak.

  Raoul Pal Dogecoin Yükselişini Yorumladı

  Raoul Pal Dogecoin’in son 48 saatlik yükselişini bir 24 saat daha koruyabileceğini düşünüyor. Analist Dogecoin’in 2021 yılı içinde çok kez rekor yükselişlere imza atacağını belirtti. En yakın tarihte 2021 ilk yarısı tamamlanırken Dogecoin’in 0.22 dolarlık düzeyi aşacağını belirtiyor. 2024 yılında ise Dogecoin’in 2 dolarlık fiyat bandını aşacağını açıklıyor.

  Peter Brant'in Yorumu

  Peter Brant Dogecoin’in son 48 saatlik rekor yükselişin önceden beklendiği vurguladı. Nisan ayına bakıldığında altcoinlerin yatırımcılarına günlük %80 kazanç bile sunabildiklerini belirtiyor. Bu açıdan Dogecoin’in artışının kısa vadede süreceğini henüz tepe noktanın gelmediğini düşünüyor.

  Peter Brant Dgecoin’in bu artış süreci ardından dalgalı fiyatları tabloya alacağını belirtti. Ardından 2021 yılı ilk yarısı kapanmadan bir rekor artışı daha kayda geçeceğini vurguladı. Bu sürede ise Dogecoin’in 0.30 dolarlık düzeyde olabileceğini belirtti.

  Michael Van de Poppe Dogecoin Yükselişini Yorumluyor

  Michael Van de Poppe, Dogecoin’in 48 saatlik etkili yükselişinin ona olan güveni yükselttiğini belirtti. 2021 ilk yarı sonunda Dogecoin için ikinci bir yükselişin gündemde olacağını açıkladı. Analist Dogecoin’i incelediğinde, DOGE Coin’in son 1 ay içinde yatırımcılarına %170 kazanç sunduğunu saptadığını belirtti. 

  Bu başarıya ulaşan Dogecoin’in 2021 ilk yarısı biterken 0.28 dolar seviyesini kıracağını düşünüyor. 2023 yılında en popüler altcoinlerden birinin ise DOGE Coin olacağını açıkladı.

  Aayush Jindal Dogecoin Yükselişi Hakkında Yorumu

  Aayush Jindal son 48 saatlik artış ardından Dogecoin’in gündemine yeniden aldı. Dogecoin’in son 6 aylık grafiğine bakıldığında büyük bir yükselen ivmesinin zaten net şekilde görülebildiğini belirtti. Bu yüzden son 48 saatlik ve son 24 saatlik artışların şaşırtıcı olmadığını aktardı. 2021 yılında Dogecoin performansının son derece yüksek olduğunu açıkladı.

  Analistle göre, 2021 ilk yarısı tamamlanırken 0.19 dolar ile 0.21 dolar bandı arasında yer alacak. Olası bir Bitcoin rallisi ile bu fiyat değerlerinin çok daha üst noktaya çıkabileceğinin de altını çizdi.

  Yassine Elmandjra Ne Düşünüyor?

  Yassine Elmandjra, Dogecoin’in son sadece son 48 saatlik ve 24 saatlik artışının değil son 6 aylık performansının oldukça önemli olduğunu belirtti. Özellikle Elon Musk desteği ardından bu altcoin’in yükselen ivmesini güçlendirdiğini açıkladı. Çünkü tavsiye üzerine birçok yatırımcının Dogecoin alımına yöneldiğini belirtti.

  Analiste göre Dogecoin 2021 ilk yarısı tamamlanmadan 0.24 dolar değerini görecek. Bu aşamada gelen rekor fiyat ise onun esprili amaçlı bir altcoin olmadığını gösterecek.

  Kaleo Dogecoin Yükselişi Hakkında Ne Düşünüyor?

  Kaleo Dogecoin’in son 48 saat içinde gerçekleştirdiği değer kazanımının onun gelecekteki imajı hakkında tüyolar verdiğini düşünüyor. Dogecoin yatırımcı ağının genişlediğini belirten analist 2023 yılında Dogecoin’in artık en popüler altconlerden olacağını belirtiyor. 

  Analiste göre 48 saatlik artış beklenmedik bir sonuç değil. 2021 senesinin başından beri Dogecoin tarafından 2021 senesi ilk yarı artışına hazırlık yapıldığının grafiklerde görüldüğünü aktardı. 2021 ilk yarısı bitmeden Dogecoin’in 0.30 dolar seviyesine ilerleyeceğini düşünüyor. Bu kapsamda ise BTC artışlarından net şekilde besleneceğini açıkladı.

  Sonuç

  Dogecoin çarpıcı bir şekilde son 48 saat içinde yaklaşık 2 kat değer kazanımını gerçekleştirdi. Diğer yandan analistler 48 saat haricinde son 6 aylık grafiklerin yükselen verilerine vurgu yaptılar. Son bir ay içinde yatırımcılarına %170 kazanç sunduğu uzman analizleri ile saptanan Dogecoin’in kısa vadeli artışını devam ettirmesi bekleniyor. İlerleyen süreçte ve 2021 yılı ilk yarısı sonunda hangi fiyatların tabloya geleceğini ise hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle