Kriptopara

CTXC Coin Geleceği ve 4 Cortex Fiyat Tahmini 2021, 2022

  Yakaladığı yeni ATH ardından dikkatleri üzerine çeken Cortex (CTXC) Coin, kripto para uzmanlarının da dikkati çekti. CTXC Coin geleceği ve önümüzdeki yıllara ilişkin fiyat tahminlerini yazımızda sizler için derledik.

  CTXC Coin Geleceği

  Yapay zeka (AI) modellerini destekleyen açık kaynaklı, eşler arası ve merkezi olmayan bir blockchain platformu olarak öne çıkan Cortex, yerel token olarak CTXC kullanmaktadır. Akıllı sözleşmelere modellerin kolayca entegre edilmesini sağlayan token, yapay zekanın demokratikleşmesi hedeflerine ulaşmayı yakın görünmektedir.

  İnsanlığın geleceğinin yapay zeka ve makine öğrenimi üzerine olduğunu ifade eden uzmanlar, CTXC Coin’in bu anlamda gelecek vaat ettiğini ifade ettiler. Yapay zekanın giderek daha hayatımıza daha fazla entegre olmayı sürdürdükçe CTXC Coin’in bu gelişmenin etkisi ile büyümeye devam etmesi beklenmektedir.

  CTXC Coin Grafik Yorumu

  CTXC Coin teknik görünümünü değerlendiren anonim analistler, ATH seviyesinden gelen geri çekilmeye ilişkin Fibonacci desteklerini değerlendirdiler. 1 saat periyotlu grafikte yapılan analizde tonek’in Fib 1 desteğinden tepki verdiği gözlenirken, güncel görünümün daralan üçgen formasyonu oluşturabileceğini ifade ettiler. Analistler fiyatların gelen tepki ile Fib. 0,618 desteği üzerine yükselmesini olumlu olarak değerlendirirdiler. Kısa vadede 0,7522 – 0,8223 – 0,9089 dirençleri öne çıkmakta ve genel görünümde yükseliş trendi hakimiyeti gözlenmektedir.

  Güncel durumda 1 CTXC fiyatı %cortex+try% TL. Döviz cinsinden ise %cortex+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cortex Coin 24 saatte %cortex+yuzde%.

  Cortex Fiyat Tahminleri

  Kripto para analistler, CTXC Coin değerlendirmelerini paylaştılar. Değerlendirmelerde farklı analiz metodu kullanan 4 uzman isim, gelecek günlerde geri çekilme beklentisi üzerinde görüş beyan ettiler. Bu yılı en düşük 0,318 dolardan kapatması beklenen token’de 1 analist yükseliş beklentisi paylaşarak 2021 yılı fiyat hedefini 1 dolar olarak paylaşmaktadır. Gelecek yıl yükseliş ön görülse de paylaşılan fiyat tahminleri tatmin etmemektedir. Uzmanlara göre 2022 yılında token en fazla 1,48 dolar, en az 0,471 dolardır.

  • Wallet Investor Cortex Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor paylaştığı algoritmik tahmin verilerine göre kısa vadede CTXC Coin için geri çekilme beklemektedir. Kuruluş 1 yıl içinde fiyatların 0,318 dolara gerileyeceğini ifade etmektedir. Orta vadede 1 dolar fiyat hedefi paylaşmayan analiste göre token’in teknik görünümü negatiftir.

  • Trading Beasts CTXC Coin Fiyat Tahmini

  Trading Beast tarafından paylaşılan CTXC Coin tahminleri, Wallet Investor’a göre daha olumludur. Analistler 2022 yılının hemen başında token’in 1 dolar üzerine yükselmesini beklemektedirler. 2022 yılını 1,48 dolardan kapatması beklenen token için 2023 yılı fiyat hedefi 1,44 dolardır.

  • Gov Capital Cortex (CTXC) Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistleri, paylaştıkları CTXC Coin tahminlerinde geri çekilme beklediklerini ifade etmektedirler. Analistlerin 1 yıl içinde 0,471 dolar olan fiyat hedefleri, ilerleyen vadede hafif yükseliş beklentisine dönüşmektedir. 2023 yılına gelindiğinde ise token’de 0,653 dolar beklenti paylaşılmakta olup bu tahminler, mevcut fiyatların primli olduğu yönündeki beklentileri güçlendirmektedir. 

  • Digitalcoin Cortex (CTXC) Coin Tahmini

  Digitalcoin, bu yıl başlayan Cortex Coin yükselişinin devam edeceğini düşünmektedir. 2021 yılı 1 dolar fiyat hedefi ile bu düşüncesini destekleyen kuruluş, gelecek yıl daha sınırlı bir yükseliş paylaşmaktadır. 2022 yılı CTXC fiyat hedefini 1,16 dolar olarak paylaşan kuruluş, 5 yıl sonrası için 2,27 dolarlık fiyat hedefi paylaşmaktadır.

  Sonuç

  Cortex (CTXC) Coin yapay zekaya yönelik sunduğu yenilikler ile gelecek vaat eden projeler arasında yer almaktadır. Güçlü beklentileri nedeniyle başladığı yükseliş trendi anonim analistlerce olumlu değerlendirilirken, kripto para analistlerinin önemli bir bölümü farklı düşünmektedir. Fiyatların yüksek olduğunu düşünen uzmanlar, 2021 ve 2022 yılları için geri çekilme beklentilerini ifade etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle