Kriptopara

CHZ Coin Durulmaya Başladı!

  Son dönemin en çok konuşulan altcoinlerinden biri olan Chiliz’in (CHZ) yatırımcısına iyi kazançlar sağladıktan sonra eski gücünü kaybettiği görüldü. Uzmanlar Chiliz (CHZ) fiyatındaki değişimi değerlendirdi…

  CHZ Coin Yorumu

  Özellikle son dönemde yaptığı ortaklık anlaşmaları ile kripto para kullanıcıları ve yatırımcılarının radarına takılan Chiliz (CHZ) coin hızlı bir yükseliş ivmesi yakalamıştı. Aralarında Galatasaray’ın da bulunduğu Roma, Paris Saint Germain, Juventus ve daha pek çok spor kulübü ile iş birliğine giden Chiliz (CHZ) dikkat çekti. Spor ve eğlence dünyasının kripto para birimi olarak tanınan CHZ, kısa sürede popülerlik kazandı. 

  Kripto para yatırımcılarına da önemli bir yatırım fırsatı sunan CHZ, ortaklık anlaşmalarının ardından kısa sürede tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Chiliz (CHZ) fiyatında rekorların ardından fiyat düşüşü kaçınılmaz oldu. Daha geniş kripto para yatırımcısının radarına takılmasına rağmen CHZ fiyatında yükseliş beklentileri karşılanmadı ve fiyatta sert düzeltmeler görüldü.

  Chiliz (CHZ) Coin Yıl Sonu Tahminleri

  Son dönemde yeni kripto paralara yatırım yapmak isteyen altcoin yatırımcılarının radarına takılan Chiliz (CHZ), kısa sürede ismini piyasada duyurmaya başladı. Sponsorluk anlaşmaları ile birlikte her geçen gün adını daha fazla yatırımcıya duyuran CHZ, buna rağmen piyasada çok bilinen bir dijital varlık değil. Kripto para analistleri de beklentilerin üzerinde hızlı bir yükseliş yaşayan CHZ için yıl sonu tahminlerinde iç açıcı değerlendirmeler yapmıyor.

  CHZ Coin geleceği ile ilgili fiyatlarda düşüş beklentisinin devam ettiğini vurgulayan kripto para piyasası analistleri, yıl sonu tahminlerini de 0.02 dolar civarında görüyor. Eğlence ve spor sektörünün kripto para dünyasındaki temsilcisi olarak görülen Chiliz (CHZ) coin fiyatındaki düzeltme hareketinin ardından yeniden yükselebileceği konuşuluyor.

  Chiliz (CHZ) Coin İnceleme

  Spor ve eğlence dünyasını kripto para dünyası ile birleştiren bir protokol olan Chiliz (CHZ), özellikle dünyanın önde gelen futbol kulüpleri ile yaptığı anlaşmalarla adını duyurdu. Uzun vadede gelişimine devam edeceği düşünülen Chiliz (CHZ) coin fiyatında son dönemdeki grafiklere bakıldığında fiyatta durgunluk yaşandığı görülüyor. Son olarak yüzde 8’in üzerinde değer kaybı yaşayan CHZ yatırımcısı endişeli bekleyişini sürdürerek kripto para biriminin piyasasını takip ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle