Kriptopara

CHZ Coin Yorum: Ünlü analistlerden tahminler

  2021 senesinde analistlerin yaptığı tahminlere bakıldığında geleceğinin parlak olduğu görülen CHZ Coin hakkında ünlü analistlerin görüşlerini bu yazımızda sunacağız. Özellikle taraftar token’ı olarak rol alan CHZ Coin için Lark Davis’ten, Alpha Finance’dan ve diğer cephelerden gelen yorumları ve analizleri detaylı şekilde inceleyeceğiz. 

  CHZ Coin Yorumları

  Lark Davis’ten CHZ Coin Yorumu ve Tahminleri

  Lark Davis, büyük oynamak isteyen perakende yatırımcı topluluğunun artık Bitcoin yerine altcoin birimlerine yönelmeye başladığını ve bu alım taleplerine bağlı olarak da altcoinlerin 2021 sonuna kadar ana kripto para birimlerinden 100 kat daha fazla değer kazanacaklarını açıkladı. Değer kazanacağını belirttiği altcoin birimlerine ilişkin listenin ilk beşinde ise CHZ Coin de yer alıyor.

  Özellikle DeFi protokolünü destekleyen coinlerin, ETH’ninve CHZ’nin 2022 yılı başında muhteşem bir fiyat sıçrayışına sahip olacaklarını belirten Lark Davis, 2022 başında CHZ Coin’in 0,25 dolar düzeyinin üzerinde olacağını tahmin ediyor. 

  Alpha Finance CHZ Coin Yorumu

  Tayland’da yer alan en büyük ticari bankalar arasındaki Alpha Finance analistleri, 2021 içinde DeFi protokolü ile çalışan altcoinlerin yüksek bir değer kazanımına ev sahipliği yapacaklarını açıkladı. Banka bu düşüncesine bağlı olarak CHZ Coin’in de aralarında bulunduğu farklı altcoin birimlerine yatırım yapıyor.

  Alpha geleceğini parlak gördüğü CHZ’nin ve diğer altcoinlerin 2022 yılı başına kadar 100x değer kazanımı yaşayacaklarını belirtti. Analistler CHZ Coin için yıl içinde 0,16 dolar seviyesinin üzende şekillenen bir fiyat beklentisi içindeler. 

  Eurosniper Analistlerinden CHZ Coin Tahmini

  Kripto para dünyası yatırımcıları tarafından sıklıkla takip edilen Eurosnipper analist topluluğunun son paylaşımlarında CHZ Coin’in önümüzdeki dönemlerde değer kazanımına şahit olacağı aktarıldı.

  Analistler CHZ Coin ve diğer altcoinlerin değer kazanım oranı açısından BTC artışından daha iyi bir performansı gündeme getireceklerini ve CHZ için uzun vadede 2021 yılı sonunda rekor bir fiyatın gündeme gelebileceğini belirttiler.

  Cryptoverse’den CHZ Analizi Ardından Gelen Yorum

  Kripto para yatırımcıları ve balinalar tarafından yorumları yakından takip edilen anonim analist Cryptoverse’den altcoinlere ilişkin çarpıcı açıklamalar geldi. Analist LINK, ETH ve CHZ’nin 2021 yılı sonuna kadar en etkili değer kazanımına şahit olacak altcoinler oldukları belirtti.

  Elindeki imkanları bu sene içinde ETH, LINK ve CHZ altcoinlerine çevirmeyi düşündüğünü ifade eden anaomin analist, CHZ için 2021 yılı içinde 0,18 doların üzerinde bir fiyat tahmini gerçekleştiriyor.

  Usta Analist Capo Of Crypto’dan CHZ Yorumu

  Usta analist Capo Of Crypto, LINK, ETH ve CHZ için görüşlerini bildirdi. Uzun vadeli bir tahmin için yapılan analiz sonunda bu üç altcoin’in değer kazanımı ile gündeme geleceklerini paylaştı. 

  Analist, BTC patlaması karşısında bu sene şaşkın kalanların 2021 sonunda LINK ve CHZ değer kazanımları karşısında daha fazla şaşıracaklarını ifade ediyor. CHZ için 2021 yılı içinde 0,20 dolarlık hedef fiyatın gündeme gelebileceği ifade ediliyor.

  Cane Island Alternative Advisors Analisti Peterson’dan CHZ Yorumu

  Cane Island Alternative Advisors analisti Peterson, LINK ve CHZ’nin XRP’yi geride bırakacağını yorumlarında ifade etti. Özellikle DeFi protokolünde rol alan ve CHZ gibi taraftar token görevini üstlenen altcoin birimlerinin değer kazanımı yaşayacaklarına dikkat çekiyor.

  CHZ’yi 2021 yılı içinde alan yatırımcıların uzun vadede 2023 ve 2025 yılları arasında gündeme gelecek 1,18 dolarlık fiyat değerleri ile kar edecekleri düşünülüyor.

  Analistlerin CHZ için Ortak Görüşleri

  2021 yılı içinde yapılan CHZ yorumlamalarına bakıldığında analistler bu altcoin’in değer kazanımı içinde olacağı noktasında buluşuyorlar. Anonim analistlerin ve uzman analistlerin fiyat tahminlerinin kesiştiği noktalara bakıldığında ise CHZ için yıl sonunda 0,16 dolar üzeri bir rakam gündemde.

  Analistler CHZ’nin uzun vadeli analizlerde 2030 senesinde ise 1,1842 dolar seviyesinin görülebileceğini ifade ediyorlar. Bu rekor fiyat öncesinde ise 0,1773 dolara yakın düzeye 2022 Eylülünde ulaşılacağı ifade edildi. 

  Sonuç; CHZ Parlak Bir Geleceğe Sahip Olabilir

  Kripto para dünyasında başarılı tahminleri ile dikkat çeken uzman ve anonim analistler CHZ Coin için parlak bir gelecek sinyalini veren yorumları aktarıyorlar. CHZ için yapılan yorumlarda ise ağırlıklı olarak fiyat tahminleri ve uzun vadede 1,17 ile 1,18 dolar düzeyinde değer rakamları gündeme geliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle