Kriptopara

DENT Yorum 2021- Analistler Ne Zaman Yükseliş Bekliyor?

  2021’de adından çok söz ettiren DENT Coin yatırımcıların da yakın takibinde yer aldı. Yatırımcılar DENT Coin ile işlem yapmadan önce analistlerin onun için gerçekleştirdikleri yorumları ve olası yükseliş tarihini merak ediyorlar. Bu yazımızda her iki konuya yönelik bilgileri uzman analistlerin görüşlerini baz alarak sunacağız. 

  DENT Coin Anlaşmaları ve Projeleri

  DENT Coin eSİM projesi adlı çalışmaya imza atmıştır. Bu proje bazında dijital SIM kart tipi telefonlara indiriliyor ve dünya çapındaki 80 ülkede veri planları akıllı telefonlara alınabiliyor. DENT Coin projesi 2017 senesinde İOS uygulaması başlattı ve kullanıcılarının veri alışverişi yapabilmesine imkan tanıdı.

  Diğer bir proje olan DENT Exchange ise belirli telekomünikasyon şirketleri ile kripto para üzerinden alışveriş yapmayı sağlıyor. Şu anda 28 ülkede ise aktif olarak kullanılıyor. Windows ile anlaşan proje, dizüstü bilgisayarlarda ise Den E adlı teknolojisini sunuyor. 

  Tüm bunların yanında 2021 Tokyo Olimpiyatlarına sponsor olan DENT Coin projesi, kripto para piyasasına verimli olacak büyük adımlardan birini attı. Sponsorluk ile yüksek tanıtım ve sükse yapması beklenen kripto para projesi, 2021 senesinde aşı pasaportu çalışmalarında da yer alacak. DENT aşı pasaportu projesinin aşıya katılımı yükseltmek için yapılacağı açıklandı. 

  Analistlerin DENT Yorumları

  DENT Coin hakkında yorum gerçekleştiren analistler 2021 senesinin onun için oldukça parlak bir dönem olabileceğini belirtiyorlar. Çünkü Tokyo Olimpiyatlarında yapılacak tanıtımın yeni yatırımcı kitlesini çekebileceğini belirttiler. Diğer yandan ciddi projelere katılım adımlarının DENT Coin’in güven imajını beslediğini belirttiler.

  Analistler bir noktaya daha dikkat çekerek, mobil iletişim sektörünün en geniş fuarlarından bir tanesine de projenin katılım sağlayabileceğine değiniyorlar. Analistler MWC Barcelona etkinliğine katılacak olan DENT Coin’in değer kazanımına gidebileceğini belirttiler. Gündeme olumlu haberleri 2021’de yansıyacak olan kripto paranın 2021 Temmuz ayı içinde 0.0040 dolar ile 0.0045 dolar bandı arasına yükselmesi bekleniyor.

  Ne Zaman Yükseliş Bekleniyor?

  DENT Coin için ilk yükseliş 2021 yılı Temmuz ortası için bekleniyor. Analistler bu noktada fiyatın 0.0040 dolar ile 0.0045 dolar arasında yer alabileceğini ifade ettiler. Diğer yandan asıl çarpıcı artışın ise 2021 senesi Eylül başında kayda geçebileceğini tahmin ediyorlar. İlgili ayda DENT Coin fiyatının 0.0060 dolar ile 0.0070 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini belirttiler. 

  DENT Coin'de Hedef Fiyat Ne?

  DENT Coin hakkında hedeflenen fiyat, sene sonu tahminlerinde yer alıyor. Analistler DENT Coin hedef fiyatının 0.01 dolar olduğunu ve başarılı projeler ardından bu fiyata yükselişin 2021 yılı kapanırken oluşabileceğini açıklıyorlar. Bu süreç bazında özellikle Ekim ayında dalgalanmaların yüksek olabileceğini ve Kasım düzeltmesi ile fiyatın yükseliş yönüne dönüş yaparak 0.01 dolar olabileceği açıklanıyor.

  Analistler DENT Geleceği İle İlgili Ne Diyor?

  DENT Coin geleceğinden söz eden analistler, onun iletişim sektörüne hitap ettiğini ve bu sektörün her dönem ihtiyaç duyulacak bir alan olduğunu açıklıyorlar. DENT Coin’in bir ERC-20 token olarak, mobil veri paketlerine ödeme yapmak için kullanılabildiğini ifade ettiler. 

  Sahip olduğu nitelikle diğer ERC-20 tokenlardan ayrılan ve bir sektöre hitap eden DENT Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlere ilgi azalsa dahi ayakta kalabileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonu için değer kazanımı yönünde tahmin yaparak, onun için parlak bir gelecek çiziyorlar. 

  DENT Fiyat Tahminleri

  2021’de DENT Coin ile ilgili fiyat tahminlerini yapan analistler genel olarak artış yönünü işaret ettiler. Yazımızın bu bölümde değerli analistlerin DENT Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte DENT Coin ile ilgili analist fiyat tahminleri:

  Cactus DENT Coin Fiyat Tahmini

  Cactus DENT Coin’in 2021 yıl sonunda hedef fiyatı olan 0.01 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyor. Uzman analiste göre DENT Coin 2021’de Ekim ayında en hareketli ve dalgalanmalara şahit olan dönemini geçirebilir. Ancak, 2021 Ağustos ayında ise 0.0050 dolarlık fiyatın tabloya gelebileceğini belirtti. 

  Pankaj Balani DENT Fiyat Tahmini

  Pankaj Balani, DENT Coin’in ilk fiyat artışını 2021 yılı Temmuz ayı içinde 0.0040 dolar ile 0.0045 dolar bandına yükselerek yapabileceğini tahmin ediyor. Sene sonunda DENT Coin fiyatının 0.0090 dolar ile 0.0095 dolar bandı arasında olabileceğini açıklıyor. Ona göre Eylül ve Ekim aylarında ise fiyat oynaklığı önde olabilir. 

  Michael Van de Poppe DENT Coin Fiyat Tahmini

  Michael Van de Poppe, DENT Coin’in 2021 yıl sonunda 0.01 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini ifade etti. 2021 Ağustos ayında ise 0.0045 dolar ile 0.0050 dolar bandı arasında bir fiyat beklentisini sundu. Ona göre, dalgalı fiyatlar ve düşüş yönünde bir düzeltme ise 2021 Eylül sonunda kayda geçebilir.

  Sonuç Olarak

  DENT Coin 2021’de imza attığı ve tanıtımına yararlı olacak yeni projeleri üzerinden güç kazanması beklenen kripto paralar arasında yer alıyor. Analistler sene sonu fiyat hedefinin 0.01 dolar olduğunu savunarak, artış bekliyorlar. Bu hedef fiyat tabloya gelirse, yatırımcıları için kar sunabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle