Kriptopara

CHZ Yorum: 48 Saatte %27 Büyüdü! Tekrar mı Yükseliyor? 

  CHZ Yorum ve Tahminler

  CHZ Coin fiyatı incelendiğinde 48 saatte en düşük seviyede 0,45 dolardan işlem gördüğü görülüyor. 13 Nisan 2021 tarihine gelindiğinde 0.56 dolar düzeyine çıkan CHZ Coin son 48 saatte %27’lik büyümeyi tablolara yansıttı. Analistler 13 Nisan 2021’de CHZ Coin’in son 24 saat içinde %11’lik değer kazanımı yaptığını belirttiler. 0.52 dolar seviyesine yükselen fiyatın orta vadede artışa devam etmesi bekleniyor.

  Michael Van de Poppe CHZ Yükselişini Yorumladı

  Michael Van de Poppe CHZ yükselişinin BTC yükselişi paralel olarak ilerlediğini belirtti. Son 48 saat içinde artan ETH ve BTC fiyatları ile birlikte CHZ Coin yükselişinin gündemde olduğunu açıkladı. Analist CHZ Coin’in 2021 senesi ilk yarısını değer kazanımı ile kapatacağını belirtti.

  Kısa vadeli yükselişin devam edeceğini ardından fiyat oynaklığını hakin olacağını belirtiyor. Ancak CHZ Coin’in 2021 ilk bölümünü kapatırken 0.58 dolar bandına ulaşmış olacağını düşünüyor.

  Kaleo, CHZ Yükselişini Yorumladı

  Kaleo CHZ Coin’in 2021 yılı ilk yarısı kapanırken 0.56 dolar ile 0.59 dolar bandı arasında olacağını belirtti. Nisan ayı ortasında gündeme gelen fiyat yükselişinin kısa vadede devam edeceğini ardından dalgalı fiyatların hakim olacağını düşünüyor. Ancak 2021 ilk yarı sonunda CHZ Coin’in yeni bir rekor fiyata ilerlemek için uygun grafik verileri verdiğini açıkladı.

  WalletInvestor CHZ Yükselişini Ele Alıyor

  WalletInvestor CHZ Coin’in 2021 ilk yarısı kapanırken 0.59 bandının üzerini hedefleyeceğini belirtti. Ardından 2021 ikinci yarısında CHZ Coin için fiyat düşüşünün gündemde olacağını açıkladı. Bu dönemde ise 0.50 dolar bandına geri dönüş yapılacağını düşünüyor.

  Analistler, CHZ Coin’in 2021 yılı ikinci yarısı içinde düşüş yaşacağını ancak Ağustos ayında bir toparlanma evresi içinde olacağını belirtiyorlar. Bu kapsamda BTC rallisinin gündeme geleceğini ve CHZ Coin’in 0.60 dolar bandına fırlayacağını savunuyorlar.

  Aayush Jindan CHZ Yükselişini Yorumluyor

  Aayush Jindal, CHZ Coin’in 48 saatlik artışında piyasa büyük rol oynayan BTC’nin artışının etkili olduğunu belirtiyor. Diğer yandan CHZ Coin’in 48 saat içinde alım taleplerine yönelik hacmini genişlettiğini belirtti.

  CHZ Coin’in 2021 ilk yarısını 0.57 bandının üzerinde kapatacağını söyleyen analist, CHZ geleceğini parlak görüyor. Aayush Jindal, 2021 ikinci yarı başında CHZ Coin’in kararsız bir yapıda olacağını düşünüyor. Onun için asıl rekor fiyatın 0.61 dolarlık seviyede 2021 yıl sonunda geleceğini açıkladı

  Credible Crypto CHZ Yükselişin Yorumladı

  Credible Crypto, CHZ Coin’in 2021 ilk yarısını değer kazanımı ile kapatacağını vurguladı. 0.53 dolarlık değerin üzerinde bir fiyatın tabloya yansıyacağın belirtti. 2021 yıl sonunda ise CHZ Coin için 0.59 dolar ile 0.62 dolar arasında değerin hakim olacağını düşünüyor. Bu fiyat hedefleri öncesinde ise 2021 ikinci yarı girişinde fiyat düşünün gündeme geleceğini aktardı.

  Crypto Crow CHZ Yükselişini Yorumladı

  Crypto Crow, CHZ Coin’in 48 saatlik yükselişinin kısa vadede devam etmesini bekliyor. Şuan ETH ve BTC fiyatlarından aynı yükselişlerin bulunduğunu, ancak hafta bazında oynaklığın yüksek olduğunu belirtti. Bu yüzden kısa vade ardından fiyatın sakinleşeceğini açıklıyor.

  CHZ Coin’in 2021 ilk yarı sonunda ise etkili bir şekilde değer kazanacağını açıkladı. 0.060 dolar bandına yükselmek için hareket edecek CHZ Coin’in kar sunacağını savunuyor.

  Alex Saunders’in CHZ Yükselişine Yorumu

  Ale Saunders, CHZ Coin’in 2021 ilk yarı sonuna kadar sürekli olarak dalgalı fiyatları tabloya yansıyacağını belirtti. Yükseliş ve düşüş trendlerini peş peşe izleyen altcon’in 2021 ilk yarısını değer kazanımı ile noktalayacağını açıkladı. Bu süre de CHZ Coin’in 0.56 dolar bandına ulaşacağını düşünüyor. 

  Sonuç: CHZ Yorum ve Tahminler Olumlu Yönde

  CHZ Coin ünlü analistler tarafından 2021 ilk bölümünde değer kazanması beklenen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. 48 saatlik sürede ise etkili bir değer kazanımını kayda geçirdi. Bu yükselişini kısa vadede sürdürmesi beklenen CHZ Coin’in nasıl yöne alacağını ilerleyen süreçte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle