Kriptopara

Coin98 Geleceği Ne Olur? Neden Yükseliyor? Pump Sürer mi?

  Yeni nesil kripto para projelerine ilgi duyanların takibindeki Coin98 Token piyasaya hızlı bir giriş yapıyor. Bu yazımızda Coin98 Token’a yatırım yapmak isteyenlerin akında olan Coin98 Token geleceği ne olur, neden yükseliyor, pump sürer mi gibi sorulara analistlerin görüşlerini baz alarak yanıt vermeye çalıştık.

  Coin98 Geleceği Ne Olur 2021?

  Coin98 geleceği hakkında tahminlerini sunan anonim analistler, Coin98 Token’ın kısa vadede değer kazanımına gidebileceğini belirttiler. Coin98 Token’ın borsalarda listelenmesi ile birlikte ilk yorumlar anonim analistlerden geldi. Anonim analistler Coin98 Token’ın yakın geleceğinde artış potansiyelinin olduğunu ve insanların onu keşfetmek için satın alıma yönelebileceklerini belirtiler.

  Analistler, Coin98 Token projesinin bir nevi ağ geçidi olduğunu açıkladılar. Coin98 Token sahibi olan ve projenin kripto para cüzdanını da kullananların, Ethereum’dan Avalanche’ye kadar her alanda işlem yapabileceklerini açıkladılar. Ağlar, zincirler ve kripto paralar arası entegre çalışmayı destekleyen token’ın geleceğinin son derece parlak olduğunu iddia ediyorlar.

  Coin98 Neden Yükseliyor?

  Anonim analistler Coin98 Token’ın yükseliş içinde olduğunu çünkü piyasaya henüz yeni çıkış yapmış olduğunu belirttiler. Binance, AOFEX, MEXC gibi kripto para borsalarında henüz 24 Temmuz’da işlem listesine giren token’ın ilk adımda gördüğü ilgi sebebi ile artışa gidebileceğini tahmin ediyorlar. Analistler Coin98 Token’ın ağlar arasında işlem yapabilmeyi ve merkeziyetsiz finansal işlemleri gerçekleştirebilmeyi mümkün kıldığını belirtiler. 

  Onu deneyimlemek isteyen kurumsal şirketlerin de token’ın yeni çıkışına bağlı tabloda olan uygun fiyatlardan alımı seçebileceklerini, talep artış olasılığının fiyat yükselişine sebep olabileceğini söylediler. 

  Coin98 Token Pump’ı Sürer mi?

  Coin98 Token’ın pump yapması ve bunu sürdürmesi hakkında yorum yapan tek bir anonim analist bulunuyor. Diğer yandan uzman analistler henüz Coin98 Token hakkında pump’a yönelik bir yorum yapmış değiller. 

  Coincost isimli anonim analist Coin98 Token’ın işlem listelerine yeni dahil olmasına bağlı olarak pump’a gidebileceğini belirtti. Bu pump tahmini içinde 2.43 dolarlık fiyat hedefini sundu. Analiste göre listelenmenin ilk haftası içinde alım talepleri karşılanabilir ve fiyat kısa vadede pump’ı devam ettirebilir.

  Coin98 Token Fiyat Tahminleri

  Coin98 Token’ın borsalarda henüz yeni listelenmesine bağlı olarak fiyatları izleyerek analiz yapan uzman analistler bulunmuyor. Ancak fiyat tahmini yapan anonim analist Coincost, yükseliş olasılığını işaret ediyor. Yazımızın bu bölümünde anomin analistin fiyat tahminine yer verdik.

  Coincost Coin98 Fiyat Tahmini

  Coincost takma adlı anonim analist, Coin98 Token’ın 2021 senesinde ilgi görebileceğini ve iyi bir teknolojik yapıya sahip olduğunu belirtti. Anonim analiste göre piyasaya yeni çıkış yapan Coin98 Token kurumsal şirketlerin ilgisini çekebilir. 

  Analiste göre Coin98 Token, alım taleplerinde yaşanabilecek yükselme ardından, çıkış fiyatı olan 0.74 dolardan 2.43 dolar seviyesine kadar birkaç hafta içinde çıkış yapabilir. Analist aynı zamanda proje içindeki ilk satışlar ile aynı günde 2.13 dolara ulaşan fiyata dikkat çekti. Anonim analist 2021 Ağustos ardından 2.55 dolarlık fiyatın görülebileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  Coin98 Token piyasaya henüz yeni giriş yapan ve Binance’de listelenmesi ile gözleri üzerine çekmeyi başaran kripto para oldu. Onun hakkında henüz çok fazla uzmandan yorum gelmede anonim analistler artış yönünde tahminlerini verdiler. Eğer beklenen fiyatlara çıkış sağlarsa, ICO’da alım yapanlara kar sunacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle