Kriptopara

Dash Coin Geleceği 2021 - Dash Yükselir mi? Alınır mı?

  21 - 22 Temmuz’da gerçekleştirdiği etkili fiyat artışı ardından yatırımcıların yakın takibine giren Dash Coin hakkında araştırmalar genişletildi. Dash Coin’in geleceğindeki olası fiyatları ve artış ihtimalleri araştırılmaya devam ediyor. Bu yazımızda Dash Coin 2021 geleceği hakkında analist yorumlarını, güncel grafik analiz yorumunu, Dash yükselir mi, alınır mı sorularına yanıt veren analist fiyat tahminlerini sizlere sunacağız.

  Dash Coin Geleceği 2021

  Dash Coin geleceği hakkında yorum yapan ve 2021 senesinin ilerleyen dönemlerine ilişkin görüşlerini açıklayan analistler, Dash Coin artış tahmininde orta noktada buluşuyorlar. Anonim analistlere ve uzman analist topluluklarına göre 2021’de Dash Coin popülerliğini, işlem hacmini ve fiyatını yükseltebilir.

  Analistler Dash Coin projesinin kripto para birimini istenilen alanda hareket ettirmeyi desteklediğini ve bunun son derece önemli olduğunu belirtiyorlar. Dash Coin sahiplerinin alışveriş yaparken, fuar katılımlarını öderken veya ödeme alırken Dash Coin kullanabildiklerini açıklıyorlar. Bu denli geniş bir kullanım alanı olan ve yatırımlarda da yer alan Dash Coin’in 2021’de daha yüksek alım talebi oranına sahip olabileceğini düşünüyorlar.

  Dash Coin Yükselir mi?

  Analist topluluklara göre Dash Coin hem 2021’de hem de 2022 senesi içinde değer kazanımına gidebilir. Tahminlerini sunan analistler grafiğe bakıldığından 2021 Ağustos ayı için yükseliş trendinin sinyallerini görebildikleri iddia ettiler. Dash Coin’in 2021’de 230 dolar seviyesine kadar yükselebileceği düşünülüyor.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 Dash fiyatı %dash+try% TL. Döviz cinsinden ise %dash+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dash Coin 24 saatte %dash+yuzde%.

  Dash Alınır mı?

  Analistler, grafik analiz yorumlarında Dash Coin alımı için değerlendirme yapılabileceği yönünde ifadeleri kullandılar. Analistler Dash Coin’in 22 Temmuz’da 145 dolar seviyesi çevresinde hareket ettiğini açıklayıp ardından Ağustos sonrasında 215 doların kırılabileceğini ifade ettiler. Hızlı bir yükseliş tahmini veren analistlere göre Dash Coin 2022’de 300 dolar ve üzeri fiyatları görebilir. Bu kapsamda daha düşük hacimli olması beklenen Temmuz ve Ağustos fiyatlarının yakın takibe alınabileceğini belirttiler.

  Dash Grafik Analizi

  Anonim analistler Bitcoin’in 22 Temmuz’da Bitcoin konferansı ardından yaptığı yükselişin diğer altcoin’lere de olduğu gibi Dash Coin’ede yaradığını belirtiler. Anonim analistler Dash Coin’in güncel grafiğinde BTC artışı ile birlikte nefes alan FIB 0.382 dönüşünün muhtemel fiyat noktasının 223.81 dolar olabileceğini açıkladılar. Bu noktaya gerçekleşebilecek bir artışı 2021 yılı Kasım ayına doğru beklediklerini paylaştılar.

  Anonim analistler yorumlarında, alım fırsatına yönelik 140 dolarlık alanın re testinin Ağustos başı için sinyal verdiğini ifade ediyorlar. Diğer yandan, kelebek formasyonun etkilerinin Mayıs sonundan beri devam ettiğini ve 1 aylık sürede formasyonun tekrar gündeme gelerek tamamlanabileceğini tahmin ediyorlar. Grafik incelemede analistlerce sunulan ilk hedef fiyat 230 dolar olarak açıklandı. İkinci hedef fiyat 2022 ilk yarısı için 303 dolar olarak verildi. Bu fiyatlara ulaşılması için kırılması gereken ilk direncin 216 dolar olduğu açıklandı.

  Analistlerden Dash Fiyat Tahminleri

  Dash Coin hakkında yorum yapan birçok analist bulunuyor. Yazımızın bu bölümde önemli Dash Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin Dash Coin fiyat tahminleri:

  CryptoTRK Dash Coin Fiyat Tahmini

  CryptoTRK takma adlı anonim analist, Dash Coin’in 2021 sene sonunda 252 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini belirtti. Tahminini değer kazanımı yönünde yapan analist 2021 Temmuz ve Ağustos fiyatlarının alıma yönelik takip edilebileceğini açıkladı. Anonim analist 2022 senesi ikinci yarısı içinde 300 dolarlık fiyat tahmini yaptı.

  Coinswitch Dash Tahmini

  Coinswitch analistlerinin son açıklamalarına göre Dash Coin 2021 sene sonunda 235 dolar seviyesine kadar çıkış yapabilir. Analist topluluk aynı zamanda 2022 sene sonunda Dash Coin’in 950 doları görebileceğini iddia ederek rekor bir tahmini gündeme taşıdılar. Değer kazanımı yönünde tahmin yapan analistler 2021 Ağustos ayı içinde 216 dolarlık fiyatın kırılabileceğine inanıyorlar.

  CryptoXRPL Dash Fiyat Tahmini

  CrptoXRPL takma adlı anonim analist, Sah Coin için 2021 sene sonuna ve 2022 yıl bitimine yönelik fiyat tahminlerini sundu. Anonim analist Dash Coin’in Temmuz ayında değer kazanabileceğini, Ağustos sonunda 155 dolarlık direnci kırabileceğini belirtti. 2021 yıl sonunda Dash Coin’in 245 dolara ulaşmasını bekleyen anonim analist, 340 dolar ile 350 dolar arası dalgalanmanın 2022’de görülebileceğini iddia ediyor.

  Sonuç

  Dash Coin anonim analistlerin ve uzman analist toplulukların artış tahmini verdikleri kripto paralar arasında yer aldı. 2017’den beri kripto para piyasalarında aktif olan Dash oldukça köklü bir coin. 2021 ve 2022 iyi performans sergilemesi beklenen Dash Coin’in yatırma değer olduğu düşünülüyor. Dash Coin kullanım alanının genişliğinin alım taleplerine katkı sağlayabileceği ifade edildi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle