Kriptopara

DENT Coin 1 Dolar Olur mu? DENT Anlaşmaları ve Analizi

  DENT Coin yatırımcılarının en çok araştırdığı konulardan biri de DENT coin 1 dolar olur mu sorusu. Altcoin yatırımcılarının portföylerine ekledikleri DENT coin anlaşmaları ve fiyat tahminleri merak edilmektedir. Bu yazımızda kripto para sektörünün önde gelen analistlerinin DENT coin hakkında 5 yıllık fiyat tahminlerini bulabilirsiniz.

  DENT Coin 1 Dolar Olur mu?

  Yerli kripto para yatırımcıları, DENT coin fiyatının 1 dolar olup olmayacağını merak etmektedir. Son dönemde kripto para piyasasının genelinde görülen boğa rallisiyle birlikte yükselen kripto para birimlerinden biri de DENT coin oldu. Yerli kripto para yatırımcılarının takip ettiği anonim analistler, DENT Coin geleceğinin, düşen kanaldan yakın zamanda çıkıp güzel bir boğa rallisi başlatma hazırlığında olduğunu belirtiyor. Buradan hareketle DENT coin fiyatında gelecek pump etkisiyle birlikte yükselişin 1 dolara kadar çıkması muhtemel görülüyor.

  Son gelen verilere göre 1 DENT fiyatı %dent+try% TL. Döviz cinsinden ise %dent+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DENT 24 saatte %dent+yuzde%.

  DENT Coin Anlaşmaları

  Dent projesi hali hazırda bir çok teknoloji firması ile anlaşmaları ve ortaklıkları bulunuyor. DENT Coin, son aylarda dünyanın her yerinden büyük şirketler ve endüstri kuruluşlarıyla de birçok yeni ortaklık kurdu. Bu işbirlikleri sayesinde uluslararası projeler, yeni özellik entegrasyonları veya ortak pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek mümkün hale gelmiş oluyor.

  DENT Coin ile dünya çapında anlaşmaları olan bazı firmalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Basic Internet Foundation
  • Samsung Blockchain
  • G+D Mobile Security
  • GSMA
  • Telecom Infra Project (TIP)
  • Mobile Ecosystem Forum (MEF)
  • Enterprise Ethereum Alliance
  • Bunq

  DENT Coin Analizi

  En büyük kripto para birimi Bitcoin’in ardından altcoin fiyatları da yükseliş trendini hızlandırmaktadır. Piyasa değerlerini giderek arttıran kripto para birimlerinden olan DENT coin analizine bakıldığında trend çizgisi anadüşen trendi temsil ediyor. Analistlerin DENT Yorumlarına göre anadüşen trendi kıran DENT, hızlı bir boğa rallisi başlatabilir. Kısa ve orta vadede DENT Coin analizinde olumlu sinyaller takip edilmektedir. 

  DENT Coin Grafik Yorumu

  Haftalık dirençleri kırmaya devam eden DENT Coin geleceği ile ilgili grafik yorumunu yapan yerli kripto para analistleri, görünümün pozitif olduğunu bildirmektedir. Saatlik bazda yüksek volatilitenin görülmesiyle yükselen trendin aşağı yönlü kırılabileceği de muhtemel görünüyor. Ancak kısa vadede yükselen trendin üzerinde seyretmeye devam eden DENT Coin grafiğindeki bu hareketini korursa yükseliş hareketinin sertlik kazanması bekleniyor. 

  Deneyimli analistler DENT coin fiyatındaki değişimlerde, en büyük kripto para birimi BTC’nin yapacağı hareketlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu nedenle olası pump dönemlerinde DENT coin fiyatında sert yükselişler gelebileceği gibi destek noktalarının altına sarkması halinde ciddi kayıplar yaşanabilir. Altcoin yatırımcılarının bu tür yüksek volatil hareketlere karşı stop – loss koyarak işlem yapmaları tavsiye edilmektedir. 

  DENT Coin Fiyat Tahminleri

  Fincan kulp oluşumunu tamamlayan DENT coin hakkında kısa vadeli fiyat tahminleri pozitif yönde görünüyor. Yerli kripto para analistleri, yükselen üçgenin yukarı kırılması durumunda DENT coinin önünün açık olduğunu vurguluyor. Analistler, DENT ile ilgili hem yıl sonu tahminleri hem de uzun vadeli 5 yıllık tahminlerde bulundular. Uzun süredir içinde bulunduğu trendi yukarı yönlü kıran DENT coin fiyatı hakkında dünyaca ünlü anonim analistler de bazı tahminlerde bulunmaktadır. Aşağıda, kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analistlerden oluşan ABD merkezli kripto tahmin şirketlerinin DENT Coin raporlarını bulabilirsiniz. 

  Wallet Investor Analistleri DENT Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analist ekibine göre DENT coin, 2021'in sonunda 0,00378 dolarlık bir fiyata ulaşacak. Analistlere göre önümüzdeki 5 yıllık bir zaman diliminde gelecekteki fiyatın 0,0122 dolar civarında olması bekleniyor.

  Digital Coin Analistleri DENT Coin 5 Yıllık Fiyat Tahmini

  2020'nin sonundan Mayıs 2021'e kadar olan kripto paralardaki boğa koşusunun ardından, DENT coin fiyatı önemli ölçüde arttı. Daha sonra düşüş eğilimi geldi ve yükselen kanal civarındaki hareketine devam ediyor. Digital Coin analistlerinin DENT coin fiyat tahminlerine göre, 2021 sonunda 0,0031354509 dolar olacak. 2022'de 0,0036978545 dolara, 2023'te 0,0043040631 dolara ulaşacak ve 2025'e kadar DENT tahmini 0,0060114182 dolar seviyesinde kalacak.

  Crypto Ground DENT Tahmini

  Analistlerin topladığı verilere göre, DENT coinin fiyatı 2022'nin ortalarında yaklaşık 0,0055 ABD Doları ve bundan 5 yıl sonra ise 0,0573 ABD Doları civarında olacak. Daha uzun tahmin ve algoritmik analiz hakkında paylaşımlar yapan tecrübeli analistler, DENT coin fiyatının 2028 yılına kadar 0.0092619939 dolara gideceğini söylemektedir.

  Trading Beast Analistleri DENT Yorumu

  Trading Beasts’in deneyimli analistlerine göre, DENT coin fiyatının mevcut fiyatına göre Aralık 2021'in sonunda maksimum 0,0031075 dolar olacağı tahmin ediliyor. Tahmini en yüksek DENT coin fiyatı 0,0038844 ABD doları, en düşük DENT coin fiyatı ise 0,0026414 ABD doları civarında görülmektedir. 

  Sonuç

  En popüler altcoin projelerinden biri olarak gösterilen DENT coin, hem projesiyle hem de yükselen fiyatlarıyla gündeme gelmekte. Kripto para piyasasını analiz eden yerli ve yabancı analistlere göre DENT coin fiyatında yükseliş trendinin devam etmesi mümkün görülüyor. Bu sebeple yerli kripto para yatırımcıları için portföylerine DENT coin eklemeleri uzun vadeli yatırımcılar için mantıklı bir seçim olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle