Kriptopara

DEGO Coin Geleceği ve Yorumları

  Merkeziyetsiz finans protokollerinin kurtarıcı timi olarak görülen DEGO Coin hakkında analist yorumlarını bu yazımızda konu alacağız. 2022 yılına fiyat artışıyla hızlı giriş yapması beklenen DEGO Coin’in gelecekte nasıl bir konumda olabileceğine dair yapılan uzman yorumlarını detaylı şekilde sunacağız. 

  Jelby Stevens DEGO Coin Yorumu

  Twitter üzerinden yakından takip edilen analist Jelby Stevens, DEGO Coin’i gelecek vadeden kripto para birimleri arasında görüyor. Orbs, Harmony ve DEGO Coin’in 2022 yılına hızlı bir giriş yapacaklarını ifade ediyor.

  Jelby Stevens, 2021 sonunda kurumsal yatırımcıların kripto para ekosistemine daha fazla dahil olacaklarını belirtiyor. Bu kapsamda ise DeFi ve aynı zamanda NFT protokollerine artan ilgiyle DEGO Coin’in büyük bir sıçrayış yapabileceğini belirtti. Analist, 2021 ikinci yarısında DEGO Coin’in 22 dolar ile 24,3 dolar arasında konumlanacağını vurguluyor.

  Mr.White DEGO Coin Yorumu

  Mr.White adlı anonim analist, DEGO Coin’e dikkat çekiyor. Destek noktalarının etkisi ile yükselişe geçecek altcoinler arasında, 2021 yılsonunda DEGO’nun önde olacağını ifade ediyor. Sahip olduğu fiyat oynaklığına bağlı olarak değer kayıplarını da gündeme getiren DEGO Coin’in sene sonunda toparlanma dönemine girebileceğini belirtti.

  Mr. White DEGO Coin’in, Dego Finance, Aave, Compound, Balancer, Uniswap merkeziyetsiz platformları arasında bir bağlantı sağladığını belirtti. Değerleri platformlar arasında çalıştırabilmek ve daha iyi hale getirmek için DEGO Coin’in en çok kurumsal yatımcı kitlesince kullanılacağını ifade ediyor. Onun geleceğini parlak görüyor. Alım talepleri ile 2022 yılında 30 dolar düzeyinden işlem görebileceğini vurguluyor.

  Michael van de Poppe

  Michael van de Poppe kendi analizlerine göre belirlediği gelecek vadeden altcoin listesini yayınlamıştı. Bu kez, DeFi protokol uyumluluğu ile geleceğin yükselen varlıkları olacak altcoinleri açıkladı.

  DEGO, ERBS, ONE Coin onun listesine girmeyi başaran 3 altcoin oldu. Analist özellikle DEGO Coin’in sene sonunda etkili çıkış yaşayacağını düşünüyor. Staking, kripto para kredisi sunma, pasif gelir elde etme işlemlerinin 3’ünde de kullanılan bu altcoin’in büyük ilgi alacağını açıkladı. 2021 sonunda 25 dolar düzeyine çıkan bir fiyatın görüntüleneceğini aktarıyor.

  Rakesh Upaddhyay

  Rakesh Upadddhyay, DEGO Coin’in Dego Finance protokolünden güç alarak yükseleceğini açıkladı. Dego Finance sayesinde DeFi protokollerinin neredeyse tümü için tek ağdan işlem yapılabilmesinin, DEGO Coin fiyat artışı için büyük bir avantaj sağlayacağını belirtiyor.

  DEGO Coin’in, özellikle geleneksel bankacılık kapsamında finansal işlem yapamayanlar tarafından bir araç olarak görüldüğünü ifade ediyor. Buna bağlı olarak 2022’de DEGO Coin’in alımlara yönelik işlem hacminin genişleyeceğini düşünüyor. 21 milyonluk sınırda olan BTC arz modelinin uygulandığı DEGO Coin’in dağılma yoluna gitmeyeceğini ve artacağını savunuyor.

  DEGO Coin Geleceği Hakkında Neden Pozitif Yorumlar Yapılıyor?

  DEGO Coin, 2020 yılında ve 2021 yılında NFT pazarı için çarpıcı çözümleri sunan altcoin olma imajını güçlendirerek devam ettiriyor. NFT pazarı ise kurumsal yatırımcıların gözdesi haline gelmiş durumda. Merkezsiz finans projelerini bir adım öne taşıyacak olan ve yeni uygulamaları sahneye sokması beklenen DEGO Finance ağı, DEGO Coin’in en büyük destekleyicisi oluyor. Bu güç onun için pozitif yorumların yapılmasında en büyük temel etken oldu. 

  Sonuç

  DEGO Coin, Kripto para borsalarının listelerinden, NFT protokollerine kadar her alanda adından söz ettiren bir altcoindir. Yatırımcının yenilikleri ararken hep onunla karşılaşması, DEGO Coin’e ısınan yatırımcı sayısını yükseltiyor. Geleceği parlak görülen ve fiyatının artması beklenen DEGO Coin’in nasıl bir imajı devam ettireceğini ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle