Kriptopara

DENT Coin Son 24 Saatte %23 Büyüdü! Tırmanış Sürer mi?

  DENT Coin yatırımına yönelmek isteyen yatırımcılar, onun hakkında pek çok detayı araştırıyorlar. Özellikle de uzun süredir DENT Coin tırmanışı bekledikleri için bu konuya karşı ilgileri yüksek. Yazımızda DENT Coin’in Son 24 Saatte işlem hacmine yönelik yaptığı %23 değerlenme hakkında bilgi verirken, analistlerin tırmanış sürer mi sorusuna yanıt olabilecek tahminlerini sunacağız.

  DENT Coin Son 24 Saatte %23 Büyüdü!

  DENT Coin son 24 saat içinde %23 oranında büyümeyi işlem hacmi bakımından gerçekleştirdi. DENT Coin’in 24 saatlik işlem hacminde %23 büyüme yaşandı. 29-30 Haziran’da analist platformlarında gündeme sunulan verilere göre Dent Coin son 24 saat içinde sadece önemli bir fiyat artışı yaptı. Bu oranın %1 seviyesinde dahi olmadığı anonim analistlerce de belirtildi.

  Tırmanış Sürer mi?

  DENT Coin’in 24 saat içindeki hareketlerini ele alan kişiler anonim analistler oldu. Onlara göre DENT Coin tırmanışını devam ettiremeyeceği görülüyor. 30 Haziran’da kayda geçen değer kazanımının tırmanışa hız katmak için yeterli olmadığını ve sabah seanslarında ise değer kayıplarının sıklıkla meydana geldiğini açıkladılar. Analistler kısa süreli değer kazanımlarının bir tırmanışa değil dalgalanma modeline ve ileriye yönelik Breakout’a işaret olduğunu belirttiler.

  DENT Coin Tırmanışı Hakkında Analist Tahminleri

  DENT Coin hakkında geleceğe yönelik fiyat tahmini yapan analistler herhangi bir tırmanıştan söz etmiyorlar. Analistlere göre, Dent Coin uzun süredir beklenen tırmanış performansını gösteremiyor. %0.32 oranında fiyat artışını 24 saat içinde yapan DENT Coin için yeni veriler ise dalgalanmaya bağlı gelmeye devam ediyor. Analistler 30 Haziranda ilerleyen saatlerde ise 24 saatlik son ölçüme göre %0.07 değer kaybına dönüş yapıldığını ifade ettiler. Yeni tahminler ise anonim analistlerden geldi. Yazımızın bu bölümünde DENT Coin tırmanışına değinen analistlerin fiyat tahminlerini sizler için sunuyoruz.

  Bulla DENT Coin Tırmanış Tahmini

  Bulla adlı anonim analist, DENT Con’in 2021 yılı Temmuz ayında 0.0018 dolar ile 0.0020 dolar nadı arasında fiyatlanabileceğini belirtti. 2021 Haziran ayında kayda geçen fiyat değerlerinin altında fiyatların Temmuzda oluşabileceğini açıkladı. Tırmanışa yönelik beklentisi olmayan Bulla, 2021 yılı Eylül ayında yukarı yönlü bir toparlanma beklentisi içinde.

  Artem DENT Coin Tırmanış Tahmini

  Artem adlı anonim analist, DENT Coin’in Temmuz ve Ağustos ayları içinde sıklıkla dalgalanabileceğini düşünüyor. Değer kazanımlarının tabloya gelebileceğini ancak tümünün kısa vadeli dalgalanmaların etkisi ile açığa çıkabileceğini savunuyor. 2021 Temmuzda DENT Coin’in 0.0030 dolar ile 0.0040 dolar bandında dalgalanabileceğini ifade eden analist. 2021 Ağustos’ta ise fiyat tırmanışı yerine düşüş tahmini yapıyor.

  Sonuç

  DENT Coin, 30 Haziranda artışa giden ancak değer kazanımı yükseliş trendine hız katabilecek seviye bulunmayan bir kripto para olarak ifade edildi. Analistler ilerleyen aylarda değer kayıplarının meydana gelebileceği, dalgalanma oranının yüksek olabileceğini ifade ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle