Kriptopara

DAR Coin Geleceği - Güncel 4 Mines of Dalarnia Fiyat Tahmini

  Binance’ta gösterime çıktığı anda büyük bir yükseliş kaydeden DAR Coin, toparlanma sürecinden çıkma sinyalleri üretecek kripto para yatırımcılarının ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Mines of Dalarnia (DAR) Coin yatırımı yapmayı düşünen okurlarımız için uzmanların projenin geleceğine ilişkin öngörülerini yazımızda sizler için paylaştık.

  DAR Coin Geleceği

  Binance Launcpol’in 23. projesi olarak öne çıkan Mines of Dalarnia (DAR) Coin, oyun içi kripto para birimi olarak geliştirilmiştir. Dalarnia evreninin yaygınlaşma potansiyeli eşliğinde token’in geleceğini değerlendiren analistler, DAR stake ödülleri ve oyun içi kazanıma yönelik sunulan teşvikleri olumlu değerlendirmektedirler.

  Uzmanlar token’in oyunun daha geniş kullanıcılara ulaştıkça popülerleşmesini düşündüklerini ifade etmekteler ve gelecekte iyi bir prim beklentisi ile portföylerde DAR Coin’e yer verilmesi için mevcut fiyatların uygun olduğu görüşünü savunmaktadırlar. 

  DAR Coin Grafik Analizi

  Binance’ta listelendiği gün 16,85 dolarlık ATH seviyesini gören DAR Coin, anonim kripto para analistlerine düzeltme sürecini tamamladı. Analistler, tipik bir yükselen kanal içinde hareket eden token’de kısa vadede bir miktar kanal alt tabanına yakınsama beklemektedirler. Yeni pozisyon alımları için kademeli giriş yapılmasını öneren analistler, yükseliş anında 4,90 – 5,00 dolar seviyelerinde yer alan kanal üst bandının kırılmasının muhtemel olduğunu değerlendirerek, bu süreç sonunda oluşacak harekette hedeflerin yükselen trende göre Fibonacci seviyelerinin belirlenerek tespit edileceğini ifade etmektedirler.

  Güncel Mines of Dalarnia Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para sektörünün önde gelen 4 analisti, yatırımcıların yakından takip ettiği fiyat değerlendirmeleri ile Mines of Dalarnia (DAR) Coin beklentilerini paylaştılar. Analistlerin ortak görüşü 1 yıllık vadede nispeten yatay bir seyre işaret ederken, orta vadede kazanç potansiyelinin arttığı yönünde gelişmektedir. İki haneli dolar değerine ulaşması hedeflenen altcoin’de 5 yıl ve üzeri vadede iyi bir getiri potansiyeli beklenmektedir.

  • Price Prediction DAR Coin Tahmini

  Price Prediction, kısa vadede yükseliş potansiyeli öngörmediği DAR Coin için orta ve uzun vadede iyi bir getiri fırsatı bulunduğunu düşünmektedir. Kuruluş 2021 yılı maksimum fiyat hedefini 3,47 dolar olarak belirlerken, gelecek yıl öngörüsünü 5,58 dolar olarak paylaşmaktadır. Nispeten uzak gelecekte iki haneli dolar değerine ulaşacağı düşünülen altcoin için bu tarih, 2024 yılı olarak paylaşılmaktadır.

  • CoinGape DAR Coin Tahmini

  CoinGape, DAR Coin için kısa vadede yükseliş eğiliminin sürdüğünü düşünmektedir. Kuruluş teknik analistlerinin değerlendirmelerine göre token, kısa vadede 4,57 doları görebilir. Bu seviye aynı zamanda kritik bir direnç olarak ifade edilirken, bu seviyenin üzerinde 6 dolara kadar yükselişin devam etmesi beklenmektedir.

  • Wallet Investor DAR Coin Tahmini

  Wallet Investor analistleri yaptıkları DAR Coin değerlendirmesinde, olumsuz görüş aktaran hedefler paylaşmaktadırlar. Kuruluşa göre 1 yıl içinde token’de 0,150 dolara kadar geri çekilme görülmesi beklenmektedir. İlerleyen yıllar için görüş paylaşmayan analistler, mevcut trende bağlı olarak fiyat hedeflerini güncelleyeceklerini de analizlerine eklemektedirler.

  • Digitalcoin DAR Coin Tahmini

  Digitalcoin, DAR Coin’de güçlü boğa beklentisi taşımaktadır. Kuruluş 2021 yılı sonu için 5,57 dolarlık bir hedef öngördüğü token’de gelecek yıl 6,37 dolar hedef belirlemektedir. Orta vadede kazanç fırsatının daha cazip olduğunu düşünen Digitalcoin analistleri, yaklaşık 5 yıllık süreçte 10 dolar üzeri fiyatlamaların görülmesini olası olarak değerlendirilmektedir.

  Sonuç

  Mines of Dalarnia (DAR) Coin, uzmanların geleceğinde iyi potansiyel gördükleri projeler arasında yer alır. Token için yapılan değerlendirmelere ilişkin paylaşılan fiyat hedefleri, orta ve uzun vadede iyi bir kar fırsatı sunmaktadır. Analistler kademeli giriş yapılarak token’e portföylerde yer verilebileceğini ifade etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle