Kriptopara

DATA Coin Yorumları 2021 - Streamr Fiyat Tahminleri

  Yatırımcıları tarafından son olarak gerçekleştirdiği değer kaybı ardından daha yakın takibe alınan DATA Coin’in geleceğe yönelik fiyat tahminleri merak konusu haline geldi. Bu yazımızda DATA Coin için gündeme gelen analist yorumlarını, grafik analiz yorumunu ve fiyat tahminlerini sunacağız. 

  DATA Coin Yorumları 2021

  DATA Coin hakkında yorum yapan analistler, DATA Coin’in özellikle Temmuz ayı içinde riskli bölgede ilerlediğini açıklıyorlar. DATA Coin’in Temmuz ayında değer kayıplarını gündeme taşıyabileceğini yorumlarında aktaran analistler, Ağustos sonuna kadar fiyatlara yönelik testlerin gündemde olabileceğini belirtiyorlar. Analistler yorumlarından DATA Coin’in yakın fiyat takibini gerektiren kripto paralardan biri olduğunu belirtiyorlar.

  DATA Coin Grafik Analiz Yorumu

  DATA Coin grafik analizini yapan anonim analistler 23 Hazirandan itibaren inceleme gerçekleştirdiklerini açıklıyorlar. Anonim analistler Haziranın sonunda ve Temmuzun ilk haftasında grafikte simetrik ve takoz formasyonunun görüldüğünü belirttiler. Düşüş için gann fiyatlarının takip edilmesini bu dönemde açıklayan analistler, kırımın geldiğini açıkladılar.

  Anonim analistler Temmuz’da re-test bölgelerinin aktif olduğunu, ancak BTC sebebi ile ilk test edilecek alanların at gann fiyatları olabileceğini belirttiler. 17 Temmuz’da gerçekleşen %22 üzeri değer kaybı ardından, Temmuz sonuna kadar 0.085 doların görülebileceğini düşünüyorlar. Ardından Ağustos sonunda 0.095 dolara yükseliş için yükselen trend oluşabileceğini açıkladılar. Yükselişteki ilk direnci 0.093 dolar olarak açıkladılar.

  Streamr Fiyat Tahminleri

  DATA Coin için 2021 yılında fiyat tahminleri daha çok anonim analistler tarafından yapıldı. Yazımızın bu bölümünde DATA Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin sunduğu DATA Coin fiyat tahminleri:

  ThunderValency Streamr Coin Fiyat Tahmini

  ThunderValency takma adlı anonim analistin Streamr Coin fiyat tahminleri:

  • 2021 Yılı Ağustos: Analist ilgili ay başında değer kazanımı olabileceğini ve DATA Coin’in 0.075 dolar düzeyine düşebileceğini belirtti.
  • 2022 İkinci Yarısı: Analiste göre 2022 senesi ikinci yarısında DATA Coin fiyatı 0.1 dolar seviyesine çıkış yapabilir.
  • 2023 İlk Yarı: Analist 2023’e gelindiğinde DATA Coin fiyatının 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceğini tahmin ediyor.

  CryptoLot DATA Fiyat Tahmini

  CryptoLot takma adlı anonim analistin Streamr Coin tahminleri:

  • Analist 2021 sene sonunda DATA Coin’in 0.093 dolar düzeyinde olabileceğini, çünkü bunun öncesinde ikinci yarıda 0.075 dolara kadar düşüş yapabileceğini belirtti.
  • Anonim analist DATA Coin’in 2022 sene sonunda 1.15 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.
  • 2024 senesinde DATA Coin fiyatının 3 dolar seviyesine en yakın noktada olabileceğini tahminlerinden sundu.

  BlackSailss DATA Coin Fiyat Tahmini

  BlackSailss adlı anonim analistin Streamr Coin fiyatlarına yönelik tahminleri şöyledir:

  • Anonim analist DATA Coin’in 2021 senesi Ağustos sonunda 0.0098 dolara ulaşmış olabileceğini, öncesinde 0.080 dolara düşüş yüzünden bu alanı Ağustos sonunda tekrar test edebileceğini belirtti.
  • Anonim analist 2020 sene sonunda DATA Coin’in 1.34 dolar seviyesine çıkış yapmış olmasını bekliyor.

  Sonuç

  DATA Coin hakkında tahminlerini veren anonim analistler Temmuz ve Ağustos ayı ilk haftalarını DATA Coin için riskli gördüler. Onlara göre Ağustos ardından kayda değer bir artış oluşma ihtimali mevcut. Analistler fiyat konusunda pozitif yönde yorumlarda bulunuyorlar. Ethereum ağı üzerinde çalışan Streamr projesi, ERC-20 tabanlı bir token. 2021 yılı boğasında etkili bir artış gerçekleştirmiş olsa da, akabinde önemli bir düşüş yaşamış durumda. Binance ve Gate gibi önemli borsalardan alınabilen DATA coin, güçlü bir proje olarak yatırımcılarına hitap ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle